2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Teşekkür ederim. Alkol, sigara yok bende.
İnstagramda baltonik diye bir sayfa var, ordan mucize karışım diye bir karışım aldım, hergün bir tatlı kaşığı yedim. Benim ilk ocak ayında yumurta sayım ve kalitem senin gibiydi, bu karışımın çok faydasını gördüm. Ayrıca, avokado ve yeşillik öğlen ve akşam yemeklerine mutlaka ekle, günlük yarım saat yürüyüş, ya da evde yin yoga. 5 ay bunları yapınca dr a git ve farkı gör derim

Merhaba kaçıncı haftadasınız acaba. 5+5 te gittim kalp atışı duymadık 2 hafta sonra gideceğim. Siz ne yaptınız acaba?
Merhaba 6+1im bugün. Normalde çarşamba ilk ultrasonda girecektim ama covid oldum. Karantinada olduğumdan gidemiyormuşum doktora da cuma gideceğim artık karantinam bitmiş oluyor. 6+5te. Kese kalp bi arada görmek istiyordum zaten ayrı ayrı gidip rahatsız etmiyim çocuğu diyordum. İnşallah her şey yolundadır da düşündüğüm gibi olur. Tek mi çift mi onu bile bilmiyorum hala. Şaşırttı kendimi bu kadar sabrederek

alkol sigara bende de yok :) avokado her akşam muhakkak tüketiyorum :) yeşillik mümkün mertebe çok tüketiyorum ve biberi çok çok severim, bisiklet ile her gün turlar idim ama histereskopi 16 haziranda oldum biraz ara verdim, bulunduğum şehir mersin ve aşırı sıcak yürüyüş yapmak çok zor :) bir tek yogaya yeltenmedim aslına gerekli yoga da kesinlikle, şükür boy 175 ve kilo 63 ama işte daha da düzenlenmek lazım sanırım da ay o sayfayı bana özelden atma şansın var mı bakayım canım, temmuzdA bir sorun olmaz ise başlıyorum 2. ye, ilki 2 embriyo yerleştirmelerine rağmen negatif oldu ve bunda çok daha emin ilerlemeye çalışıyorum

Bilmiyorum onu daha cumartesi tranfer olucam inşallah ama damar yolu açılmıyordur bence çünkü opu da narkoz vermek için açılıyor sadece transfer de açılmaz bence
Peki adetinden kaç gün sonra transferin olacak. Çok var benim daha ya zaman geçmeyecek gibi.

Aşılamaya benzer bir işlem mi peki? Birde ne kadar sürüyor uzun mu? Mesela ben aşılamada çok korkmuştum özellikle de spekulumdan ben sanıyorum ki çok canım yanacak doktor bitti hayırlısı olsun dedi nasıl bitti dedim evet bitti falan demişti

Aşağıda link, ayrıca foto da ekledim.
İnşallah hepimizi herşey gönlüne göre olur. Bakalım benim 6-7 temmuz transfer, İnşallah tutar tek embriyo 5. Gün birinci kalite olacak.

Eklentiler

• 7287CC72-3F66-4B83-96C0-C848DB06B1AB.png
    368,9 KB · Görüntüleme: 31
Ayrıca, yin yoga kadınların yumurtalamasına çok iyidir. Mersinde araştır, yin yoga derslerine haftada iki gün katıl. Benden duo stim opu yöntemi ile Aylin hoca yumurta topladı ve ben bu süreçte her gün yin yoga yaptım. Hem stresime iyi geldi, hemde yumurtlamamı arttırdı.

7 haziran adetin ilk günü, 25 haziran da transfer günü 18 gün falan arada. Benim dondurulmuş transfer doğal sikluzla oluyor. Bana da geçmiyordu günler ama geldi bile
Benimki de dondurulmuş olacak ağustosa denk gelir galiba. çok var daha benim kendimi oyalayacak bişeyler yapmam lazım

İdrar sıkışık olmak zorunlu mu ben kesin kaciriveririm yaa, hic dayanamam oyle durumlarda, en son histereskopide istem disi kacmisti biraz

Ben de bugün 6+0 olduk şükür. 30 unda randevum var umarım kalp atışını duyarız hep beraber

Hiç aşılama yaptırmadım o yüzden o konuda bi şey diyemem ama 5-10 dk lık bi işlem acı vs hissetmiyosun

İdrar sıkışık olmak zorunlu mu ben kesin kaciriveririm yaa, hic dayanamam oyle durumlarda, en son histereskopide istem disi kacmisti biraz
Sıkışamazsan sonda da takıyolar. Ben yeterli sıkışmayı sağlayamamıştım senin gibi kaçırırım korkusundan çünkü ben de dayanamam o yüzden sonda taktılar biraz zorlandım. Ama kişiden kişiye değişir tabi belki sonda seni zorlamaz belki daha bile rahat olur bilemem

Ohhh mis gibi kızçen olacak heee valalhi bende ilki kız olsun istiyorum hep inşallah sağlıkla doğar bebiş
İnşallah gönlüne göre
Amin canım sağlıcakla gelsinler de
Çarşamba detaylımız var bakalım bizi neler bekliyor

harika canım, bakayım bir araştırayım, izmirde yoga eğitmeni arkadaşım var ona sorayım bakayım, şu karışımın yerini de takibe aldım bakalım neler bekliyor bizi :)

Kızlar dün akşam birden yoğun kanamam başladı.wc gideyim orkid takayım dedim tuvalete bir avuç pıhtı düştü.dedim gitti bebek.apar topar şehir hastanesine gittik baktılar çok şükür bebek duruyor kalp atışı var haftasıyla uyumlu. Ne düşürdüm öyle bilmiyorum adet kanamasından bile yoğun kanamam oldu taştı hep heryere.bugün de kendi doktoruma gittim o da baktı bebek iyi çok şükür.plasenta kenarında kanama alanı gördü serum depot falan yapıldı kanama lekelenmeye döndü eve çıktım şimdi dinleniyorum.doktor oluyor bazı gebeliklerde hiçbişey yapma sadece dinlen dedi.ne olduğunu anlamadım herşey okadar hızlı oldu ki.inşallah bir daha yaşamam sağlıkla evladımı kucağıma alırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…