2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Deniyorum ben hic bisey hissetmedim tedevi boyunca tam umutladim buraya girdim yazdim ama dunden beri gitti umut hayir aslinda kasik ağrım da var aslinda ama ne biliyim göğüs hassaslığı gidince bnm umut gitti .s
Daha ortada bir şey yok neden umutsuzlanıyorsun ki benim hiç göğüs hassasiyetim olmadı hala da yok. Sadece kasık ağrım vardı. Belirti olmuyor çoğu zaman zaten.

Deniyorum ben hic bisey hissetmedim tedevi boyunca tam umutladim buraya girdim yazdim ama dunden beri gitti umut hayir aslinda kasik ağrım da var aslinda ama ne biliyim göğüs hassaslığı gidince bnm umut gitti .s
Belirti için de çok erken. Göreceğin belirtiler de muhtemelen adet belirtilerine benzer olacak. Gitmesin umut, olumsuz düşünceleri uzaklaştırın

cagcag78 unutuyorum ben sordum mu hangi şehir hangi hastane, bu denemeyide yaptıkdan sonra artık yoluma bakacağım
Ankara'dayım ben canım, hastane değil, özel tüp bebek merkezi novaart'ta tedavi görüyorum. Sen hangi şehirdesin, nerede tedavi görüyorsun? Belki bu denemeden sonra yoluna bakmana gerek kalmaz :)) olumlu sonuçlanır..

kızlar bir yaşları tekrar desenize, yaş ortalamasını görelim :)
Ben önümüzdeki ay 29 olacam geçenlerde aile hekimine gittim tam kan sayımı yaptırdım beta verdim vs bana diyo ki neden bu kadar erken tüp bebek yaptırdın soruya bakar mısınız ne kadar can sıkıcı. 3 düşüğüm var deyince bi duraksadı hmm şimdi anladım diyo yaşamayan hiç kimse anlamıyor bu durumu boş boş konuşmalar aptal saptal sorular

Kaç yaşındasın çocuk yok mu hadi siz de yapın artık vs vs hayır sanane dimi sen sordun diye olmayacak vardır insanların bir derdi bir sıkıntısı ya da keyiften yapmıyordur. Eşim bir akrabamıza hadi daha yapmıyor musunuz deyince leyleklere ısmarladım getirecekler demiş toplum olarak çok seviyoruz her şeye burnumuzu sokmayı

Daha ortada bir şey yok neden umutsuzlanıyorsun ki benim hiç göğüs hassasiyetim olmadı hala da yok. Sadece kasık ağrım vardı. Belirti olmuyor çoğu zaman zaten.
Hm ne biliyim cogu gebelik göğüs hassaslığı ile oluyomus ya oyuzden kasik agrisi bende var hatta daha biraz önce dola dogru uzandim bi anca bicak girergibi keskin bi aci oldu bi 1 dk surdu cnm baya yandi iste bole seyler oluyo umutlaniyorum kndime kiziyorum amann denge yok

Belirti için de çok erken. Göreceğin belirtiler de muhtemelen adet belirtilerine benzer olacak. Gitmesin umut, olumsuz düşünceleri uzaklaştırın
Bilmem hemsirem doktorumun yaninda bebeginle konus o var hisseder iki gune belirtide baslar dedi sonucda canli sadece tutunmasi gerekiyo dedi oyuzden bnde umut ve umutsuzluga giriyorum

17 18 yaşlarındaydım bi tanıdığın düşükleri vardı sağlıklı bi gebelik oluşmuyodu malesef. O ergen yaşlarımda bile bununla ilgili konuşulmaması gerektiğini soru sorulmaması gerektiğini bilirdim hiç sormaz konusunu dahi açmazdım. Ama 50-60 yaşlarında görmüş geçirmiş baksan daha tecrübeli daha bilinçli olması gereken insanların sormadıkları soru değinmedikleri detay kalmıyor.

İnşallah canım dualarımız seninle

Sen tatili ne zaman planlıyorsun ? Sana da biraz nefes almak iyi gelecektir..
24 temmuz da yola çıkıyoruz inşallah baya yerleri işaretledik gezmek için Antalya Manavgat tarafından başlayıp Muğla ya doğru ilerleyeceğiz Akdeniz güzel doğası iyi gelir inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…