2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Hiiçbişey olmaz Allahın izniyle, rahat olun. Dualarımız sizinle 🥰

Üst göbekte yok ama sol kasığımda belli belirsiz bir ağrı var, daha doğrusu baskı gibi bir şey.. Sanki bebiş ben buradayım raaad ol diyor bana 😊
Ya benim karnım ağrıyor adet olacakmışım gibi
Normal diye telkin ediyorum kendimi ama içten içe korkuyorum
Kizlarim da küçük karnıma basıyorlar oyuncakla vuruyorlar
Şimdi yine bebiş zarar gormuyordur ama karnım büyüyünce nasıl olacak bilmiyorum

Hiiçbişey olmaz Allahın izniyle, rahat olun. Dualarımız sizinle 🥰

Üst göbekte yok ama sol kasığımda belli belirsiz bir ağrı var, daha doğrusu baskı gibi bir şey.. Sanki bebiş ben buradayım raaad ol diyor bana 😊
Ayy benimde hic boyle agriramisti canim sol kasigim ve alt karnim agriyordu ama ilk defa bugun sağ tarafim ve ust karnim bu sekilde oldu birde kasiniykr hafiften gaz mi var acaba ben mi anlamiyorum neyse bakalim yarina ne olur hergun farkli birsey bu vucudumuz hamilelige alisana kadar ne kadar tepki verecek bakalim

Kızlarrr midem aşırı kötü olduğu için işe gitmedim doktora geldim. İki kesemizde büyümüş içlerinde sac yolk oluşmuş biri 9 mm biri 13 mm 🥰🥰🥰 hala inanamıyorum 2 hafta sonra kalp atışı için çağırdı inşallah onları duymakta nasip olur mide bulantıların daha da artıcak dedi
Yaaa maşallah 💜 çok sevindim canım

Ayy benimde hic boyle agriramisti canim sol kasigim ve alt karnim agriyordu ama ilk defa bugun sağ tarafim ve ust karnim bu sekilde oldu birde kasiniykr hafiften gaz mi var acaba ben mi anlamiyorum neyse bakalim yarina ne olur hergun farkli birsey bu vucudumuz hamilelige alisana kadar ne kadar tepki verecek bakalim
Bunları yaşıyor olmak bile mutluluk verici 😀 Biz artık tüp bebeğe karar vermişken bir mucize oldu. Şimdi amanda aman karnım mı ağrıyormuş modundayım 😀

Ya benim karnım ağrıyor adet olacakmışım gibi
Normal diye telkin ediyorum kendimi ama içten içe korkuyorum
Kizlarim da küçük karnıma basıyorlar oyuncakla vuruyorlar
Şimdi yine bebiş zarar gormuyordur ama karnım büyüyünce nasıl olacak bilmiyorum
Her gebeliğin kendine has özellikleri var sanırım

soran bendim canim. yarin sabah gidicem. ya kimiside alttan baktirmak iyi degil.ilk zamanlarda diyorlar bakalim cok arada kaldim 6+2 yim. yarin karindan gorunur herhalde
Rahim ve o soktuğu yer arasında baya mesafe var. Söylenti olduğuna inanıyorum. Sıkıntılı olsa doktorlar yapmazdı. He düşük tehlikesi olan birine belki sıkıntılıdır ama onuda doktorlar zaten bilip yapmıyorlardır. Senin zaten 6. Haftayı geçmiş bence karından görünür canım🥰

X