2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Ben sabah erken atıp biraz yatıyorum, 16:00 gibi işteyken ağızdan içiyorum, sonuncuyu da gece yatarken yine fitil atıyorum. 8 saatte bir gibi ayarladım, ilk opu sonrası ağız yoluyla aldım biri daha yazmış acaip uyku yaptı bana da, ilacı içiyorum yarım saat sonra uyumuşum kafam kalkmıyordu 😂, şimdi gündüz içtiğim o kadar etkilemiyor, belki bünye de alıştı.
Ben hemşireye dedim öğlenleri sadece içsem diye yok yok dedi işte baş dönüyor şöyle ağırlık yapıyor falan ben de araç kullandığım için gidip gelirken tedirgin oldum sen eve gelince at dedi içme dedi aslnda ben aşılamalardan sonra duphaston kullanmıştım o da aynı amaçla içiyordum iyiydi yani

Kızlar benim kasıklarımda sanki regli olacakmışım gibi minik minik sancılar oluyor ve bacağımda sızlama var sizce normal bir durummu bu?

Bu fitil herkese veriliyor mu? Benim ilaçla ilgili hiç bilgim yok. Şuan sadece hormon vuruluyorum göbekten

Benim de oldu baya yoğun geldi daha erimemişti dışı yumuşamış çözünmüştü sadece, ben tekrar attım yenisini eğer bütün gibi geldiyse atabilirsiniz bence 👍
Aynen o şekilde geri geldi, atıcaktım eşim izin vermedi. Hemşire ne demişti alacağını almıştır diyo 🤦🏻‍♀️

Aynen o şekilde geri geldi, atıcaktım eşim izin vermedi. Hemşire ne demişti alacağını almıştır diyo 🤦🏻‍♀️
Onların yanında anlatması da iyi mi kötü mü çözemedim benimki de diyodu günlük hayatına devam et işlerini yapabilirsin eşim de diyor vayyy evde bütün işleri ben yapıyordum 😂 hemşireye kaş göz yaptım da tabi dinlensin falan dedi sağ olsun gerçi eşim bi şey yaptırmıyor da yemekler benden bulaşıklar ondan idare ediyoruz

Normal diyorlar adetle aynı şeyler oluyor diyorlar ben de daha önce hiç hamile kalmadığım için bilemiyorum ama
Benim hiç bacağım ağrımaz regli zamanında falan ilkkez başıma geliyor. Kasıklarım hafif ama bacak ağrısı çekilmiyor ☹️

Bu fitil herkese veriliyor mu? Benim ilaçla ilgili hiç bilgim yok. Şuan sadece hormon vuruluyorum göbekten
Yumurta toplandıktan sonra progestan başlanacak ya fitil şeklinde ya iğne şeklinde doktor nasıl verirse ben fitil kullanıyorum birçoğu iğne oluyor

Evet ya sağ bacağım baldırdan dize kadar ağrı yapıyor. Kaşık ağrım çok hafif ama bacağım çok rahatsız edici. Neden oluyor anlamadım
Benimde ayak bileğimden dize kadar tam tersi
Sol kaşığımdaki batmakta benim hala devam ediyor
Bilmiyorum ama inşallah iyi şeyler oluyordur

bahceci tüp bebek merkezinin labratuarı cok iyi tedavileri cok iyi bence gıtmısken ıyı bır yere gıt yıpratıcı bır sürec sonucta hem yasın daha güzel hıc takma kafana bak benım cıkolata kıstı yuzunden ıkı tüpüm alındı artık son carem tüp bebek oda bu son cunku 3 kere yaptım ve bıkıyosun artık ve benım yıllar oncesınden 4 aylık bı gebelık kaybım var cektiklerim cok fazla anlatsam roman olur türden gerek yok ama hıc gelısmeyen yumurtalarımı bahcecı tüp bebek gelıstırdı ve 5.gune kadar götürdü bu harika bırsey
Benimde şimdiki aşama da yumurtalarım daha çok oldu ve içi dolu. Bende bahçecideyim. 6.güne iki tane geldi. Banada burası iyi geldi diyebilirim. Umarım transferim ve sonraki süreçte çok iyi ilerler.

X