2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Estrofem başlattı doktor, adetin 14. Günü 1 temmuzda muayene için gel dedi ve 6 yada 7 temmuz duruma göre transfer tarihim görünüyor. Allahım İnşallah, Rabbim bu süreçte herkesin duasını kabul etsin
önceki yazınızı okudum da maşallah, yaşlar bende 40 yaş üstü 5 yumurta toplanmıştı 2 tanesi döllenmişti orta kalite olmuştu 3. gün embriyosu koymuşlardı da siz özel birşey yaptınız mı yumurta için kendiniz için, nerde idiniz kaçırdım mı ben yazınızı :)

Bende de iğne fobisi var ve kan tutuyor eşim yapıyor iğneleri bana da ben yastığa sarılıyorum o yaparken
Ben eşimin yapmasına bile izin vermiyorum hastanede yaptırıyorum. 29 yaşındayım hayatımda ki ilk defa damar yolu açtırdım sen düşün artık ama şimdi iğne arsızı gibi oldum 1 yıldır

Ben eşimin yapmasına bile izin vermiyorum hastanede yaptırıyorum. 29 yaşındayım hayatımda ki ilk defa damar yolu açtırdım sen düşün artık ama şimdi iğne arsızı gibi oldum 1 yıldır
Eşim göbekten iğne yapmakta tecrübeli kendine bir yıl iğne yaptı ondan yaptırıyorum.tam tersi Beni hastanede yapmaya ikna edemedi ben hiç damar yolu açtırmadım ilk defa opu da yapacaklar işlemden değil de damar yolu açtırmaktan korkuyorum her kan alınışında eşim kan tutuyor ben yanında olayım diyor çocukluktan gelen bi travma sanırım

Ben de önümüzdeki ay 29 oluyorum ve önümüzdeki ay doğum günüme bi kaç gün kala sonucumu öğrenecem hem bayram hem doğum günüm ah bi de pozitif çıkarsa sağlıklı pozitif inşallah

Bende i
Bende ilk damar yolunu hsg çekilirken açtırdım, birde opu da korkma kan alırkenki gibi bir şey hatta ben bumuymuş korktuğum şey falan dedim kendimce

Ay inşallah pozit
Ben de önümüzdeki ay 29 oluyorum ve önümüzdeki ay doğum günüme bi kaç gün kala sonucumu öğrenecem hem bayram hem doğum günüm ah bi de pozitif çıkarsa sağlıklı pozitif inşallah
Ay inşallah pozitif çıkarda hem çifte bayram olur, hemde doğum günü hediyesi olur. Bizimde önümüzdeki ay evlilik yıldönümümüz bakarsın bize de 5.yıl hediyesi olur inşallah

Benim iğne fobim olduğu için ben hep acilde yaptırdım, evet elle alakalı bencede ya aslında eli çok hafifti hiç bir şey hissetmedim ama sonradan gördüm morardığını
Oooo ne diyorsun ben iğne olmamak doktor ilaç isterim normalde canım çok azdır ama Rabbim sabrını veriyor elhamdülillah Morlukla gelsin geçsin kuzum inşallahhhh Rabbim mükafatını sağlıkla wersin önemli olan bu

Bende i

Bende ilk damar yolunu hsg çekilirken açtırdım, birde opu da korkma kan alırkenki gibi bir şey hatta ben bumuymuş korktuğum şey falan dedim kendimce
Korona da bile serum taktırmadım çok hastaydım. Bebişler şimdiden yapmam dediklerimizi yaptırıyor transfer de damar yolu açılıyor mu peki

Ay inşallah pozit

Ay inşallah pozitif çıkarda hem çifte bayram olur, hemde doğum günü hediyesi olur. Bizimde önümüzdeki ay evlilik yıldönümümüz bakarsın bize de 5.yıl hediyesi olur inşallah
Aaaa tesadüfe bak temmuz sonu bizim de evlilik yıl dönümümüz 5. Yıl inşallah en güzel hediye olur bizlere

İğne fobisi olan ben arka arkaya göbeğimden 5 iğne yedim ama popodan yok vurunmam yani vurunamam

3-4 günde bir kontrol olur ultrason

Korona da bile serum taktırmadım çok hastaydım. Bebişler şimdiden yapmam dediklerimizi yaptırıyor transfer de damar yolu açılıyor mu peki
Bilmiyorum onu daha cumartesi tranfer olucam inşallah ama damar yolu açılmıyordur bence çünkü opu da narkoz vermek için açılıyor sadece transfer de açılmaz bence

Bilmiyorum onu daha cumartesi tranfer olucam inşallah ama damar yolu açılmıyordur bence çünkü opu da narkoz vermek için açılıyor sadece transfer de açılmaz bence
Damar yolu vs yok. Normal bi alttan muayeneden farksız sadece steril olması açısından ameliyathanede oluyo transfer. Hatta normal muayene gibi üstümü çıkarmadım sadece altımı çıkardım. Bir de idrar sıkışık olunması gerektiği için o biraz huzursuz ediyor insanı o kadar onun dışında o an harika bi an

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…