2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Valla değerlerini hatırlamıyorum net ama Bayanstress Bayanstress 190 dı galiba birde onunla birlikte biri daha verdi sntr di galiba oda etiketlemedim yanlış olmasın diye onunda 109 çıkmıştı 😁 diğerleri yok aklımda 🤣🤣
Güncelledim onları da nice güncellemelere inşallah güzel güzel 🤭🤭 bakalm senin ne çıkacak bugün onu da yazarız 🤭

Kızlar bugün sol kasığımda arada minik batmalar oluyor. Valla ilki doğal yoldan olmuştu şimdi o kadar yabancıyım ki neyden korkup neye sevinmeliyim bilemiyorum. Kendimi çok acemi hissediyorum 🤦🏻‍♀️
Batma güzel güzel 😍😍 hadi hayırlısı bakalım inşallah güzel haberleri alacağız tüp bebek şansı yuzde 60 bizim grupta yüzde yüz olacak inşallah 😍

Ya benimde belim çok ağrıyor. Gece sürekli uyandım bir ateş basar bir lavaboya kalkarım. Canım hiç bir şey yemek istemiyor ne güzel açılmıştı iştahım hepten gitti😵‍💫 Hergün ayrı bir ruh hali muhabbet kuşum var onun ötmesi bile batıyor şuan bana😀 insan görmek istemiyorum bunlar normal mi ?

Ya buradaki testleri görmesem İnan sevinirdim bir de fotoda daha koyu çıkmış sanırım gerçekten bayağı silikti bir de 5.gün embriyosu 9.gün kesin çıkar falan diyince ne bileyim ama kan sonucumu merak etmiyorum sanki o beni strese sokacak şu an dünden farkım yok bi heyecan olmadı nötr dün de acaba diyordum şu anda da acaba diyorum bi etkisi.
Arkadasım kanda görmesine rağmen hatıra kalsın cok istiyordum test çubuğum pozitif çıksın dedi 6.hafta sonunda hala testi kırmızı degıldi kalp atışını duydu çizgisi koyulaştı bu kadar takmayın bence gayet güzel bi sonuç hemde 9.güne göre zaten doktor 12.gün dıyor neden erken yapıyorsunuz anlamış degılım boşuna üzülüyorsunuz suan

Ya benimde belim çok ağrıyor. Gece sürekli uyandım bir ateş basar bir lavaboya kalkarım. Canım hiç bir şey yemek istemiyor ne güzel açılmıştı iştahım hepten gitti😵‍💫 Hergün ayrı bir ruh hali muhabbet kuşum var onun ötmesi bile batıyor şuan bana😀 insan görmek istemiyorum bunlar normal mi ?
🤣🤣 Muhabbet kuşuna yazık🙈 Hepsi çok normal, hamilelik hormonları ayrı aldığın ilaçlarınki ayrı😅

Anlattıkların eşittir ben 🤣🤣 dün gece sırtımın agrısından uyuyamadım arasa kasıklarım sonra lavabo birde bende mide ekşimesi gün bir şey var ben üşüttüm galiba sırtımda çok kötü çünkü birde üstüne bel başladı oy allahım

Hahahah yeminle tuvalet zulüm gerçekten.bende biraz temizlik yapayım dedim bugün hemen batma sıkışma hepsi kopbo geldi sanırım hassas dönemimiz çok hassas geçecek.Sen muhabbet kuşunu bir süre tatile gönder ahahahah kesinlikle normal.Tirtiliz kozadayiz kelebek olmayı bekliyoruz

Arkadasım kanda görmesine rağmen hatıra kalsın cok istiyordum test çubuğum pozitif çıksın dedi 6.hafta sonunda hala testi kırmızı degıldi kalp atışını duydu çizgisi koyulaştı bu kadar takmayın bence gayet güzel bi sonuç hemde 9.güne göre zaten doktor 12.gün dıyor neden erken yapıyorsunuz anlamış degılım boşuna üzülüyorsunuz suan
Yok üzülmedim aslında sadece sevinmedim de o kadar yani nötr hiç yapmamış gibi hissediyorum ☺️ Ben de günü gelmeden yapmam diyenlerdendim gruptan etkilendim sanırım yaptım bakalım pişman değilim qma pozitif bir etki de yok üzgün hiç değilim ama 😊

Anlattıkların eşittir ben 🤣🤣 dün gece sırtımın agrısından uyuyamadım arasa kasıklarım sonra lavabo birde bende mide ekşimesi gün bir şey var ben üşüttüm galiba sırtımda çok kötü çünkü birde üstüne bel başladı oy allahım
Bence de üşütmüş olabilirsin. Sırt ağrıları da normal hamilelikte. Sonucun ne zaman çıkacak 🥰

agla içinden nasıl geliyorsa tutma zaten kendını bende bu durumları yasadım en yakınlarımın hepsının cocugu var benım yok bende cok sıkıntılar yasadım oturdum agladım sonra bıranda kendıme geldım yapma etme üç günlük dünya ye iç gez toz hayatını yasa belkı hıc olmucak cocugum hayatımı kendıme zindan edemem dedım baktım yoluma sımdı olumlu sonuc almazsam artık bakıcam yoluma ben tüp bebek merkezlerine calısamam ki kuzum yer ıcer keyfımıze bakarız napalım
Aynı kafadayız 😉

Aynen üşüttügümü düşünüyorum bende 🤦🏼‍♀️
Ayy bilmiyorum 2 3 gibi dediler ama 😁😁
Ben dün dışarda üşüttüm ve hemen batmalar oldu kasıklarda kesinlikle üşütmekle alakalı oluyor,yani ben normal zamanda da üşütsem kasıklarım ağrıyor zaten 😑

X