2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Merhaba benim şiddetli kasık ve bel ağrım vardı.Ve araba yolculuklarında asla uyuyamam İstanbul’a giderken de dönerken de yolda uyumuştum hemde ölümüne bir uyku .Sonra dönünce test yaptım 😝 ha bir de göğüs uçlarımda kaşıntı ve batma vardı
Çok teşekkür ederim. Sağlıkla gelsin evladınız 😊

Canım bence çok normal çünkü benim regl bitiş tarihimde 27 idi.. Önemli olan düzenli artmasıymış..
Sağol kuzum perşembe tekrar kan verdim ama sağlık ocağında taa Pazartesi çıkıyor aslında acilde 2 saatte çıkıyor ama ne diyip kan vericem ki bide benim daha benden başka kimse bilmiyor 😅😅 akıl danışamıyorum

Sağol kuzum perşembe tekrar kan verdim ama sağlık ocağında taa Pazartesi çıkıyor aslında acilde 2 saatte çıkıyor ama ne diyip kan vericem ki bide benim daha benden başka kimse bilmiyor 😅😅 akıl danışamıyorum
Acile gittiginde Tup bebege basliyacagim bu hafta ama hamile oldugumdan supheleniyorum test yaptim pozitid cikti teyit etmem lazim dersin. Benim icin doğruydu bu ama senin icin pembe bir yalan olsun. 😍😍 yanliz saglik ocagi sonuclari gece 12 den sonra cikiyor diyorlar ama e nabizdan bir bakin bakalim

Canım ne dedi doktor?
Benimde geldi şimdi leke kahverengi ip gibi uzayan böle sümüksü gibi. Bugün doktora gitmiştim daha önce geldiğini söledim normal dedi bana hatta bundan sonrada gelebilir normal falan dedi ama böle geldikçe sinirleri bozuluyor insanın
Benim ilk gebeliktede ayni uzayan ama kopmayan bir salgi gibi geldi. Ama 1 hafta sonra kaybettim ani kanamayla. Progestan fitil igne kullaniyormusun önlem için.

Günaydın barkod olsa perşembe akşamı ogrenirdin ben dün sabah verdim 23.00 öğrendim tahlil sonuçları yaz şehrini yaz tc barkod öğrenirsin ben hep öyle yapıyorum

kizlarr günaydınnn🌼🌼🌼 11 de doktora gidecegim ilk kez. Ay cok heycanliyim 😑 krakerimi aldim(malum bulanti) gece konusmalarinizi okuyorum😂😂 ha bu arada 5 6 haftalikken beta degerini bilen var mi?

Daha doğmasına çok zaman var kuzum. O zamana kadar bu şekerler büyücek ve daha rahat olcak merak etme😍sen şimdi bunları düşünme. Hamileliğin vermiş olduğu hassaslık bunlar merak etme Allah taşıyamayacağımız yükü vermezmiş😍gayette güzel üstesinden geleceğiz

Geçecek annesi, geçecek. Sen hepsine yetecek kadar kocaman bir yüreğe sahipsin. Sakın kendini böyle yetemeyecek gibi bir hale sokma. Şu anın tadını çıkar. Üç beş yıl sonra bu günlerini de ozleyeceksin ve diyeceksin ki, iyi ki böyle olmuş 🥰 lütfen kendini sev, kendine değer ver, sen kendine iyi bakınca onlara da yüreğini daha rahat açacaksın, elin kolun açılacak derler ya... Sadece azıcık sabır gerekecek arada. Vitamin hapı gibi düşün sabrı 😉

Öyle demeyin o zamana büyürler abla olurlar bikaç yıla yardım bile ederler😇 Allah o gücü verir korkmayın🥰
Sagolun kizlar insallah bebeğim sakin olur ikizler de doğuma kadar laftan anlamaya başlar
Dün geceki umutsuzluğumu anlatamam zaten çocuklar hasta olunca insan dünya yıkılmış gibi hissediyor
O hastalık asla geçmeyecekmiş gibi
Bi de yeni iyilesmislerdi tekrar hasta oldular
Evet dedim hastalık da olacak
Rabbim zor zamanlarda bize dayanma gücü versin inşallah 🤲

Benim ilk gebeliktede ayni uzayan ama kopmayan bir salgi gibi geldi. Ama 1 hafta sonra kaybettim ani kanamayla. Progestan fitil igne kullaniyormusun önlem için.
Geçmiş olsun canım ya😞yok kuzum doktor vermedi bişey söledim dün ama lekelenmeler normal diyip durdu eğer çok ve devamı gelmiyosa dedi. Dün işte bikere geldi silince bidahada görmedim rengi kırmızı olmadığı sürece korkmana gerek yok dedi

Kızlar selam bende yeni keşfettim burayı son adet tarihim 25 ekimdi. Adetime 3 gün kala 68 kan testiyle öğrendim hamileliğimi. Şuan 6+4 olduk bile keseyi de gördük garanti olsun diye 8.hafta da kalp atışı için gidicem 1 yıl korunmadık daha yeni hamile kalabildim. Minnoşum biraz bekletti bizi ama sağlıkla gelir inşallah. Bu arada 29 yaşındayım. Hepiniz gibi bende çok heycanlıyım inşallah bir an önce kalp atışlarını da duyarız🥰

Sagolun kizlar insallah bebeğim sakin olur ikizler de doğuma kadar laftan anlamaya başlar
Dün geceki umutsuzluğumu anlatamam zaten çocuklar hasta olunca insan dünya yıkılmış gibi hissediyor
O hastalık asla geçmeyecekmiş gibi
Bi de yeni iyilesmislerdi tekrar hasta oldular
Evet dedim hastalık da olacak
Rabbim zor zamanlarda bize dayanma gücü versin inşallah 🤲
Canımcım modunun düştüğü ya da zorlandığın anlar olacaktır ama her zorlukla beraber kolaylık da vardır. Sen gönlünü ferah tut canım Allahım sana yardım edecek, bir anda Zeynaya dönüşeceksin ve sen bile gücüne inanamayacaksın 💪🏻🥰

Kızlar selam bende yeni keşfettim burayı son adet tarihim 25 ekimdi. Adetime 3 gün kala 68 kan testiyle öğrendim hamileliğimi. Şuan 6+4 olduk bile keseyi de gördük garanti olsun diye 8.hafta da kalp atışı için gidicem 1 yıl korunmadık daha yeni hamile kalabildim. Minnoşum biraz bekletti bizi ama sağlıkla gelir inşallah. Bu arada 29 yaşındayım. Hepiniz gibi bende çok heycanlıyım inşallah bir an önce kalp atışlarını da duyarız🥰
Hoşgeldin canım hayırlı olsun, sağlıkla al bebişini kucağına 🥰

Günaydın kızlar,

Bende bu sabah bağırsak sorunu yaşadım, zor yetiştim lavaboya. 🙄 Biraz ıkınmak durumda kaldım şimdi sol kasığım ağrıyor biraz.. 😰

X