2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Yok bence göğüs hassasiyetini ben belirti olarak görmedim hatta bende aradım belirti we bulamadım 🙈🙈🙈
İste herkezin farkli demekki kiminde yok kiminde belirti cok oluo 😁 ben belki yarin 7. Gun ya test yapabilirim normal kaset test 5. Embriyosu belki eemin degilim 😁

Kasık ağrısı bende de oldu hatta adet olacağım sandım üzüldüm panikledim hemşireye yazdım olabilir dert etme onu dedi…kaşık ağrısı olup negatifi gören arkadaşlarımızda oldu onu da mı ilaçlar yapıyor bilmiyorum…ama çok haklısın belirtiyi bende aradım inşallah seninde pozitife işarettir ağrıların…🤲🏻🤲🏻🫶🏻🫶🏻🌸🌸
Cok karışık bu gebelik bi seyi olsa bari bilsek hemen 😁 nasip ya rabbim neyi nasip ederse onu yasiyoruz iste bakalim nolcak ya devam ya tamam 😁🤲 amin inşallah hepimize hayırlı sağlıklı evlat nasip etsin rabbim inşallah 🤲🤲

İste herkezin farkli demekki kiminde yok kiminde belirti cok oluo 😁 ben belki yarin 7. Gun ya test yapabilirim normal kaset test 5. Embriyosu belki eemin degilim 😁
Ben önceki gebeliklerimde hep göğüs hassasiyetimden anlamıştım. Transferden birkaç gün sonra baktım ki hassasiyet yok dedim ki kesin tutmadı.. Dediğim gibi de oldu malesef.. Ama herkeste belirti olmaz olsa da aynı belirtiler olmaz 🤷

O kadar iyi anlıyorum ki o hissettiğin duyguyu insanın kalbine çok ağır geliyor bazı şeyler fark etmiyorlar hepimiz yaşıyoruz böyle şeyler insan yaşamadığı derdi anlamıyor işte rabbim kimseye de yaşatmasın bazı kişilerden uzak durmak Bizim için çok daha hayırlı gerçekten inşallah tez zamanda yüzünüz güler ♥️
Ewet ve en kötüsü aralarında tüp bebek tedavisi ile bebek sahibi olan arkadaşlarım vardı onların ortama uyması beni daha çok üzmüştü…😢😢amin amin inşallah hepimizin yüzü gülsün sağlıkla inşallah🤲🏻🤲🏻Rabbim isteyen herkese sağlıkla nasip etsin anne olmayı…🤲🏻🤲🏻🫶🏻🫶🏻🌸🌸🥰🥰

Cok karışık bu gebelik bi seyi olsa bari bilsek hemen 😁 nasip ya rabbim neyi nasip ederse onu yasiyoruz iste bakalim nolcak ya devam ya tamam 😁🤲 amin inşallah hepimize hayırlı sağlıklı evlat nasip etsin rabbim inşallah 🤲🤲
Kesinlikle haklısın🤲🏻Biz ilaç kullandığımız için onun etkilerini hamileliğe yoralibiliyoruz🙈amin inşallahh hepimize cümleye inşallahhh🤲🏻🤲🏻🫶🏻🫶🏻🌸🌸🥰🥰

Ewde test yapma bence iki gün daha bekle kan testi wer madem…çünkü yine yapan arkadaşlar olmuş çıkmamış ama kan testinde çıkmış…🙏🙈🫶🏻🌸

Ben önceki gebeliklerimde hep göğüs hassasiyetimden anlamıştım. Transferden birkaç gün sonra baktım ki hassasiyet yok dedim ki kesin tutmadı.. Dediğim gibi de oldu malesef.. Ama herkeste belirti olmaz olsa da aynı belirtiler olmaz 🤷
Demekki herkeste farklı seyrediyor etkilen ve belirtiler…👍🏻

Kızlar doktora yazdım büyük ihtimal biyokimyasal diyor ama 2 gün sonra tekrarlamamı istedi bakalım nasip🤷🏼‍♀️

Kizlar herkese merhaba,

Daha önce iki kez asilama yaptirdim. Maalesef tutmadi. Her iki yumurtalığımda da çikolata kisti var. Tüp bebek tedavisine 28 mayista basladim ve dün yumurta toplamam oldu. 19 adet yumurta toplandi. Sorusu olanlara seve seve yardımcı olabilirim. Umarım herkes pozitifi görür.

Sevgiyle

Selam canlar
Ayy cnm skldi biraz ya
Gebelik testine kadar olan ilaclarim karmaşık günlerde bitiyor
Biri cumartesi günduz bitiyor akşama kalmıyor
Biri pazartesi biri Çarşamba eltime yazdır dedim ama yazmıyor çoğu yaşlı olmadığı sürece ogf köydeyim inme sansimda yok otobüsler haldir haldir ne yapcam 🥺 stres yaptım şimdiden

Selam canlar
Ayy cnm skldi biraz ya
Gebelik testine kadar olan ilaclarim karmaşık günlerde bitiyor
Biri cumartesi günduz bitiyor akşama kalmıyor
Biri pazartesi biri Çarşamba eltime yazdır dedim ama yazmıyor çoğu yaşlı olmadığı sürece ogf köydeyim inme sansimda yok otobüsler haldir haldir ne yapcam 🥺 stres yaptım şimdiden
Ahh ya niye fazladan almadın ki🙄 strese girme eşin gidip alamaz mı

Receteszi çok pahalı ordaki doktor manyak niye az yazdi ki of ya 🥺 eşimde yapamaz yaşlı olmadığım için yazdiramaz
Yazdığı reçete sizde mi ya da e nabızdan da gösterebilir. Eşin reçeteyi göstersin hocam eşim yeni transfer oldu gelemedi hesapladık da bu reçetedeki miktar gebelik testine kadar yeterli gelmiyor ayrıca sonuç pozitif çıkarsa devam edecek ilaçlara birer kutu daha yazabilir misiniz desin yazar bence sorun olmaz.

X