2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Bi de başka bir doktora mı görünsen nolur nolmaz
O da aynısını derse kafan rahat olur en azından stres yapmamış olursun

Bi de başka bir doktora mı görünsen nolur nolmaz
O da aynısını derse kafan rahat olur en azından stres yapmamış olursun
Yani evet belki bi başka doktora görünebilirim de zaten dediği gibi hiç kırmızıya dönen ve uzun süren bi kanama olmadı bakalım umarım sıkıntılı olmaz haftaya gidicem tekrar

Doktor bana yazinda vermişti negatif transferden sonra ama odaklanamadin yumurtlama gunlerine. Bu kez hic atlamadim gunleri testi pozitif girunce cok şaşırdım. Ikiz cok istiyorum bakalım haftaya belli olucak.

Ay keşke öyle olsa .Sabaha kadar ağlıyor kapıda içim cız ediyor .Hep bizimle yatardı

Kızlar 2 farklı doktora gittim ben ikisi de vajinal baktı, sizde de öyle mi; vajinal mıaueneyi hiç sevmem gerek duyulmadıkça da bakılmaz diye biliyorum ama şansıma 2 farklı hastane 2 doktor ikisi de vajinal

Kızlar doktora gittim.inat gibi ateşim 37.3 çıktı.hep 38 çıkıyor Doktor antibiyotik yazdı ama internette gebelikte ilk 3 ayda kullanılması sakıncalıdır yazıyor prospektüsünde.ne yapıcam bilemedim açıkçası.pek iyi hissetmiyorum ama onu okuyunca da içesim gelmedi

Eczacıya da sorsaydın keske canım ya onlarda biliyor kullanılıp kullanılmayacağını belki doktor unuttu hamile olduğunu diyeceğim ama unutmamıştır heralde

Eczacıya da sorsaydın keske canım ya onlarda biliyor kullanılıp kullanılmayacağını belki doktor unuttu hamile olduğunu diyeceğim ama unutmamıştır heralde
Bebeğe bi sakıncası yok dedi ama bilemediiiiim daha almadım ilacı yarın alacaktım ama artık almayacağım

Bebeğe bi sakıncası yok dedi ama bilemediiiiim daha almadım ilacı yarın alacaktım ama artık almayacağım
Canım aklını karıştırmak istemem ama pek ilaç, serum gibi şeyler kullanmamaya çakışın. İlk gebeliğimde gelişim serum aldıktan sonra durmuştu. Etkisi oldu mu bilmiyorum ama bu gebeliğimde hastalansamda ilaç veya serum almıycam parol dışında

Kizlar ben de birkaç gündür ağır bir grip geçiyorum doktorum parol icebilirsin dedi. 3 gün dayandım ama ağzım burnum tıkalı ve de bu baş ve vücut ağrısı yapınca bu sabah 1 tane içtim. İyi de geldi gün içinde baya toparlamisti. Şimdi yeniden tıkanıyor gibiyim doktorum 8 saat arayla icebilirsin dedi ama emin olamadim sizce bitane daha içeyim mi? Sanki icersem yarına duzelirmisim gibi hissediyorum

Yaaaa
Bizde genetik
Şöyle diyeyim annemlerin teyzesinin ikizleri vardı, benimde teyzemin ikizleri var. Şimdi herkes bana yoksa ikiz mi diyor 3+2 de öğrenince bende şüheleniyorum

Peşpeşe 27 kere hapşırdım.böyle giderse de pek tutunamayacak .sürekli öksürük sürekli hapşırık da iyi olmuyor Ay kafam çok karıştı.Şimdilik ilaçsız devam edicem bakalım

Ben iki gündür içiyorum.mecbur kalınca içiliyor hapşırmak öksürmek de çok tehlikeli.Bende şimdi bi tane daha içeceğim.

Ben iki gündür içiyorum.mecbur kalınca içiliyor hapşırmak öksürmek de çok tehlikeli.Bende şimdi bi tane daha içeceğim.
Senden aldığım gazla ben de içecegim doğru söylüyorsun vücudum mikropla savaşıyor ve 3 gündür bitki çayıyla meyvelerle corbalarla vs atlatamadim bu da zararlıdır bebiş için.
Bu arada geçmiş olsun senin neyin var canım?

İki gündür tir tir titriyorum ateşten.Burun akıntım ,öksürüğüm geçmiyor.hapşırık krizlerim var .tüm etleriiiim acıyor güzel kapmışım şifayı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…