2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Gunaydinlar ücret vermicem gidim nedicek ilaç sorim kese görelim giderim gene
Kaçta canım randevun ?

Canım hayırlısı uğurlu olsun bebişin annesi bilgilerini verirsem seni de tablomuza ekleyelim.
Yaş ,
Kaçıncı bebek,
Son adet tarihin,
Beklenen doğum tarihi,
kızlar baş ağrınız için ne yaptınız ne içtiniz ben pzt günü gidicem doktora ama bu baş ağrısı fena ilaçta içemiyorum bebekten dolayı

kızlar baş ağrınız için ne yaptınız ne içtiniz ben pzt günü gidicem doktora ama bu baş ağrısı fena ilaçta içemiyorum bebekten dolayı
Ben dün gece 37,8 ateşi görünce parol içtim.başım da iki gündür çatlıyor.Nasıl bi çözüm bulacağız bilmiyorum çok kötüyüm

kizlarr günaydınnn 11 de doktora gidecegim ilk kez. Ay cok heycanliyim krakerimi aldim(malum bulanti) gece konusmalarinizi okuyorum ha bu arada 5 6 haftalikken beta degerini bilen var mi?
Bize de haber veeeer 5+4 de 6535 çıkmıştı benim ama kişiden kişiye değişir kıyaslamayın bence

K
Günaydın barkod olsa perşembe akşamı ogrenirdin ben dün sabah verdim 23.00 öğrendim tahlil sonuçları yaz şehrini yaz tc barkod öğrenirsin ben hep öyle yapıyorum
Kuzum çok sağol bu sistemi bilmiyodum çok iyi oldu ama şimdi baktım onay bekliyor yazıyor bizim laboratuvar pek çalışmıyor sanırım

Eklentiler

• 815BF241-0AA1-4958-812B-A2859A21C9AF.jpeg
    33,3 KB · Görüntüleme: 39
Ergenliğimden beri ağır migren geçiren biri olarak ilaçtan hep uzak durdum naneli ferah yağlarla şakaklarıma masaj yapıp uyuyunca hep geçmişti benim tabi migren tuttuğu zamanlar da başa bi tülbent göze bi uyku bandı ölüm sessizliği olan bi yere girmem gerekiyor ama hafif baş ağrılarıma iyi geliyordu

Öyle yapıyım kuzum çünkü başıma gelmedi ama çok yazan olmuş direk diyince kadın doğumdan randevu alın diyorlarmış ne yapalım bizi buna sistem zorluyor

Arkadaşlar merhaba, geçen yıla kadar bebek istiyordum hatta bunu takıntı yapıp tüp bebek bile denedim, fazla bı yumurta çıkmadı tek embriyo döllendi, transfer negatif sonuclandı,
Yaş da 39 oldu, artık bebek defterini kapadık diyorduk reglim gecikti, 3,4 gün takmadım, sonra geçen yıldan kalan son kul. tarihleri de geçmiş gebelik testleri vardı evde birini deneyim dedim, baktım pozitif. Aile hekimine gittim bı beta HCG bakalım dedim, sonuç 732 çıktı. Henüz uzmana gitmedim, giden arkadaşlara doktor vitamin, takviye vs neler verdi, neler dedi paylaşabilir misiniz?

Yaa ne güzel bir haber hayırlı olsun

Gülümseyerek okudum mesajınızı.Allah gönlünüze göre versin inşallah sağlıkla gelsin folik asit içiyorum ben şu an sadece

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…