2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Benim eşimin amcasının hanımı var severdim eskiden artık kadını göresim dahi yok tembel diyip duruyor bana çocuk yapmıyor muşum diye tembel çıktın sende diyor halbuki dediğin gibi görmüş geçirmiş kaç yaşında insan dediğinin karşındaki insanın ruhunda ne derin yaralar açtığının haberi bile yok kim istemez evladı olsun veya kim ister böyle şeyler yaşamak yaşadıklarımızı sürecimizi onlara anlatımıyoruz haberleri yok diye böyle şeyler demeleri ne kadar da yanlış bişey diyemiyor insan nasip diyip susmak acı veriyor bazen
Bende yaşadığım birşeyi paylaşayım sizinle belki sizde de benim gibi hiç yoksa çocuk yaşamışsınızdır bu durumu…kalabalık bir arkadaş ortamına girmiştim hepsini de sewerim we keyif alırım zaman geçirmekten normalde ama o gün zaman geçmek bilmedi…4-5 saat birarada olduk bunun 3.5 saati çocuklar,gebelik vs konuşuldu aralarında tek çocuksuz bendim…öyle sıkıldım ki anlatamam size hayatım boyunca bu kadar sıkıldığımı ve dışlanmış hissettiğimi hatırlamıyorum…benim konu ile söyleyecek tek bir sözüm yoktu çünkü…ewe geldim gözlerim şişene kadar ağladım hemde bağıra bağıra…sonra aynı grup ile bir araya gelmekten kaçındım hep çünkü bu bana iyi gelmiyordu…kimsenin aklına benim çocuğumun olmadığı üzülebileceğim gelmemişti aslında beni en çok bu üzmüştü…😢😢

Bende bugün kontörle gittim kızlar lekelenmem devam ediyor diye endişeliydim çok şükür herşey normal.ama yaştan dolayı ikili test riskli çıkar dedi doktor sanırım birde genetik test yaptıracağız bir sonraki kontrolde.kan alıp yurtdışına gönderiyorlarmış o da biraz masraflı olacak.sağlıklı olsun da yeterki
Sağlıkla ilerler sağlıkla da kucağına alırsın yavrunu inşallah 🤲🤲❤️ Her şey masraf her şey 30 tlye aldığım estrofem 90 tl olmuş 🙄 Doğunca totosuna totosuna vur çıkar acısını bunların 😅😅

Bende yaşadığım birşeyi paylaşayım sizinle belki sizde de benim gibi hiç yoksa çocuk yaşamışsınızdır bu durumu…kalabalık bir arkadaş ortamına girmiştim hepsini de sewerim we keyif alırım zaman geçirmekten normalde ama o gün zaman geçmek bilmedi…4-5 saat birarada olduk bunun 3.5 saati çocuklar,gebelik vs konuşuldu aralarında tek çocuksuz bendim…öyle sıkıldım ki anlatamam size hayatım boyunca bu kadar sıkıldığımı ve dışlanmış hissettiğimi hatırlamıyorum…benim konu ile söyleyecek tek bir sözüm yoktu çünkü…ewe geldim gözlerim şişene kadar ağladım hemde bağıra bağıra…sonra aynı grup ile bir araya gelmekten kaçındım hep çünkü bu bana iyi gelmiyordu…kimsenin aklına benim çocuğumun olmadığı üzülebileceğim gelmemişti aslında beni en çok bu üzmüştü…😢😢
Ahh yaa çok üzüldüm 😔 ama sana daha da acı bi şey söyleyim benim çok çok karşı olduğum bi şey lütfen beni yanlış anlamayın kızlar. Hayatları gebelik ve çocuk üzerine olmuş sadece seni ya da senin çocuğun olmadığını değil kendilerini bile unutmuş onlar. İşte buna karşıyım. Benim de bi akrabam var video atar aynı benim çocuğum bi konu açılır benim çocukta böyle yapıyo aman benim çocuğum aman benim kızım aman şöyle aman böyle. Ya senin kendinle ilgili paylaşacağın bi şey yok mu derim şaşırırım 🤷 her ne zorlukta çocuk sahibi olursak olalım önemli olan önce biziz çünkü biz iyiysek biz mutluysak çocuğumuz da iyi ve mutlu 🥰

Bence de yaptır.benim bir tanıdığımda rahimde perde varmış mesela histeroskopide görmüş doktor onu da almış.aynı zamanda prp de yapıyor.ben çok arada kalmıştım ama ozaman 6000 demişlerdi rakam çok olunca yaptırmadım tutmazsa yaptırırım demiştim.İzmir’de birisi 1500 e yaptırdığını yazmıştı o uygun mesela
ben burda gittiğim hastaneye sordum eğer yanlış değilse bakılan kod 650 tl dediler

Bende bugün kontörle gittim kızlar lekelenmem devam ediyor diye endişeliydim çok şükür herşey normal.ama yaştan dolayı ikili test riskli çıkar dedi doktor sanırım birde genetik test yaptıracağız bir sonraki kontrolde.kan alıp yurtdışına gönderiyorlarmış o da biraz masraflı olacak.sağlıklı olsun da yeterki
ben hamile kalsam herşeye risk görürler benim yaşımda canım :)

