2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
İki gündür tir tir titriyorum ateşten.Burun akıntım ,öksürüğüm geçmiyor.hapşırık krizlerim var .tüm etleriiiim acıyor güzel kapmışım şifayı
Çok çok geçmiş olsun canım benimde eşim covid oldu ben de oldum sandım ama 2 kez test yaptım negatif, ama hastayım.
ateşim çıkmadı çok sukur ama diğer semptomlar aynı senin gibi ,

Çok çok geçmiş olsun canım benimde eşim covid oldu ben de oldum sandım ama 2 kez test yaptım negatif, ama hastayım.
ateşim çıkmadı çok sukur ama diğer semptomlar aynı senin gibi ,
Çok geçmiş olsun ,inşallah bize bağışıklık olsun bunlar bir daha olmayalım Çok zor ne yapacağını bilememek.Eşinize de çok geçmiş olsun inşallah bir an evvel atlatırsınız

Kızlar Ayın 5 inde hcg verdim 90 çıktı 3 gün sonda tekrar hcg verdim 350 çıktı normal mi?
Normal diye biliyorum ben artması lazım böyle yüksek oranda bende bir kez verdim yarın yine vereceğim yükselmesini görmek için bu iyi bişey hepimiz sağlıkla sağlıklı bebekleri hayırlı bebeklerimizi kucağımıza alırız inşallah

canim bende regl tarihime gore 2. gunde yasadim.kahverengi lekeyi. hatta regl olcam sandim. ama bidaha olmadi. doktor dun dedi bana ara ara kahverengi lekelenmeler yasayabilirsin dedi sen yazinca hatirladim

canim bende regl tarihime gore 2. gunde yasadim.kahverengi lekeyi. hatta regl olcam sandim. ama bidaha olmadi. doktor dun dedi bana ara ara kahverengi lekelenmeler yasayabilirsin dedi sen yazinca hatirladim
Kahverengi olunca eski kan zaten
Önceden kanamış demek oluyor
Pembe veya kırmızı olunca taze kan o sıkıntılı

gecmis olsun canim Rabbim sifa versin sana insallah

ķizlar dun doktor esle birliktelik icin sikinti yok serbest dedi bisi sorcam size doktora soramadim cunku(burayi bu yuzden seviyorum) esle birliktelikte kondom sart mi degil mi. hangisi daha saglikli olur sizce.

Peşpeşe 27 kere hapşırdım.böyle giderse de pek tutunamayacak .sürekli öksürük sürekli hapşırık da iyi olmuyor Ay kafam çok karıştı.Şimdilik ilaçsız devam edicem bakalım
Cerito, dün gece çözümünü buldum bende böyle sayısız kereler hapşırıp öksürüyordum bu gece çok rahat uyudum. İçme suyunu kaynatıp soğutuyorsun içine kaya tuzu koyuyorsun ve nazal temizleme yapıyorsun inan ne hapşırık ne birşey. Birde ben limon bal ve ılık su içiyorum boğazımı rahatlatsın diye. Parolun sorun olacağını düşünmüyorum ama ben öğrenmeden 2 gün önce serum ve iğne yedim o yüzden tekrar ilaç almamak için bunları uygulamaya başladım.

Gebe olduğunu söylemişsindir zaten doktoruna
Kadın doğum doktoruna ulaşabiliyorsan bi bahset bakalim bu konudan
Uygun değilse ona muadil başka bir ilaç söyler belki

4-5 aydır kullanıyorum.Folat depolarım dolu çıktı. Değerlerim gayet iyi maşallah. İlk kontrolde sordum sorun olmaz dedi. Bu adam MFK MEHMET FATİH KARSLI zaten kadın doğum doktoru kuzu, bence kullanabilirsin
Pozitifbiri inanki nasıl mutlu oldum. Bende fodegayı almıştım bir süre önce ama çok kullanamadım. Doktorum başka bir folikasit önerdi ama elimde sitolartta var diye almamıştım. Fodega ya güvenmek istiyorum açıkçası mfk yı da seviyorum senin bu mesajını görmek içimi rahatlattı. Pazartesi soracaktım ama hayır derse de kullanmayı planlıyorum şuan birde üstünde günde 1 yazıyor ama site de günde 2 yazıyordu bende sordum doktor bey günde 2 öneriyormuş sabah akşam.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…