2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Cok sevindim. Sen önden bayrağı taşı devaminda biz geliyoruz. ben baslayana kadar sen sonucu almis olsun

24 temmuz da yola çıkıyoruz inşallah baya yerleri işaretledik gezmek için Antalya Manavgat tarafından başlayıp Muğla ya doğru ilerleyeceğiz Akdeniz güzel doğası iyi gelir inşallah
Çok iyi gelecektir hatta ve hatta kimyasal üstüne gebe kalanlar çok çok fazla tatilin motivasyonunu da dahil ederek değerlendirin bu zamanları

O kadar iyi anlıyorum ki o hissettiğin duyguyu insanın kalbine çok ağır geliyor bazı şeyler fark etmiyorlar hepimiz yaşıyoruz böyle şeyler insan yaşamadığı derdi anlamıyor işte rabbim kimseye de yaşatmasın bazı kişilerden uzak durmak Bizim için çok daha hayırlı gerçekten inşallah tez zamanda yüzünüz güler

Çok iyi gelecektir hatta ve hatta kimyasal üstüne gebe kalanlar çok çok fazla tatilin motivasyonunu da dahil ederek değerlendirin bu zamanları
Çadırda kalacağımız için nasıl olur bilmiyorum sanırım tatilde pek münakaşa edemeyeceğim ben şimdiki adetimi merak ediyorum ne zaman alacak 17 si olarak gözüküyor ama bakalım

Çadırda kalacağımız için nasıl olur bilmiyorum sanırım tatilde pek münakaşa edemeyeceğim ben şimdiki adetimi merak ediyorum ne zaman alacak 17 si olarak gözüküyor ama bakalım
Çadır, doğa, deniz, sevdiğin adam belki kimbilir bu ortam size iyi gelir, değerlendirirsiniz. Deniz havası insanın havasını değiştiriyor hemen. Münakaşa etmenize gerek yok zaten aşk edin siz

İnşallah Yenilenmeye benim de çok ihtiyacım var. Yavaş yavaş ben de bakmaya başladım tatil yerlerine. Bu yaz hepimize iyi gelecek
Benim yüzme bilmeyen bir tanıdığım kolluk takmıştı. Çok rahat etti ve denizin tadını çıkardı. Senin zaten kilon da yoktu bence deneyebilirsin
Çadır, doğa, deniz, sevdiğin adam belki kimbilir bu ortam size iyi gelir, değerlendirirsiniz. Deniz havası insanın havasını değiştiriyor hemen. Münakaşa etmenize gerek yok zaten aşk edin siz
Bakalım artık simit kolluk halledeceğim bi şekilde ortam müsait olursa bakacağız artık değerlendirebilirmiyiz hele bi o gün gelsinde

Tüp bebeğin stresini atmış olursun üzerinden sonrasında da gebeliğinin doya doya tadını çıkarırsın artık tatiller insana gerçekten enerji veriyor yeniliyor
Aynen canim.. gercekten ihtiyacim vardi.. butun yil cok yorulduk.. calistik ugrastik.. obur seneye zaten tatil isi biraz zor olacak belki gidemeyiz bu sene keyfini sureriz insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…