2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
cok gecmis olsun canim. Cok sevindim iyi olmaniza. aa paketli meyvesuyu neden yasakmis canim.

Amin canim. ben erken gitmemek icin cok zor sabrettim. 4 haftalikken ogrendim evde test ile. 2 hafta sonrasini bekledim kadin dogum dr kuzenimin tavsiyesiyle. beklemek cok zordu sabretmek ama inan gidince beklemelere degiyor.
Haftaya cuma 5+5olucam o zaman a randevu aldim. Keseyi görmüş olurum hic olmassa dimi?

cok gecmis olsun canim. Cok sevindim iyi olmaniza. aa paketli meyvesuyu neden yasakmis canim.
Sag ol canim valla katki maddesi cok herhalde icinde meyve olmuyor ya resmen birde curuk meyvelerden yapiliyor saniraam ondan ustune basa basa dedi paketli meyvesuyu icmek yok diye

Maşallahhh sağlıkla kucağına alırsın inşallah

Ayyy maşaallah barekallah çok sevindim canım benim Darısı bizlerin başına

Mide yanmasına olan var mı ne yapsam geçmedi dünden bu yana
Mide yanması için nane, paçuli, limon uçucu yağlarından ikişer damla 1 bardak suyun içine aç karnına içerek kurtuluyorum ben canım.. reflü hastasıyım ne ilaçlar denedim hiçbiri iyi gelmemişti, böyle doğal bir çözüm buldum..

Ay gözün aydın canım darısı başımıza

Amin canim. ben erken gitmemek icin cok zor sabrettim. 4 haftalikken ogrendim evde test ile. 2 hafta sonrasini bekledim kadin dogum dr kuzenimin tavsiyesiyle. beklemek cok zordu sabretmek ama inan gidince beklemelere degiyor.

Bende 3+2 de öğrendim
Bekleyebildiğim kadar bekleyeceö inşallh

Paculi hiç duymadım bile adını nerden bulurum bunları ben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…