2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Benim 6. Gün istemişler di ilk kontrol ü canım sonrasında da 2 günde bir gittim dediğin gibi

Önemli olan doktorunun dediği bence çünkü bu süreçte tarihler oynaya biliyor Yasminin bittikten 4 gün sonra git sen yine de bir

Benim de perşembe günü transferim. Aşağı yukarı aynı zamanlarda öğrenecez sonucumuzu inşallah sağlıkla tutsun bebişler
Ayyy inşallah sağlıkla tutarlar, inşallah aynı anda pozifi öğrenir bayramı çok güzel geçiririz. Ayyy inşallah çok güzel geçer transferin ve perşembeden itibaren hep senle olur bebişin

Kızlar İnşaAllah hepimiz yavrularımızı kucağımıza alırız. Ben de çok şükür keseyi gördüm 5+4 te ama bebek ve kalp atışı görmedik henüz 2 hafta sonra gel dedi. Siz ne zaman gördünüz kalp atışını?

Merhaba kaçıncı haftadasınız acaba. 5+5 te gittim kalp atışı duymadık 2 hafta sonra gideceğim. Siz ne yaptınız acaba?

Tamam o zaman cnm. Ya bi suru igne olunca insan, hersey yolunda mi diye merak ediyor. Allah ne verdiyse vuruyoruz bakalim
Benim de 6. gün kontrol sonrasında 2 günde 1 gittim. İlk haftada kıpırdanmalar başlıyor asıl iş sonrasında. O yüzden daha sonra sık takibe alınıyor. Endişelenme yani

Benim de 6. gün kontrol sonrasında 2 günde 1 gittim. İlk haftada kıpırdanmalar başlıyor asıl iş sonrasında. O yüzden daha sonra sık takibe alınıyor. Endişelenme yani
Tskler cnm, su telefonlara ultrason ozelligi gelsin de, bilelim yani yumurtladik mi, buyudu mu, dollendi mi filan. Teknoloji cok gelisti sonucta Hala ilkel ilkel gun sayiyoruz

hangi doktorda tedavi oldunuz acaba ? benim eşimde de sperm sayısı sıfır.

Benim iğne fobim olduğu için ben hep acilde yaptırdım, evet elle alakalı bencede ya aslında eli çok hafifti hiç bir şey hissetmedim ama sonradan gördüm morardığını
Bende de iğne fobisi var ve kan tutuyor eşim yapıyor iğneleri bana da ben yastığa sarılıyorum o yaparken

selam kızlar herşey yolunda umarım, bakalım yarın bir doktorla konuşmaya gidicem, temmuz adeti ile başlangıç yapmak istiyorum, yer değiştircek idim ama sanırım doktorumda kalacağım, bütceme en uygun ve evime en yakın yer, stres olmadan kafam rahat olur diye düşünüyorum, diğer türlü barınma yeme içme daha pahalıya gelecek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…