2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

10.gün kanda görebilirsin . Erken gebelik için vakit geçmiş olmuyor mu. İnşallah hayırlısı ile kanda pozitif görürsün
Sansimi denemk istedim esim test gününu beklemek istedi ama mantiken olsaydi koyu cizgi cikardi baksana cok dikkatli bakinca anca zor gözüküyor .

Günaydın kızlar, okuduğum anladığım kadarıyla buradaki herkes inançlı☺️
Ben de nerden aklıma geldiyse bilmiyorum ama tam embriyo transferi yapılırken 3 ihlas, 1 fatiha okudum. Bir anda, bunu okursam transferim başarılı olur ve bebeğim tutunur diye geçti aklımdan. Çok şükür olumlu oldu sonucum. Tabii ki nasip ama denemek isteyen olursa diye paylaşmak istedim🤲
Buradaki herkes ne kadar çok çocuk sahibi olmak istiyor biliyorum, inşallah emeklerinizin karşılığını en kısa zamanda alırsınız. Kalbim sizinle🌸

Esim inat etti test gününü bekliyelim diyor 17.de zaten pekde umudum kalmadi olsaydi koyu bisey cikardi varla yok ikinci cizgi cikmazdi bu normal degil bnce yada kimyasal olucam .s nasip
Ben kimseye söylemeden sabah erkenden evden çıkıp sağlık ocağında kan vermiştim. Sonucum sonraki gün çıktı ama yine de yapmak istedim. 8. günümdü ve pozitifti. Tabii ki sizin kararınız☺️
Yine de moralinizi bozmayın. İdrarda negatif olup, kanı yüksek çıkan çok oldu burda☺️

Erken gebelik testi yaptim ama bunda da belli belirsiz cizgi cikti normalmi resimde daha az belli golge gibi sinirim bozuldu normalde varsa koyu cikmasi gerekmiyomu ? 10.gun bugun.
Kuzum benim de erken gebelik testinde çıkmadı. Hatta bende yok heralde falan dedim. Kanda çıktı sadece. Kan da pozitif gördükten sonra da test yaptım hatıra kalsın diye onda bile çıkmadı. Kan ver kuzum, çıkmıyor çünkü. Canını sıkma 😘

Ben de nerden aklıma geldiyse bilmiyorum ama tam embriyo transferi yapılırken 3 ihlas, 1 fatiha okudum. Bir anda, bunu okursam transferim başarılı olur ve bebeğim tutunur diye geçti aklımdan. Çok şükür olumlu oldu sonucum. Tabii ki nasip ama denemek isteyen olursa diye paylaşmak istedim🤲
Buradaki herkes ne kadar çok çocuk sahibi olmak istiyor biliyorum, inşallah emeklerinizin karşılığını en kısa zamanda alırsınız. Kalbim sizinle🌸
Günaydın canım, gözün Aydın. Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah 🧿 🙏

Ben kimseye söylemeden sabah erkenden evden çıkıp sağlık ocağında kan vermiştim. Sonucum sonraki gün çıktı ama yine de yapmak istedim. 8. günümdü ve pozitifti. Tabii ki sizin kararınız☺️
Yine de moralinizi bozmayın. İdrarda negatif olup, kanı yüksek çıkan çok oldu burda☺️
Sanmıyorum ya ne biliyim pek umutlu değilim artık ve sağlık ocagi kaynanamlarin orda doktorlarla kankiler benden önce gider haber 😁😁

Kuzum benim de erken gebelik testinde çıkmadı. Hatta bende yok heralde falan dedim. Kanda çıktı sadece. Kan da pozitif gördükten sonra da test yaptım hatıra kalsın diye onda bile çıkmadı. Kan ver kuzum, çıkmıyor çünkü. Canını sıkma 😘
Ne biliyim buda tutmazsa dier embriyolar hic tutmaz 5aa oyuzden umudum gitti kasik ağrısı var ama demekki kndim uydurdum hep insan isteyince o moda giriyomus bklicem artik cuma günümu varsa var yoksa nasip 4 ay snra yeniden transfere hazirlik olursa tabi teşekkür ederim yinede 😊

