2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Canım Allah sabır versin ilk tedavimde aynısını yaşadım kanama çok yoğun ve ağrılıydı ultrasonda kalp atışı duydum eve gittim kocaman bi pıhtılı parça düşürdüm tekrar gittiğimde kese bozulmuştu.. Rabbim tekrar deneme gücü versin hatta kendiliğinden imkan varsa nasp etsin inşallah Maalesef benim de sürecim baya zorlu ve uzun geçti 4. Deneme için biraz dinleneceğim . Hakkımızda hayırlısı olsun

Amin inşallah aynı süreçlerden defalarca geçtiğim ve aynılarını yaşadığım için korkunu endişeni anlayabiliyorum ama çok strese sokma kendini ve bebegini
Rahatlatmaya çalışıyorum kendimi canım sağol sana da çok geçmiş olsun canım

Amin canım cümlemize bu sefer çok yaklaştık dedik ilk beta 962 çıktı hiçbir sorunum ağrım sızım yoktu birdenbire böyle olunca ne olduğumuzu şaşırdık keşke keseyi görmeden olsaydı diyorum keseyi görüp yarım saate böyle olunca daha da üzücü oldu ne diyelim demek ki nasip değilmiş vakti zamanı varmış daha

Geçmiş olsun çok üzüldüm. Umarım bir an önce emeklerinin karşılığını alırsın ve tüm yorgunlukların, yıpranmışlığın geride kalır

Ilk gorusmeden itibaren butun kontrolleri opu transferi hocalar mi yapiyor acaba

Cok gecmis olsunn canim evett dedigin gibi yogun agri oluyor .insallahh bunca acinin uzerine allah sana kendiliğinden mucizeni verir

Çok geçmiş olsun üzücü cidden. Ne söylesek boş, sağlıklısını hayırlısını dileyebiliyoruz ancak. Elimizden bi tek bu geliyor. Umarım tez zamanda toparlarsınız

Ne diyeceğimi bilemiyorum çok çok üzüldüm geçmiş olsun inşallah bundan sonra hiç yorulmadan üzülmeden kolaylıkla bebeğine kavuşursun

Çok geçmiş olsun canım aynı durumu bende 2.denememde yaşamıştım… düşük olduğunda ilk aklıma gelen şey şükür ileriki zamanda olmadı dedim. Başta olması hem sağlık hem duygusal açıdan çok daha iyi. O yüzden kese vs. düşünerek daha fazla canını sıkma bence, 5-6. ayda ölü doğum yapmak zorunda kalan arkadaşlarımda var. Bunları düşününce biz şanslı taraftayiz. toparlanıp kizinla güzel zaman geçirmeye odaklan inşallah hersey daha güzel olacak tekrardan geçmiş olsun canım

Yıllar önce bu kardesleri teyzem bana söylemişti Tr de olsaydim onlara giderdim. Birde teknikleri falan varmis galiba, uzun zaman geçtiği için net hatırlamıyorum.

Ya dur daha bismillah neden kendini bukadar strese sokuyorsun
şimdiden kendini şartlandır, hersey çok güzel geçecek ve ben çok rahat olucam diye. İnan psikolojik durumun çok önemli. Ben transfer yapıldı hayaller kurmaya başladım ve bana çok iyi geldi. Bir tarafta olmama ihtimali de vardı ama ona hic yoğunlaşmadım. Elhamdulillah İnanan biriyim olursa da olmazsada Allah tan deyip diğer 3 transfer gibi yoluma devam ederim dedim. Bu süreçte tevekkül et yeter

Son düzenleme:
L Lavinia58 sart olduğunu düşünmüyorum sadece hastanın ihtiyacına göre yada bazı doktorların öncelik vermesiyle yapılıyor bence

Son düzenleme:
Canım senin henüz kese oluşmadığı için öyle birşey olmaz merak etme

Cok sevindim. Allah sana bagislasin yavrularini

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…