2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Bugün sol kasigimda yürürken bil ağrıyan bir batma vardı kızlar 8 gün yuruyemedim normalde adette böyle falan olmazdı ama belirti aramak istemiyorum da adet olacakmışım gibi geliyor
Ben de 4ve 5. gün şiddetli bel ağrımdan anladım pozitif olduğunu, adet olacağım veya olduğum zaman belim ağrımazdı çünkü hiç. Sonra bel ağrısı da geçti. Henüz yeni yeni hamilelik belirtilerim başladı. Göğüs hassasiyeti özellikle. Onun dışında aşırı yorgunluk ve uyku hali var sürekli. Umarım pozitifi görürsünüz

Evet idrar testlerine boşuna para harcamamak lazım. Göstermediği gibi moral de bozuyor boşuna
yaaa sırf ne zaman denk getiririz diye emin olmak için para verdim vallahi, ama dr mfk diyor aynen boşa para harcamayın, onun yöntemi var 3 2.... bişeydi onu uygulayacam bu haziran adetinde

10. Güne biraz düşük bir değer ama bilemeyiz yükselme ihtimali her zaman var mühim olan 2 gün sonra kaç çıkacak inşallah artar canım
Hayırlı olsun canım değer kötü değil gebelik var sonuçta yeni yeni bellidir 2 gün sonra kesin sonuç alirsin allahim devamlı eylesin
Amin kızlar ya çok muallakta kaldım bu değerle ama zaten belliydi idrar testlerim çok çok silikti Hiç bu kadar düşük değer denk gelmedim inşallah vardır sağlıkla artma ihtimali

Amin kızlar ya çok muallakta kaldım bu değerle ama zaten belliydi idrar testlerim çok çok silikti Hiç bu kadar düşük değer denk gelmedim inşallah vardır sağlıkla artma ihtimali
Hiç moralini bozma 2 gün daha bekle canım 1 günde ikiye katlanıyor dua edelim

Çok haklısın bende böyle düşünüyorum…iki kadın biraraya gelince sadece çocukları konuşuyorlar…tamam çocuk konuşulsun hiç sıkıntı değil ama kitap paylaşalım film yemek tarifi vs…ben biraraya gelmenin amacının sadece çocuk konuşulmak olmasını eleştiriyorum we ewet eğer çocuğu olmayan biri war ise azalabileceğini düşünerek konuşulmalı düşüncesindeyim…ben sosyal medyada annem we babam ile fotoğraf paylaşamam mesela annesini babasını kaybetmiş yakınlarım wardır diye Buda bunun gibi empati sadece empati…

Ne biliyim gebelik esittir göğüs hassaslığı gibi aşılanıyor herkeze bende onu düşündüm üzüldüm iste ilk ya ne kadar zman gecsede törpüleneim desemde bi merak oluyo ne biliyim
Yok bence göğüs hassasiyetini ben belirti olarak görmedim hatta bende aradım belirti we bulamadım

Belkide iste hemşire aklimi biraz karistirdi bide kasık ağrılarım olunca belki dedim hayalime bi adim kaldi ya ariyorum iste kendimce pozitifi
Kasık ağrısı bende de oldu hatta adet olacağım sandım üzüldüm panikledim hemşireye yazdım olabilir dert etme onu dedi…kaşık ağrısı olup negatifi gören arkadaşlarımızda oldu onu da mı ilaçlar yapıyor bilmiyorum…ama çok haklısın belirtiyi bende aradım inşallah seninde pozitife işarettir ağrıların…

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…