2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Kızlar bugün sağlık ocağına kayıt açtırmaya gittim ferritin ve demir değerlerim düşük çıkmış.Ferritin 8- demir 52 ne önerirsiniz çok halsiz ve uykulu modlarda geziyorum.
ferritin benimde dusuk canim. bi ara ilacini kullanarak yukseltmistm. doktorun hamileyken kullandirirmi.bilemem ama soyler illaki bisey. yesil yaprakli sebzeler diye biliyorum.

Sizce gidimmi şimdi
Canım bı doktorun varsa ara sor dün bende de oldu rengi çok açık pembeydi. Hemşirem korkmamamı normal olduğunu söyledi ayaklarını uzat dinlen yorma kendini dedi. Benim tüp Bebek olduğu için düşük için iğne ve fitil kullanıyorum. Sen istersen bı doktoruna sor.

Kuzum sordum doktorumu degistircem çok vurdum duymaz biri ya simdi acile gitcem

Kizlar sizdede var mi acaba gobek degliginin ust kismina denk gelen üst karinda içten gelen bir acı hissi var bende sanci gibi de degil boyle karnimin icinde acı var ama duramayacak kadar şiddetli degil hafif hafif hissettiriyir kendini birde sağ kasıgim ağiriyor bayadir agrimiyordu bugun temizlik filan yaptim anlamadim ya 5+1 im daha hic doktora gitmedim haftaya cuma randevum var nasipse biraz beklemek istedim rahatca keseyi gorebilmek icin

Yaoma kuzum temeizkik bende yaptım leke geldi şimdi hastabeye gidicem

Tamam canım benim dua edin bana korkuyorum bugün 5 haftalık oldum
Hiiçbişey olmaz Allahın izniyle, rahat olun. Dualarımız sizinle
Üst göbekte yok ama sol kasığımda belli belirsiz bir ağrı var, daha doğrusu baskı gibi bir şey.. Sanki bebiş ben buradayım raaad ol diyor bana

Hımm benim hesaplarıma göre tam 5. haftadayım ama benim geç döllenme oldu diye de düşünüyorum, beta değerlerimin düşük olmasına bakarak..
Beta kaç çıkmıştı canım yazdın mı kaçırdım ben
Kızlar 8.gun az once degerim 98 cikti
Hayırlı olsun sağlıkla devam etsin inşallah
Kaçıncı gün embriyosuydu?
8.gun için gayet iyi bir deger

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…