2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Aynen üşüttügümü düşünüyorum bende
Ayy bilmiyorum 2 3 gibi dediler ama
Sağlık ocağında aynı gün veriyor ne güzel ya. Ben de dün gittim bizim sağlık ocağına ilaç yazdırdım, betayı da sordum 2-3 güne çıkar diyo Hemşire kız tutturdu alalım kanı, dedim destur daha bugün 4. gün

Ben dün dışarda üşüttüm ve hemen batmalar oldu kasıklarda kesinlikle üşütmekle alakalı oluyor,yani ben normal zamanda da üşütsem kasıklarım ağrıyor zaten
Bir şey de sadece gebelik belirtisi olsa
Benimde aynı az üşüteyim hemen belirtileri başlıyor yanma dahil

Ne güzel hemşireymiş bizimkiler de randevu yok alamayız falan yapar

Valla çıkacak dedi çıkar herhalde
Amann 4. Günde daha

Yanlış anlamayın sakın herkesin fikrine tabiki saygım sonsuz ben kendinizi üzmeyin diye söyledim öyle inşallah hepımız icin hakkımızda hayırlısı olur

Hiç sorma zaten beni en çok huzursuz eden evin hali ondan hep bir gerginim. Üstten üstten yapıyorum ama yetmiyor sinmiyor içime

Yanlış anlamayın sakın herkesin fikrine tabiki saygım sonsuz ben kendinizi üzmeyin diye söyledim öyle inşallah hepımız icin hakkımızda hayırlısı olur
Amin inşallah yok yanlış anlamıyorum sadece ben biraz erken sevinemiyorum garanti olunca sevinirim elbette ama şu anda üzülmedim de üzülecek bir şey değin çünkü

Arkadaşlar merhaba ben de tüp bebek tedavisi görüyorum.yumurta toplama işleminden sonra transfer için doktorum ara vermeyi önerdi.2. Adetimi bekliyorum ama 3 gün geciktim. Bu gecikme normal mi ilk tüp bebek denemem.dolayısıyla tecrübesizim. Bu gecikmeden dolayı transfer tekrar ertelenir mi ?

Gebelik olma ihtimali var mı ? Sanmıyorum gecikme yüzünden erteleneceğini adet olduğunuz tarih baz alınıyor sonuçta

Gayet normal benimde 10gün gecikmişti. Çoğumuzda gecikiyoruz. İlaçlar vs etkiliyor ertelenmez merak etmeyin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…