2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Amin inşallah canım. Transferden kaç dk sonra wc ye gittin peki
Saat mi saniye diyelim.. benim yaşadığım yerde artık yatırmıyorlar. transfer oluyorsun yattığın yerden kendin kalkıp yuruyerek wc ye ardından odana gidip kiyafetlerini giyip çıkıyorsun yürüyerek çıkıyorsun. Hatta bana hemen eve gidip yatma biraz disarda dolaşabilirsin dediler.
Ben Tr de transfer olduğumda ise sedye ile odaya götürüldüm, yataga bile onlar geçirmişti tuvaletimi de yatakta yapmamı istediler. Uzun süre yattıktan sonra da tekerlekli sandalye ile hastaneden çıkmıştım o muameleden sonra burdakini gorunce şok oldum sonra bunun daha az stresli olduğunu farkettim.
Onceki transferlerde surekli yatmistim bunda günlük yürüyüşe çıkıp yemeğimi kendin yaptım. Anliycan ben transferleri uçta yasadim

Bende kullandım canim evet normal için rahat olsun

Ayyy sağlıkla gelsin kuzucuk kaçtı kalp atış hızı?
Darısı sana olsun canım 125 imiş subat 10 da doğum tarihiymiş dr um balık tüketmek bu dönemde çok önemli ama civa yönünden zengin balıkları tüketme dedi seninde aklında olsun (Uskumru-ton baligi vb) birde işlenmiş et yeme dedi (hindi füme-salam vb) ve sushi tarzi cig balik

Hala gelmedi vallahi test Yok yapmakta istemiyorum bıktım artık cumartesi ye kadar gelmezse öyle yaparım benimde şuan için umut falan hissetmiyorum
Hayirlsiis cnm. Bende hala adet olmadım doktora sordum normal dedi 1 hfta savai bekle dedi ağrı sızı kaşık ağrısı da yok bı an acaba yenimi tutundu dedim doktor bekle diyince kendime geldim

Sağlıkla gelsin canım ne güzel

Hmmm anladım dikkat ederim ben de bu arada kalp atışına göre afaki cinsiyet tahmini yapılıyor ya belki biliyorsundur senin kuzucuk erkek olabilir sağlıkla gelsin tabiki öncelik o

Aynen testi beyaz görmek istemiyor insan gerçekten zaten ben öyle çok sık test yapan biri değilim normalde de sürekli test çizgi görünce çift çizgi görme umudu kalmıyor artık
Ben testi yapıyorum kenara koyuyorum zaman geçene kadar çayımı kahvemi yapıyorum öyle laçka oldum bu konuda sonra da git gel bakıyorum tek çizgi sinir geliyo bi anda

Hmmm anladım dikkat ederim ben de bu arada kalp atışına göre afaki cinsiyet tahmini yapılıyor ya belki biliyorsundur senin kuzucuk erkek olabilir sağlıkla gelsin tabiki öncelik o
hic duymamistim. Hayırlısıyla 1.trimesteri atlatıp sonra 2-3 ude gecirelim de erkek kız basım üstüne. Genelde anne adayları hemen kız olsa der ama benim hicccc ilgi alanım degil. Sadece saglikla doğsun diyorum okadar uğraştan sonra

Al benden de o kadar hiç farketmez kız erkek iki kız iki erkek hepsine okeyim artık

Hiç sorma hiççç hemde ya ben ilaçları bıraktıktan 3 gün sonra kanamam başladı mesela ama bu ay da 1 gün geç oldum değişik ya vücutta şaşırdı napsın o kadar hormona vsyaaa hayırlısı nasip her şey rabbim en güzel zaman da en güzelini hayırlısını nasip etsin inşallah bizlere de.ayyy aminn aminn ezan okunuyor şu an bunu yazarken ezanların yüzü suyu hürmetine inşallah

kesinlikle öyle korku heyecan endişa hepsi var. rabbim inşallah bu sefer sımsıkı tutunmalarını yada tutunmasını nasip eder pozitifi alırsın canım
Allah isteyen ve daha da önemlisi çocuğuna hakkıyla annelik edebilecek herkese nasip etsin inşallah

Hayirlsiis cnm. Bende hala adet olmadım doktora sordum normal dedi 1 hfta savai bekle dedi ağrı sızı kaşık ağrısı da yok bı an acaba yenimi tutundu dedim doktor bekle diyince kendime geldim
Dhadi siz şuan progestan falan aldınız gecikme olabiliyor normal karşılanıyor arada ama bari dediğin gibi belirtisi olsa yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…