2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Geçen seneki doktorum sürekli alttan bakıodu cok stres oluyordum kasılıyordm. Bu sene degistirdim insan pskoljk olarak cok rahatlıyor

Kız düşük falan değil gayet de hızlı yukselmis maşallah
Gecikmenin kaçıncı gününde 287 çıktı?
Kuzu ben normal regl günümde lekelenme şeklinde kanama yaşamaya başladım. 6. güne kadar lekelenme şeklinde devam etti. 6. ve 7. gün kanamam arttı. Pazartesi ciddi bir sancıyla hastaneye gidip hamile olduğumu öğrendim. Gecikme olmadı benim ama regl başlangıcından 12 gün sonra 287 çıktı diyebiliriz..

5.gun embryosu canim
Hayırlı olsun canım sağlıkla artsın inşallah
Anladım canım çok geçmiş olsun
Artış düzenli ama doktor ne dedi peki?
Progestan falan verdi mi iğne fitil?

Benim bir haftadır kanamam oluyor kırmızıyla baslayip kahverengiye dönüyor doktor keseyi görünce dış gebelik ihtimalinden uzaklastik dedi ama hcg 2 gun arayla iki kat artmamisti. 2500 dem 3500 e çıkmıştı. Yarin randevum var siz ne diyorsunuz ben çok korkuyorum ya

Canım iyi düşün inşallah güzel sonuçlar alırsın dualarımız seninle

Çok sağol canım. Doktor düzenli artıyor, kanamada durdu şu an için sorun yok dedi, duphaston kullanıyorum günde 3 defa..
Duphaston ben de kullanmıştım klomen aşılama denediğim zamanlarda
Onda da progesteron var
Dusuk onleyici tedavide progesteron kullaniliyor mutlaka faydasini gorursun canim
Rabbim tekrarini yasatmasin bundan sonrasi sorunsuz gecsin insallah
Yaa geçen forumda bi başlık okudum
Kadın aynı hastanede hcg yaptırıyor 2500lere kadar düzensiz bir şekilde artıyor
Sonra 2500den 2100e düşüyor
Doktor diş gebelik deyip ertesi güne kürtaj randevusu vermiş
Kadıncağız ağlamaktan o gün kürtaja gidememiş
Biraz toparlanınca başka bir doktora gidip yolk kesesini görmüş

Amiiinnn canım inşaallah.. Bende fayda göreceğime inandım, kanamayı filan anında kesti.. Beta da düzenli artınca biraz nefes aldım..

Yaa o altta kaç haftalık gebe olduğumuzu gösteren şey bende de çıkmıyor kızlar, keşke çıksa ama
Bende başkalarınınkini görmeye başladım ama kendiminkini görmüyorum . Profil<forum seçenekleri<başkalarının imzalarını gör gibi bişey dediler canım ona izin verince görünüyor herkesinki

Benim de kanamam oldu, hatta şiddetli bir sancıyla hastaneye gidip gebeliğimi öyle öğrendim. Normal regl oluyorum sandım yani. Endişelenme canım stres yapma, güzel düşün güzel şeyler olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…