2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Oh oh hadi bakalim gelsin bebisler saglikla
Az kaldı seninkinede yeni umutlar yeni heyecanlar sizinle birlikte bende heyecanlandım tekrar vallahi inşallah bu sefer güzel haberler almak nasip olur
İnşallah kızlar çok teşekkür ederim çift yaptırmayı düşünmüştüm o zaman daha da umutlu olabilirdim galiba ama doktorum yok dedi bi kere daha tek deneyelim olmadı sonrasında çift koyarız dedi

Benim eşimin amcasının hanımı var severdim eskiden artık kadını göresim dahi yok tembel diyip duruyor bana çocuk yapmıyor muşum diye tembel çıktın sende diyor halbuki dediğin gibi görmüş geçirmiş kaç yaşında insan dediğinin karşındaki insanın ruhunda ne derin yaralar açtığının haberi bile yok kim istemez evladı olsun veya kim ister böyle şeyler yaşamak yaşadıklarımızı sürecimizi onlara anlatımıyoruz haberleri yok diye böyle şeyler demeleri ne kadar da yanlış bişey diyemiyor insan nasip diyip susmak acı veriyor bazen

Elbet acısı çıkar onlardan böyle düşüncesizce davranan herkesten

mersindeyim bende, 10 yıl ankarada yaşadım eskilerde, bilirim ankarayı :) inşallah bu denemede sonuç verir gerek kalmaz, yoruluyor insan, yani herşey normal olup da çocuk sahibi olamamak ilginç geliyor bana, hepimizin pozitifleri olsun inşallah, senin gittiğin yerin fiyatları nasıl, ben başka şehire gideyim diyordum ama başka şehirlerde zor bence evin gibisi olmaz, burda ilk denememizi yaptık doktorumla artık tanıyor beni, şimdi başka yer yorar diye düşünüyorum, bu yol bizim zorlu, stressiz yaşamamız lazım, bakalım

Ben oldum. Senin doktordami istedi
canım konuştum doktorla, muayene oldum yumurta yok paniği yaşadım ama olmuş çatlamış şükür, o arada konuştum sordum histereskopiyi, 2. tüp negatifden sonra yapıyorlarmış ama sana yaştan ve denemenin negatifliğinden yapalım dedi, haziran adetinde gel muayene ile başlayalım dedi, sonra temmuzda da tüp bebek 2. deneme hayırlısı ile

cukulatam heyecanlı mısın eğer bi aksilik çıkmazsa 2 haftaya benim de transferim olacak

Yani heyecanlıyım tabi ama 1. Kadar değil, sanırım transfer edilirken heyecanım başlayacak tam anlamıyla hayırlı olsun çok mutlu oldum bu aralar pozitifleri alıyoeuz hep, mayıs ayı uğursuzdu bu ay bize uğurlu gelsin
Evet aynen rahim dinlendirme oldu. Insallah cifter cifter versin hepimize
amiiiiinnn
İnşallah canım dualarımız seninle
Tatilde sende dağıt kafanı bi güzwl mis gibiii

Mide bulantısı gibi değil de böyle içim almıyor bazen.bazen de karnım kazınıyor saatlerce yememişim gibi değişik.benim ara ara rahimde kasılma oluyor, karın ağrısı, bel ağrısı ara ara oluyor öyle

Kuzum göğüs hassasiyetini yapan ilaçlar zaten çünkü benim negatif denememde de göğüs hassasiyetim oldu bunda da o bi belirti değil bizim için çünkü ilaç kullanıyoruz…

Bilmem hemsirem doktorumun yaninda bebeginle konus o var hisseder iki gune belirtide baslar dedi sonucda canli sadece tutunmasi gerekiyo dedi oyuzden bnde umut ve umutsuzluga giriyorum
Bende hiçbir belirti yok hala sadece kaşık ağrılarım oluyor ara ara benden önce pozitifi gören arkadaşlarda wardır belki ama bizim için erken sanki daha…belirti aramayın bence…

o zaman ben geç kalmadan daha fazla olmalıyım sanırım :)
Bence de yaptır.benim bir tanıdığımda rahimde perde varmış mesela histeroskopide görmüş doktor onu da almış.aynı zamanda prp de yapıyor.ben çok arada kalmıştım ama ozaman 6000 demişlerdi rakam çok olunca yaptırmadım tutmazsa yaptırırım demiştim.İzmir’de birisi 1500 e yaptırdığını yazmıştı o uygun mesela

Bende bugün kontörle gittim kızlar lekelenmem devam ediyor diye endişeliydim çok şükür herşey normal.ama yaştan dolayı ikili test riskli çıkar dedi doktor sanırım birde genetik test yaptıracağız bir sonraki kontrolde.kan alıp yurtdışına gönderiyorlarmış o da biraz masraflı olacak.sağlıklı olsun da yeterki

Halbuki ne güzel başlamıştık mayıs ayına pozitifler havada uçuşmuştu doktorumla bu kimyasal düşük vs olayını konuştuk çoğunlukla sağlıksız embriyo kaynaklı olduğunu söyledi. Benim 10 embriyo son güne ulaşmıştı ama 7 tane dondurulmuştu diğer 3 ünü kaliteli bulmamışlar. Bu 7 sini kaliteli bulduk ama hepsinin sağlıklı olmasına da imkan yok dedi doktorum yani bu benim şahsi düşüncem dedi aralarında 3 4 tanesinin sağlıklı olduğunu düşünüyorum dedi sağlıklıyı bulana kadar ilerleyecez dedi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…