Ne biliyim buda tutmazsa dier embriyolar hic tutmaz 5aa oyuzden umudum gitti kasik ağrısı var ama demekki kndim uydurdum hep insan isteyince o moda giriyomus bklicem artik cuma günümu varsa var yoksa nasip 4 ay snra yeniden transfere hazirlik olursa tabi teşekkür ederim yinede 😊
Allah’ın izni ile miniğin seninledir inşallah, hiç canını sıkma. Güzel haberler alacağım senden, dualarım seninle 🙏

Embriyo transfer edildiğinde iki hafta gece sayılıyorsunuz dediniz ya içim tuhaf oldu. Sonuçu olumlu ya da olumsuz olur bilmiyorum ama o an içimde bir varlığın olduğunu bilmek bile güzel mucize gibi🥺
Teşekkür ederim bilgilendirme için.
Salı gününe bir şey kalmadı, inşallah güzel sonuçlanır transferim 🙏 Evladım olmadan evladın ne kadar değerli olduğunu gösteriyor belki de rabbim şimdiden.🙏
Kim bebek istiyorsa hakkıyla bakabilecek olan herkese nasip olsun inşallah. Sadece kendime değil, benim ile bu duyguyu yaşayan herkese dua ediyorum 🙏
Rica ederim 😊 İnşallah sağlıkla güzel bir sonuç alırsınız. 🙏

Kızlar bugün doktora gittim yumurta toplamam olacak gonalf diye ilaç verdi vitaminler verdi cetrotide yerine bi hap verdi 1,5-2 ay sonra transfer dedi dondurulmuş olacak.bir adet mi bekleyeceğim yoksa 2 adet mi onu anlamadım nasıl oluyor?

Kızlar bugün doktora gittim yumurta toplamam olacak gonalf diye ilaç verdi vitaminler verdi cetrotide yerine bi hap verdi 1,5-2 ay sonra transfer dedi dondurulmuş olacak.bir adet mi bekleyeceğim yoksa 2 adet mi onu anlamadım nasıl oluyor?
Hayırlı olsun tedaviniz💜 yumurta toplamadan sonra 5-10 gün içinde regl oluyosunuz o 1. Adet sayılıyo, sonra 2. Adetinizde başlanıyor. Benim öyle olmuştu

Kızlar bugün hiç keyfim yok yarın kontrole gidecem rahim kalınlığına bakılacak. İnşallah bi aksilik olmazsa aşağı yukarı 7-8 güne transfer olurum tahminime göre. Transfer olayı çok kafamı karıştırıyor tek çift muhabbeti 🙄 ya ne bileyim kızacaksınız belki bana ama tek transfer tutmayacakmış gibi geliyo bana üzülüyorum böyle hissettiğim için 😔çift olursa da ya ikisi de tutarsa ya düşerse bu sefer çift olduğu için mi düştü acaba diye kendi kendimi yerim diye korkuyorum 😔 dün Eskişehir e gittik kafamı dağıtmak için uğraşıyorum ama bi 5 dk boş kalsam hemen düşüncelere endişelere kapılıyorum elimde değil 🙄
Bence şöyle yap naçizane;ne istedğine karar ver transferini ol ve Allah’a emanet et…çift olursa da takdiri ilahi tek olursa da ve hangisi olursa olsun mutlaka bir sebebi wardır bizim bilemediğimiz…aklına olumsuzlukları getirme ikiz gebeliğinde tek gebeliğinde sıkıntısı olacaksa olur…bunları düşünürsek işin içinden çıkamayacağımız gibi hiç başlayamayız…sizin eşin ile ne istediğiniz önemli gerisi Allah’ın takdiri sen tevekkül et gerisi gelir Allah’ın izni ile…🤲🏻Dualarımız sizinle…🤲🏻🌸🫶🏻

Dua en güçlü ilaç🤲🏻Bende rabbiyessir veletuassır rabbitemmim bil hayr dedim sürekli we 21 besmele benim için anahtar her durumda 21 besmele çekerim…belki denemek isteyen olur…🤲🏻🤲🏻🌸🌸

hayırlı olsın canım ne guzel
ılaclarını bulabıldın mı pekı ?

X