2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Ben lutinus fitil ve günlük progestan dex göbekten kullanıyorum Fitil daha zor sanki
Lutinus fitili 2 kutudan sonra bıraktım progestan geçtim çok pahalı diye progestan dex her akşam 2 ampul bende ama bazı akşamlar atlıyorum lekelenmem falan yok diye. Enox coraspin prograf ve estrofem yerine kullandığım günde 3 kez almamı söyledikleri Cyclo progynova var. Enox da 2 3 akşamda 1 vuruyorum. Cyclo progynova hiç 3 kez al adım başlarda baya ohss vardı östrojen iyice arttırıyordu. Prograf, coraspin ve progestan fitil en düzenli kullandıklarımdı. Covid olduğumdan prografı bıraktım. Resmen yürüyen ilaç kutuları ecza depolarıyız

Ahh kızlar iğne fitil kullanan herkes Allah yardımcımız olsun ben de birazdan progestan iğnemi olacam bugün pert olurum herhalde
Niye öyle düşünüyorsun henuz vurunmadan!!! Ben yaklasik 1 aydir hergun vurunuyorum şükür gayet iyiyim. igne olurken bu beni Allah in izniyle sifalandiracak diye düşün olumsuzlukları atiyoruzzz

Ben Amerika da yasiyorum burda tüp bebek tedavisinde fitil den çok igne kullanılıyor Tr deki tedavimde de sadece fitil kullanmıştım

Niye öyle düşünüyorsun henuz vurunmadan!!! Ben yaklasik 1 aydir hergun vurunuyorum şükür gayet iyiyim. igne olurken bu beni Allah in izniyle sifalandiracak diye düşün olumsuzlukları atiyoruzzz
Her vurulduğumda 1 2 saate çok halsiz oluyordum. Ama yapacak bi şey yok sonu güzel olsun iğne nedir ki

Çok şükür ilaçların bittiğini duymak güzel. Estrofem i bu pazar bitireceğim. Yani 10 haftalıkken kes dedi dr. Senin 12.haftada bitirmiş. Bir sebebi var mı
Azaltarak gitti bende.10 günde günde 2. 10 günde günde 1 şeklinde.birden kesmek doğru değil dedi.ben günde 3 alıyordum

Bu gurupta kanaması kesilince herkese kan sulandırıcı tekrar başlanmış.plasenta gelişimi için, Kan akışı için önemli diye biliyorum ben de.hatta bi arkadaşım doğuma kadar oksapar kullandı onun da pıhtılaşma sorunu yoktu

Anladım canım
Bana vermedi doktorum yeniden
Hatta bir arkadaşımında lekelenmesi yoktu onun da 12.hafta tüm ilaçları kesildi

Taktik belli o zaman umudunu kesince oluyo galiba
Galiba. Bende şimdi tekrar kan verdim, devlette acilde o testler alınmıyormuş sadece poliklinikmiş e bugün de haftasonu birde testin biri zaten hastanede yokmuş 1 saat yol geldim özelde verdm bugünde böyle uğraştım

Benim de geçen ki kan tahlili muhabbeti bayrama denk gelmişti acilde almadılar e bayram olduğu için poliklinik kapalı. Bi özele gittim bana çıkardı 1800 tl tahlillere yuh dedim başka bi özele gittim 300 tlye vermiştim orda. Ben de öyle uğraşmıştım sonuç tutmadı ama olsun elbet alacaz emeklerimizin karşılığını

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…