2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Hiç sorma hiççç hemde ya ben ilaçları bıraktıktan 3 gün sonra kanamam başladı mesela ama bu ay da 1 gün geç oldum değişik ya vücutta şaşırdı napsın o kadar hormona vs😄😄yaaa hayırlısı nasip her şey rabbim en güzel zaman da en güzelini hayırlısını nasip etsin inşallah bizlere de.ayyy aminn aminn ezan okunuyor şu an bunu yazarken ezanların yüzü suyu hürmetine inşallah
Hormon almadan önce de çok düzgün çalışıyordu sanki her halta etkileniyor lar 🤣🤣 aminnnn canım inşallah rabbim daha da yormadan diyorum

1 saate yakın mı 😅😅 gerek yok öyle bi şeye 15-20 dk yeter. İstersen 10 saat yat fitil geri kalanını her türlü atacak. Önemli olan doğru yerleştirmen zaten yanlış yerleştirirsen fitil fırt diye fırlar 🤭🤭😂😂😂
Kız sabah erken kalktım ilk fitil heyecanı diye heralde 🤣🤣 eee yaptıktan sonra yattım artık, birde burda fitilden sonra yattık faaln diye okumuştum eski yazışmalardan. Hatta fitilden yarım saat sonra wc gittim ayağa kalkınca acaba düşer mi diye düşünmedim değil 🤣🤣

Saat mi 😀 saniye diyelim.. benim yaşadığım yerde artık yatırmıyorlar. transfer oluyorsun yattığın yerden kendin kalkıp yuruyerek wc ye ardından odana gidip kiyafetlerini giyip çıkıyorsun yürüyerek çıkıyorsun. Hatta bana hemen eve gidip yatma biraz disarda dolaşabilirsin dediler.
Ben Tr de transfer olduğumda ise sedye ile odaya götürüldüm, yataga bile onlar geçirmişti tuvaletimi de yatakta yapmamı istediler. Uzun süre yattıktan sonra da tekerlekli sandalye ile hastaneden çıkmıştım 🙈 o muameleden sonra burdakini gorunce şok oldum sonra bunun daha az stresli olduğunu farkettim.
Onceki transferlerde surekli yatmistim bunda günlük yürüyüşe çıkıp yemeğimi kendin yaptım. Anliycan ben transferleri uçta yasadim 😂😂
Kafayı rahatlatmak istiyolardır belki hani stres olmayın falan diye belki öyle bir anlayışı vardır merkezin. Bakalım cumartesi beni ne bekliyor 🤣

Kız sabah erken kalktım ilk fitil heyecanı diye heralde 🤣🤣 eee yaptıktan sonra yattım artık, birde burda fitilden sonra yattık faaln diye okumuştum eski yazışmalardan. Hatta fitilden yarım saat sonra wc gittim ayağa kalkınca acaba düşer mi diye düşünmedim değil 🤣🤣
Ahahahshshsh doktorum bana 15 dk falan yatsan yeterli demişti doğru yerleştiği sürece rahim ihtiyacı olanı alırmış zaten 🥰

Selam ☺️ Kişiden kişiye değişse de aşağı yukarı adetin 18 ila 22 günleri arası transfer olunuyo😍 inşallah güzel ilerler sürecin 🤲❤️ sen doktoruna bilgi ver ayın 4 ü konusunda doktorun ona göre ayarlar 1 gün önce 1 gün sonra etkilemez durumu🌺
teşekkür ederim bilgi için ☺️ 2. kontrolüm haziran 28 , o gün durumu paylaşırım doktorumla. sanırım transfer günüde belli olur o güne.☺️ bu gün iş yoğunluğundan estrofemi saatinde içmeyi unutmuşum saatinden 2 saat sonra farkedip içtim umarım o da sorun olmaz 🤷🏻‍♀️ hem heyecanlı hem stresli süreç allah hepimizi hayırlısı ile evlat sahibi yapsın 🙏🏻

Kafayı rahatlatmak istiyolardır belki hani stres olmayın falan diye belki öyle bir anlayışı vardır merkezin. Bakalım cumartesi beni ne bekliyor 🤣
merkezle alasi yok ilk iki transferim Turkiye de olmustu bu son iki yurtdisinda. burda artik yatirmiyoruz yurumek kan dolasimi icin daha faydali ve embriyo koydugumuz yerden yurumeyle asla dusmez diyorlar bizde tamam deyip uyuyoruz ☺️

teşekkür ederim bilgi için ☺️ 2. kontrolüm haziran 28 , o gün durumu paylaşırım doktorumla. sanırım transfer günüde belli olur o güne.☺️ bu gün iş yoğunluğundan estrofemi saatinde içmeyi unutmuşum saatinden 2 saat sonra farkedip içtim umarım o da sorun olmaz 🤷🏻‍♀️ hem heyecanlı hem stresli süreç allah hepimizi hayırlısı ile evlat sahibi yapsın 🙏🏻
Amin amin 🤲🤲❤️bi kereden bi şey olmaz ama sen yine de alarm kur 🥰🌺

Ben de önceki transferimde gelip yatıp kalmadım öyle kalktım ara ara dolaştım evin içinde doktorum zaten sürekli yatma kan dolaşımı olsun demişti. Ertesi gün kalkıp makinamı boşalttım yemeğimi yaptım vs vs 💃💃 ha tutmadı ama olsun 😅

kızlar benim transferin 5. Günü sabah kalktığımda su gibi akıntı olmuş çamaşırım ıslanmış bayağı sanki altıma kaçırmışım gibi sebebi ne olabilir

Tutun
O yapıyor canım ben transferimden önce kullanmaya başladım bu gün 18.günü bu gün sadece öyle akıntım olmadı hemen hergün yaşadım o durumu korkma sakın unarım pozitifi görürsün❤
İnşallah ama hiç belirtim yok başka .. çok heycanlıyım sizin bebeğiniz tutundu mu?

ayyy evet canım, 16 sında hşstereskopi yapıldı, şükür tertemizim :) temmuz adetim bayrama denk geliyor, üniversite hastanesinde kapalı oluyor tatillerde o yüzden ağustosda başlama olacak :) kendimize çok iyi bakalım evet ama valla neler yapıyordum ne yapmalıyım vallahi kafam durdu :), bir doktorun verdiği demir ilacını (içinde folik asit felanda var) kullanıyorum, sen neler yapıyosun ya da yapacaksın bu süreçte
Cok şükür hersey yolunda olsun. Biesteron ve fortilex diye 2 vitamin aliyorum. Içinde demir folik asit bircok vitamin var. Yürüyüşe baslayacagim. Bol su iciyorum. Pozitif olmaya calisiyorum. Histereskopi rahim cizme işlemleri olmustu. Yumurtlama günlerini degerlendiriyorum. Şimdilik böyle 😁😁😁 agustosada birsey kalmadi.

X