2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Gebelik olma ihtimali var mı ? Sanmıyorum gecikme yüzünden erteleneceğini adet olduğunuz tarih baz alınıyor sonuçta

Gayet normal benimde 10gün gecikmişti. Çoğumuzda gecikiyoruz. İlaçlar vs etkiliyor ertelenmez merak etmeyin
Gebeliği bilemiyorum yoktur heralde😂 bunca sene olmayıp olmayıp şimdi olma durumu?? Konu bensem böyle bişey olmaz😂😂 kist falan olma ihtimali beni daha çok korkutuyor açıkçası. Sizin böyle bi durumunuz oldu mu

Gebeliği bilemiyorum yoktur heralde😂 bunca sene olmayıp olmayıp şimdi olma durumu?? Konu bensem böyle bişey olmaz😂😂 kist falan olma ihtimali beni daha çok korkutuyor açıkçası. Sizin böyle bi durumunuz oldu mu
Yok olmadı ama hep görüyoruz duyuyoruz ya tüp bebek tedavi sürecinde sürpriz gebelik diye aklıma öyle geldi 😂

Arkadaşlar merhaba ben de tüp bebek tedavisi görüyorum.yumurta toplama işleminden sonra transfer için doktorum ara vermeyi önerdi.2. Adetimi bekliyorum ama 3 gün geciktim. Bu gecikme normal mi ilk tüp bebek denemem.dolayısıyla tecrübesizim. Bu gecikmeden dolayı transfer tekrar ertelenir mi ?
Canım ben de senin gibi bekliyorum.benim adetim gecikmemişti ama çok uzun sürdü 8-9 gün kadar sürdü

Ya havalar ne güzel düzelmişti ben tüp bebek sürecine girdim resmen kış geri döndü herkes korona temaslı ama geliyor cam açık dönüyorsun kapatsan korona var 😬😬 yani sonumuz hayır olsun her cephede savaşıyoruz neye dikkat etsek acaba

Canım ben de senin gibi bekliyorum.benim adetim gecikmemişti ama çok uzun sürdü 8-9 gün kadar sürdü
Allah güzel haberler almayı hepimize nasip etsin. Değişik bir süreç.normalde hastalanmayı hiç istemem şimdi dört gözle bekliyorum olmadı.vardır herşeyde bir hayır normal bir durumdur inşallah.transferi etkileyecek bir durum olmasın inşallah

Allah güzel haberler almayı hepimize nasip etsin. Değişik bir süreç.normalde hastalanmayı hiç istemem şimdi dört gözle bekliyorum olmadı.vardır herşeyde bir hayır normal bir durumdur inşallah.transferi etkileyecek bir durum olmasın inşallah
Yok canım etkileyeceğini sanmıyorum.ben de adet olup gittim doktor bu sefer de bir ay daha bekleyelim ilaçlar iyice atılsın dedi.zaten zaman zor geçiyor şimdi bi sonraki adeti bekliyorum 2,5 hafta var daha

Çok tebrikler senin kesin ikiz 🥰🥰🥰 malum sorumla geleyim evde kaset test kaçıncı gün yapmıştın ve nasıl çıkmıştı
Ay kesin yazınca kalbim hızlanıyor nasıl emin oluyorsunuz ☺️ Eğer ikiz olursa kapatırım bebek defterini çok güzel olur 😅 çok teşekkür ederim cumartesi kese için gitçem içimizde korku olmaya devam ediyor belli olur inşallah bebeğim🙏🏻
6.günden itibaren yapmıştım hep damlatır damlatmaz çıkmıştı ama yükseklikle alakası yok bence çıkma hızının çünkü daha önceki kimyasal gebeliğimde 50-60civarlarındaydı onda da damlattığım anda çıkmıştı. Bu daha koyu çıkıyordu. Erken test yapmadım kaset test hepsi

X