2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Altan bakmasına neden izin vermedinizki ? Ben doktora gittiğimde 5h lıktim altan bakti keseyi gördü hem altan bakmak odar sağlıksız değil ilk hamileliğimde çok riskli bir gebelik geçirdim son haftalara kadar altan baktılar

Yasım 25 ,2 bebek 28ekim son adet tahmini dogum 3 agustos (kizimin dogum tarihi ) 5+0 keseyi gorduk
benide ekler misin 25 yaşındayım 2 ci hamileik 28ekim son adet 03.08.23 tahmini dogum(kizimin dogum tarihi) 5+0h keseyi gorduk ,almanya

Acikcasi muayenedeyken betamin bu kadar yukselmis olacagini dusunmuyordum, kan sonucum sonradan cikti. 2 günde 2 kat dedikleri icin betam 1500 ü geçmez, her turlu gorunmez kafasindaydim. Su an biraz pisman oldum baktirmadigima

Acikcasi muayenedeyken betamin bu kadar yukselmis olacagini dusunmuyordum, kan sonucum sonradan cikti. 2 günde 2 kat dedikleri icin betam 1500 ü geçmez, her turlu gorunmez kafasindaydim. Su an biraz pisman oldum baktirmadigima
olsun bidakine inşallah bu arada sadece keseyi degil bebegi de gordu 1mm di

Selam herkese nasipse bende ağustos annesi olucam 2.gebeliğim bir kızım var çok şükür geç döllenme oldu sanıyorum çift çizgi regl 8 gün geçe çıktı kan 496,8 doktorum haftaya çarşamba gel dedi umarım keseyim görebiliriz sizler beta kaç iken gördünüz keseyi?

Masallahh küçücük ama göstermiş kendini peki betaniz kac cikti gördüğünüzde? Allah sağlıkla kucaginiza almayi nasip etsin
Bilmiyorum sonuçlara doktorlar bakıyor bana vermediler almanyadayım ilk hamileliğimdede böyleydi onlar bakıyor ters bi durum varsa belki ozaman veriyor ve ya bildiriyorlardır

Merhaba
Çok geçmiş olsun. Size limon, nane ve paçuli uçucu yağlarını ikişer damla her sabah aç karnına içmenizi tavsiye ederim. İleri derecede reflüm var ve yıllarca mide koruyucu kullandım. Ama bu doğal takviyelerle tüm şikayetlerimden kolayca kurtuldum. İsterseniz temin ettiğim hanımefendinim bilgilerini de veririm.

Aaa hayırlı olsunnn ben sizinle daha önce yazismistim şimdi mesajinizi okuyunca çok sevindim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…