2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Maşallah darısı başımıza

Maşalllahhh size darısıı başımızaa

Hayırlı olsun canım kesen kaç mm çıktı

Çok sevindim,darısı tüm bekleyenlere olsun

yaaaaaaa Allah bizlere de hayırlısı ile ilk baş kalp sesini duymayı sonra sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin bende çok merak ediyorum hissiyatı

bende de döllenmeden beri geçmedi ağrı , herkesin yapı bunye farklı sanırım

Benim de çok erken başladı kasık ağrım.ilişkiden sonra 3. Gün ağrımaya başladı kendi kendime saçmalama bu kadar erken imkanı yok falan demiştim hala da ağrıyor şu an 6+0 ım ani hareketlerde hapşırınca vs hep ağrıyor benimde .Bi arkadaşım da 12 haftalık hamile şu an onun da hiç bi belirtisi olmamıştı.herkeste Farklı ilerliyor.

Kızlar merhaba
Dün gece kahverengi kanama lekelenme yasadim. Cok korktum bu sabah hemen doktora gittim normalde 16 aralik randevum vardi ama lekelenme olunca kostum gittim. Ufak kanama alanlarım varmıs ama korkulacak birsey yokmus progestan verdi agizdan alinan ve keseyi gorduk uygulamaya gore5+2 yim ama doktor 5+4 dedi ve haftasiyla uyumlu dedi kesemin yeri gayet iyiymiz rahmimde herhangi bir sıkinti yokmus daha canlanmadı 10 gun sonda gel dedi ama ben cuma gunu olan dvletteki randevuma gidicem bakalim birde orasi gorsun istiyorum. Paketli meyveesulari yasak sac boyamak kesinlikle yasak dedi

yaaaaaaa Allah bizlere de hayırlısı ile ilk baş kalp sesini duymayı sonra sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin bende çok merak ediyorum hissiyatı
Amin canim. ben erken gitmemek icin cok zor sabrettim. 4 haftalikken ogrendim evde test ile. 2 hafta sonrasini bekledim kadin dogum dr kuzenimin tavsiyesiyle. beklemek cok zordu sabretmek ama inan gidince beklemelere degiyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…