2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Ben iki gecedir 38 derece ateşle yatıyorum.İnanın adım atacak halim yok ,burnum yara oldu silmekten.Parol içtim gece son çare olarak.devam ederse doktora gideceğim
Canım son çare olarak değil ilk iş olarak doktora gitmelisin
Ateşin varsa antibiyotik kullanman gerekir
Gebeligini de muhakkak söyle gebelikte kullanılabilen antibiyotikler var
Crp mutlaka bakılsın kanda enfeksiyon çıkması gebeligini riske sokar

Kizlarrr ben geldim😁 Ilk doktor randevumdu. bebisi gorduk kalp atisinida duyduk Rabbime şükürler olsun o sesi duydugum an gozlerim doldu cok garip hissler... Herseyi normal saglikli dedi doktorumuz. Biir ay sonra tekrar gidecegim nasipse💚💚 bu arada merak edenler icin uygulamaya gore 6+2 idim. doktorumda 6+2 dedi.
Çoook sevindimmmmm🧿🧿🧿🧿 sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallahh🙏🏼🙏🏼🙏🏼🌸

Kızlar ben siteye çok bakamıyorum sürecim zor ilerliyor ilaçta mide bulantıma etki etmedi su bile içemiyorum bu sefer vücudum susuz kalıyo diye vicdan yapıyorum ruh gibi ortalıkta dolanıyorum dün resmen kaç saat ağladım normale dönemeyecekmiyim diye bu bir süreç biliyorum ama işte Allah hepimize sağlık, güç, kuvvet versin inşallah🙏🏼🙏🏼🙏🏼

Çoook sevindimmmmm🧿🧿🧿🧿 sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallahh🙏🏼🙏🏼🙏🏼🌸

Kızlar ben siteye çok bakamıyorum sürecim zor ilerliyor ilaçta mide bulantıma etki etmedi su bile içemiyorum bu sefer vücudum susuz kalıyo diye vicdan yapıyorum ruh gibi ortalıkta dolanıyorum dün resmen kaç saat ağladım normale dönemeyecekmiyim diye bu bir süreç biliyorum ama işte Allah hepimize sağlık, güç, kuvvet versin inşallah🙏🏼🙏🏼🙏🏼
Kuzum kaç haftalıksın ikiz demi senin

Kuzu sadece kese mi gördü, yolk saç bebek falan dedi mi?
Yok canim hicbirsey demedi keseyi soyledi sadece bir sorun olmadigini soyledi bebegin daha canlanmadigini 10 gun sonra gayet net gorebilecegimizi soyledi aklkma yolk sac sormakta gelmedi valla canim ama bir sorun olsa soylerdi diye dusunuyorum

Canım son çare olarak değil ilk iş olarak doktora gitmelisin
Ateşin varsa antibiyotik kullanman gerekir
Gebeligini de muhakkak söyle gebelikte kullanılabilen antibiyotikler var
Crp mutlaka bakılsın kanda enfeksiyon çıkması gebeligini riske sokar
Çok haklısın ama antibiyotik kullanmak da hiç istemedim ya 😔 ne yapacağımı bilemedim.Bu gece bi acil yollarını arşınlayayım bakalım ne diyecekler 😢

Kızlar bişey sorucam sağlık ocağında ki hemşire ilk 3 ay gebelere cinsel ilişki yasak dedi ama baya araştırdım emin olamadım doktor randevumda 16sında doktora giden arkadaşlarım öyle bir bilgi verildi mi size?

Canım ben son doktor kontrolumde grip olmaya başlıyorum hocam ne yapabilirim dedim. Nane limon, portakal mandalin sadece dedi 😂 sabah akşam sirkeli su içiyorum tuzlu suyla gargara dedim. Olur dedi.bu doktorumun hocası benim ilk cocugumu doğurtan doktordu. Bana herşey serbest abartmamak kaydıyla demişti. Ben ne istediysem yedim içtim premses gibiydim 😂 öyle salatadaki maydanozla, nane limonla çocuk düşmez bu arada sağlam maydanoz falan yemeniz lazım arkadaşlar , çocuk o kadar kolay düşecek bir yerde bir şekilde değil. Çok da korkmayın. Gereksiz yere geriyorsunuz kendinizi bazen. Kaç seferdir yazacam araya birşey giriyor 💕
Çok geçmiş olsun.Çok zor ,ben zaten ilaç kullanma taraftarı değildim normalde de ama en azından nane limon falan yapıyordum şimdi onları da kesince kötü oldu.Bi an önce iyileşiriz inşallah 🙏🏼🥺❤️

Son düzenleme:
X