2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
İlk defa duyuyorum kuzum teşekkür ederim Bilgiler İçin kuzum birşey soracam doktor 2 kese demişti bana kaybolur kendiliğinden Dedi kaybolmadı
Bazen kendiliğinden kayboluyor bazen doğuma kadar duruyor belli olmuyor o
Kese kaybolmazsa bebeğe zarar vermiyor erken haftalarda gelişimi durduysa veya boşsa
Doğum yapınca doğan bebeğin plasentasiyla beraber boş keseyi de alıyorlar

İkiz çok sanırsam bu sene
Sağlıkla dogurun inşallah
Merak ettiğin bir şey olursa sorabilirsin gebeligimde baya sorun yaşadım çünkü
Takip eden doktorum da çok iyiydi her şeyi en ince ayrıntısına kadar anlatırdı
Sonuç olarak ikisi de sağlıkla doğdu hiçbir şeyden korkma bol bol dua et tevekkül et

Allah razı olsun birtanem Bazen Duusnuyorum Yapabilrmiyim Nasıl Bakacam Diye Düşünüyorum

Hep aklımda bu soru vardı kimse bana düzgün açıklama yapmadı acaba dedim diğer bebeğimin kalbi durdu diğerini zarar verdi mi diye Allah razı olsun

Allah razı olsun birtanem Bazen Duusnuyorum Yapabilrmiyim Nasıl Bakacam Diye Düşünüyorum
Bugüne kadar yılan dediğin akrabaların hepsiyle aranı iyi tutarak baslayabilirsin işe
Kaynana elti görümce hepsi birer melek olmalı gözünde
En azından ilk yıl
En zoru ilk 3 ay zaten gazlı dönemleri emzirme sırası falan sıkıntı oluyor sana çok az vakit kalıyor
Bebekler büyüdükçe sen de biraz daha rahatlıyorsun
6.ayda desteksiz oturmayla birlikte biraz daha kolaylaşıyor
7-8 ay arası bi emekleme tutunup kalkma donemleri var baştan biraz yoruyor ama kısa süre içinde ona uygun bir düzen kuruyorsun
Yaşlarında da yürümeye başlamalariyla beraber kucaktan yüzde 80 inmiş oluyorlar
Artık rahat rahat iş de yapabiliyorsun yemek de yapabiliyorsun
Bi de kendini geliştiriyor insan yeni yeni çözümler buluyorsun
Ama şaka bi yana tek bakacak bile olsan acil durumlar için cagirabilecegin arayabilecegin birileri olsun mutlaka çevrende
O yüzden kimseyle kavga etme diyorum
Zaten millet is görünce kaçıyor bi de tersleşince bahane vermiş oluyorsun iyi geçinirsen bari yok diyemezler

Kuzum ah kaynanam yok oldu gorumceler çok uzaktalar eltilerde oyle yalnzim yani

Selam herkese, reglime daha 3 gün var. Bir oğlum var 6 yaşında olmak üzere. Bir süredir ikinci çocuk için kararsızlıklar yaşıyoruz eşimle. Yaş oldu 36, çocuk büyütmek zor, baştan mı başlayacağız diye karar veremiyorum. Son iki gündür göğüslerimde süt doluyormuş gibi hissiyat yaşıyorum ama aynı zamanda regli olacakmışım gibi de

Test yapmaya biraz korktum sanırım, galiba içten içe istiyormuşum. Bu ay belki nasip olmaz ama en azından anlamış oldum. Niye yazdım bilmiyorum günah çıkarır gibi. sağlıkla kavuşmanızı dilerim bebişlere

Yaa belli mi olur belki 3 gün sonra pozitifi görüp sen de aramıza katilisin
Sağlıkla büyüt oğlunu inşallah
2.cocuk için de Rabbim hakkınızda en hayırlısı neyse onu nasip etsin

Arkadaş bi benim doktorummu normal karşılıyor lekeyi bana niye önlem olsun diye vermiyor ilaç anlamadm valla.

Arkadaş bi benim doktorummu normal karşılıyor lekeyi bana niye önlem olsun diye vermiyor ilaç anlamadm valla.
Seninki doğal gebelikte dimi canım tüp bebek degildi
Tüp bebekte çünkü 9-12.gunler arasi kahverengi lekelenme oluyor o gayet normal
Akıl verme gibi anlama ama ben olsam günde 1 tane progestan alırdım fitil olarak kafama göre

Yok canim ben haftaya kese icin gidicem. Gecen ay femara kullandim ikiz gebeligi getirebiliyor. Ve dogal gebelikle tuttu. Haftaya kesede bakalim kac tane var diye merak ediyorum. Gecen ay 5 yumurtam vardi. Bakalim kaci çatlamış tutmus
Bi arkadaş da kafasına göre klomen kullanıp ikiz gebe kalmıştı
Klomen bende kist yaptı patlayacaktim o ay siskinlikten sancıdan dedim ne cesaret
Hadi bakalım Rabbim gönlüne göre versin inşallah
Ikiz istiyorsan ikiz versin
Ama ruh sağlığın için üçüz istemeni tavsiye etmem

Evet canım normal benim ama ne bilim kafama görede bişi kullanmak istemiyorum. Benim regli günüme 2-3 gün kala kahverengi silince böle leke oldu. Ara ara şimdide oluyor valla kesiliyo sonra 2 gün yok sonra bi daha oluyo 2 3 gün yok anlamadım. Doktor kese oluşmaya başlarken leke gelmesi normal sıkıntı yok herşey normal dio . Anlamadım bende valla burda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…