2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Acilde yoğunluk olduğunda bazen seri hareket ediyorlar öyle bir durum olmuş olabilir…bunlar minik şeyler çok takılma Allah sağlıkla bebeğine kavuştursun inşallahhhh🤲🏻🤲🏻🤲🏻İnşallah bütün bu emeklere değer🤲🏻🤲🏻🫶🏻🌸
Kız hiç kimse yoktu 8.52 de gittik iğne 9 daydı sallana sallana yaptırdık 9 u bulsun diye ama vuran kişi normalde başka birimdeymiş daha yeni geçmiş enjeksiyona diğer vuranlar alışmıştı artık bize 1 yıldır kanka olduyduk resmen 🤣🤣 amin hepimiz için inşallah canım Rabbim hepimize nasip etsin bu duyguyu, hakkımızda hayırlısı neyse o olsun inşallah

Ama gerçekten öyle insan bu kadar şey yaşayıp uğraşıp didinip 1 tanesine bile sahip olamayınca olduktan sonra tekrardan aynı şeyleri yaşamaktansa oluyorsa olsun kafasında oluyor en azından şuan için tabi bebeğin ağlamaları masrafları gece uyutmamaları zorluklarını falan görünce 360 derece dönüp aman aman 1 tane Yeter de diyebiliriz 😄😄😄
O kadar bekliyoruz demeyiz bence 🥰 akşam eşim en çok beni sevecek olursa diyor, dedim iğneleri gösteririm, göbeğim morardı neler çektim sen gel diye duygu sömürüsü yaparım diyom, oldu sen çocuğun yüzüne vur hemen diyor 🤣🤣 dedim o da uğraştırmayıp gelseymiş en çok beni sevicek tabi diyom 🤣🤣

Kız hiç kimse yoktu 8.52 de gittik iğne 9 daydı sallana sallana yaptırdık 9 u bulsun diye ama vuran kişi normalde başka birimdeymiş daha yeni geçmiş enjeksiyona diğer vuranlar alışmıştı artık bize 1 yıldır kanka olduyduk resmen 🤣🤣 amin hepimiz için inşallah canım Rabbim hepimize nasip etsin bu duyguyu, hakkımızda hayırlısı neyse o olsun inşallah
O zaman elden o yaaa bazen bi memur yapıyor hissetmiyorum bile bazen çok canım yanıyor sanıyorum sağlıkçıların tecrübesi ve ruh halleri ile de ilgili🤭🤭🤭bende öyleyim şimdi sağlık ocağında hastanenin acilindeki sağlıkçı arkadaşlar ile samimiyet kurdum artık bir aydır neredeyse🤭🤭amin amin inşallahhh sağlıkla we hayırlısı ile…🤲🏻🤲🏻🤲🏻

O kadar bekliyoruz demeyiz bence 🥰 akşam eşim en çok beni sevecek olursa diyor, dedim iğneleri gösteririm, göbeğim morardı neler çektim sen gel diye duygu sömürüsü yaparım diyom, oldu sen çocuğun yüzüne vur hemen diyor 🤣🤣 dedim o da uğraştırmayıp gelseymiş en çok beni sevicek tabi diyom 🤣🤣
Dediğin gibi bütün cefayı biz çekelim sefasını onlar sürmek istesin haaa olay çıkar vallahi yok öyle dünya 😄😄😄😄

Kızlarr h&m in indirim günleri başladı bugün. Okadar zor tutuyorum ki kendimi bebiş kıyafetleri almamak için içim gidiyor. Kese bile görmedin daha saçmalama diye telkin ediyorum ama içim gidiyor. Umarım bian önce hepimizin bebiş alışverişi konuştuğu günler gelir😍😍

Slm. Tedavinin baslangicinda ignelerden kac gun sonra kontrol oluyor genel olarak. Ben cuma gunu basladim, persembe ilk kontrol. Biraz gec gibi geldi bana. 6gun ignelerimi olup, 7.gun kontrol. Normalde 2-3 gunde olmasi gerekmiyor mu? Hani doz yeterli mi, ayarlama yapilmasi acisindan filan 😏

Bende aynı süreçteyim, bende dün regli oldum ve yarın dr kontrolüm var transfer sürecim de belli olacak🙏
Estrofem başlattı doktor, adetin 14. Günü 1 temmuzda muayene için gel dedi ve 6 yada 7 temmuz duruma göre transfer tarihim görünüyor. Allahım İnşallah, Rabbim bu süreçte herkesin duasını kabul etsin🤲🏻

Merhabalar,

Cmt histeroskopi yapıldı. Çikolata kistinden dolayı 2 kez zoladex yaptırdım birde yasmin kullanıyorum. Doktorum yasmin bitince birkaç gün içinde adet olursun ama çok az olur dedi. Adet olmayadabilirsin bu ilaçlardan dolayı olmazsanda yasmin bitince 3 4 gün sonra gel dedi. Sormak istediğim benim adet tarihim takvime göre 2 temmuz ama yasminin bitmesine 5 gün kaldı. Yasmin adet tarihini değiştiriyor mu? Erken olma vs.

O zaman elden o yaaa bazen bi memur yapıyor hissetmiyorum bile bazen çok canım yanıyor sanıyorum sağlıkçıların tecrübesi ve ruh halleri ile de ilgili🤭🤭🤭bende öyleyim şimdi sağlık ocağında hastanenin acilindeki sağlıkçı arkadaşlar ile samimiyet kurdum artık bir aydır neredeyse🤭🤭amin amin inşallahhh sağlıkla we hayırlısı ile…🤲🏻🤲🏻🤲🏻
Benim iğne fobim olduğu için ben hep acilde yaptırdım, evet elle alakalı bencede ya aslında eli çok hafifti hiç bir şey hissetmedim ama sonradan gördüm morardığını

Dediğin gibi bütün cefayı biz çekelim sefasını onlar sürmek istesin haaa olay çıkar vallahi yok öyle dünya 😄😄😄😄
Ben birde tüp bebek iğnelerini, hap koçanlarını atmadım 🤣🤣ama aşılama ve yumurta takibindekileri attırdım hep pişmanım birde ben hep acilde vuruldum manyak mı bu napcak bu iğneleri demişlerdir🤣🤣

X