2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Gerçekten okadar haklısın ki zor bir dönem insanın psikolojisini tamamen bozuyor inşallah bu sefer olur

Arkadaşlar cinsel ilişki rahim duvarını inceltir mi. Dondurulmuş embriyom var bu ay transferim olucak
Benimde 2 inci dondurulmus transferim olacak. Transfer ucreti ne kadar odediniz ? Rahim duvarını inceltirmi bilmem ama doktor uzak durun bize demisti i surecte. Ayrica enfeksiyon kapmamaniz lazim. Herseyi dusunmek lazim. Cok emek veriyoruz.

Cok gecmis olsun canim hayırlısı buymuş. Yaradan boyle takdir etmis. Dinlenmeye çalış. Benimde kimyasal oldu. Güçlü olmaya devam

Canım çok üzgünüm inş daha fazla yorulmadan en doğalından kucağın dolsun ne desek teselli için boş, en kısa zamanda nasip olsun dilerim
Zorlanmadım hiç ama bı anda gördüm küçk beyaz progestan filtilin erimiş kalmış hâli gibiydi şimdi nasıl ne anlicam hocaya nasıl anlatırım diye düşünüyorum
Hayır bu kadar sakin düşürmezsin telaşlanma, en kötü ihtimalle kanama kesin olur.
Güzel duaların için teşekkür ederiz, sonucun negatif olmasına üzüldüm. Umarım sana da en kısa zamanda nasip olur
Merhaba kızlar bir
Sorum bar, hsg filmi tüp bebek öncesi şart mı?
Hsg filmi çekilmek şart diye bir şey yok ama çekilmesi rahjimde perde, yapışıklık vb. Bir şey varsa onu teşhis etmek için gerekli. Doktorun zaten muhtemelen en doğru tedaviyi uygulamak için önce infertelite sebebini tespit etmek amacıyla ister diye düşünüyorum.

akyaa canım çok geçmiş olsun, çok üzüldüm anlatamam biz kadınlar güçlüyüz, yıkılıyoruz ama ayağa toparlanıp kalkıyoruz, bu süreçlere yıkımlarında olacağını bile bile katlanarak kalkışıyoruz, keşke her sonuç güzel bitse, benimde negatifim var yenilerde mecburen toparlanmak zorunda kaldım, tamamen toparlandım mı hayır ama hayatın devam ettiğini görüyorum, tez zamanda hepimizin kucağı dolsun inşallah canım

Ilk gorusmeden itibaren butun kontrolleri opu transferi hocalar mi yapiyor acaba
İlk görüşmemi ve kontrollerimi Ahmet hoca yaptı. Bir tek bir gün yumurta kontrolümü Hatice hanım yaptı, ama hocada o gün geldi ve bilgi verdi. Opuyu da Ahmet hoca yaptı. Benim transferim pazar günü oldu. Ona Mehmet hoca girdi. Bütün sürecim sorunsuz işledi, merkez saat gibi çalışıyor. Siz yeni bir merkez arayışında mısınız?

ahhh ankarada olsa idim kardeşlere gidebilirdim bende, Ankarada yaşadığım zamanlardan bilirim doktorları, o zamanlar gazi üniv. hastanesindelerdi

Çok üzgünüm canım. Sağlık olsun. Her işte bir hayır vardır. Belki de sağlıksızdı, ondan vücudun tutmak istemedi. Bu tedavi süreçleri çok yıpratıcı maalesef, ama hepimiz küllerimizden yeniden doğuyoruz. Sen biraz kafanı dinle, toparlan sonra kendi yolunu çizersin canım benim. Vakti geldiğinde hepimizin minikleri kucağımıza alması nasip olur inşallah

Hala da Gazi’deler. Ben de keşke daha erken onlara gelseymişim dedim. Gel Ankara’ya bekleriz seni de
yaaa valla zamanında dışardan bakıyorlar diye dikmenden oraya gidemem diye yakınımda kadın doğumcu seçmiştim, o zamanlar tüp bebek düşüncesi yoktuki gençtik, ahh ahh valla aklım olaydı onlara yaptırırdım

Yıllar önce bu kardesleri teyzem bana söylemişti Tr de olsaydim onlara giderdim. Birde teknikleri falan varmis galiba, uzun zaman geçtiği için net hatırlamıyorum.
Kardeşler ünlü evet Bu kadar çok işlem yapıp hasta gören doktorların vardır elbet bir tekniği. Hem üniversiteye gidiyorlar, hem tüp bebek merkezi var bir de kendi muayenehaneleri varmış gebelik takibi yaptıkları. İnanılmaz bir tempoları var. Enerjileri müthiş

ayyy bak ben teeeee 2010 lardab bahsediyorum ha :) o zamanlardan bilirim bu doktorları, gideymişim onlara da kader diyelim

10 yıl yaşadım ben ankarada bir onlara gitmedim :) şimdi 15 bin alıyorlar dimi canım, bunun içinde ilaçlar yok tabi, burdakide üniversite hastanesi ya aynı mantık

ayyy bak ben teeeee 2010 lardab bahsediyorum ha :) o zamanlardan bilirim bu doktorları, gideymişim onlara da kader diyelim

10 yıl yaşadım ben ankarada bir onlara gitmedim :) şimdi 15 bin alıyorlar dimi canım, bunun içinde ilaçlar yok tabi, burdakide üniversite hastanesi ya aynı mantık
Nerden bilecektin ki o zaman canım kısmet diyelim. Evet 15bin alıyorlar artı ilaçlar da neredeyse bir o kadar tutuyor biliyorsun. Üniversite hastanesiyle aynı mantık evet.

Nerden bilecektin ki o zaman canım kısmet diyelim. Evet 15bin alıyorlar artı ilaçlar da neredeyse bir o kadar tutuyor biliyorsun. Üniversite hastanesiyle aynı mantık evet.
aynen canım valla tekrar aynı yerde düşüncesindeyim, en azından evime yakın ve rahat gidicem mantığı yapıyorum, pazartesi kontrol olacağım sonrası histereskopi olacağım sanırım, bakalım başlayabilecez mi sürece maddi açıdan

Aklında başka bir yer varsa ona da bak istersen. Hani Dikmen’den oraya gidemem demişsin ya aynı şey olmasın eve yakın diye Allah kolaylık versin sana inşallah. Ben prp ve sonra bekleme süresi derken maddi toparlanırım biraz sanırım.

aklımda başka yer olsa da başka şehirde gerçekten gücü aşıyor canım, kaş yaparken göz çıkarmak oluyor bu, birde yaş 43 bekleyip maddiyatı toparlayayım yapamıyoruz ki, doktor 2 ay dinlen dedi temmuzda ister benle devam et istersen başka yere git ama bekletme dedi, zaman yok, beni tanımış yerle devam etmek daha mı mantıklı soruları var aklımda, nk paneli testi yaptırdım, sonucu göstercem, belki bağışıkılıkla alakalı birşeylet vardır, prp yi sorayım bende doktora ama histereskopiyi konuştum da senin yaşından ötürü sana yapalım dedi, yoksa 2. deneme negatifinden sonra yapıyorlarmış, bakalım bindik bir alamete de gidelim iyi yöne :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…