Halbuki ne güzel başlamıştık mayıs ayına pozitifler havada uçuşmuştu🤷 doktorumla bu kimyasal düşük vs olayını konuştuk çoğunlukla sağlıksız embriyo kaynaklı olduğunu söyledi. Benim 10 embriyo son güne ulaşmıştı ama 7 tane dondurulmuştu diğer 3 ünü kaliteli bulmamışlar. Bu 7 sini kaliteli bulduk ama hepsinin sağlıklı olmasına da imkan yok dedi doktorum yani bu benim şahsi düşüncem dedi aralarında 3 4 tanesinin sağlıklı olduğunu düşünüyorum dedi sağlıklıyı bulana kadar ilerleyecez dedi.🤷

Ya evet benim doktorumda aynısını diyor. Embriyo kaliteli olsa bile sağlıksız olabiliyor ne güzelki vücudun sağlıksız embriyoyu kabul etmiyor demişti. Moral olmuştu bana🤩 Hadi bu sefer sağlıklı minikleri bulalım 🙏

mersindeyim bende, 10 yıl ankarada yaşadım eskilerde, bilirim ankarayı :) inşallah bu denemede sonuç verir gerek kalmaz, yoruluyor insan, yani herşey normal olup da çocuk sahibi olamamak ilginç geliyor bana, hepimizin pozitifleri olsun inşallah, senin gittiğin yerin fiyatları nasıl, ben başka şehire gideyim diyordum ama başka şehirlerde zor bence evin gibisi olmaz, burda ilk denememizi yaptık doktorumla artık tanıyor beni, şimdi başka yer yorar diye düşünüyorum, bu yol bizim zorlu, stressiz yaşamamız lazım, bakalım
İnşallah canım 🙏 Yorucu bir süreç hem maddi hem de manevi. Ben 15000 verdim tedaviye, ilaçlar da yaklaşık o kadar tuttu. Ben de önce İstanbul’da mı yaptırsam diye düşündüm ama ben yapamam. Git gel zor. Kalsam kendi evimin konforu yok, bir de işi nasıl organize edeceğim bilemedim ve vazgeçtim. İyi ki bu merkezi seçmişim ama doktorum çok iyi bu konuda hiç pişmanlığım yok. Stres yok tabi ben artık çoğu şeyi düşünmüyorum bile 😊

Kuzum göğüs hassasiyetini yapan ilaçlar zaten çünkü benim negatif denememde de göğüs hassasiyetim oldu bunda da o bi belirti değil bizim için çünkü ilaç kullanıyoruz…
Ne biliyim gebelik esittir göğüs hassaslığı gibi aşılanıyor herkeze bende onu düşündüm üzüldüm iste ilk ya ne kadar zman gecsede törpüleneim desemde bi merak oluyo ne biliyim 😊

Bende hiçbir belirti yok hala sadece kaşık ağrılarım oluyor ara ara benden önce pozitifi gören arkadaşlarda wardır belki ama bizim için erken sanki daha…belirti aramayın bence…🥰🫶🏻🤲🏻
Belkide iste hemşire aklimi biraz karistirdi bide kasık ağrılarım olunca belki dedim hayalime bi adim kaldi ya ariyorum iste kendimce pozitifi 😁

24 temmuz da yola çıkıyoruz inşallah 😊 baya yerleri işaretledik gezmek için Antalya Manavgat tarafından başlayıp Muğla ya doğru ilerleyeceğiz Akdeniz güzel doğası iyi gelir inşallah 😍
Ne güzel bir rota çizmişsiniz 💙 Eminim çok güzel geçecektir, tadını çıkarın 😊

24 temmuz da yola çıkıyoruz inşallah 😊 baya yerleri işaretledik gezmek için Antalya Manavgat tarafından başlayıp Muğla ya doğru ilerleyeceğiz Akdeniz güzel doğası iyi gelir inşallah 😍

Güzel bir rota olacak ve taZelenmiş, yenilenmiş şekilde evine döneceksin 😂 şimdiden iyi tatiller. Zaman çabuk geçiyor bir bakmışsın ki yollardasın 😂

Kızlar 30 Mayısta 5. gün embriyo transferi olmuştum Evde yaptığım idrar testleri negatif olmasına rağmen bugün Beta Hcg 107 çıktı 🥰
Çok sevindim değerinin artmasına ❤️ İnşallah sağlıkla artmaya devam eder🙏 Aah o idrar testleri yok mu hiç güvenmemek lazım. Biraz daha rahatlamışsındır herhalde.

Çok sevindim değerinin artmasına ❤️ İnşallah sağlıkla artmaya devam eder🙏 Aah o idrar testleri yok mu hiç güvenmemek lazım. Biraz daha rahatlamışsındır herhalde.
ovülasyon testleri bile moral bozuyor vallahi, ben yumurtlamıyorum tüp bebek sonrası diye panik yaptım muayeneye gittim ki yumurtam çatlamış bile

Merhabalar,

Benim bugün transferimin 10.günü. Dün erken gebelik testi yaptım bir silik çizgi çıktı, bugün de kan verdim beta hcg 16.4 çıktı .. normalde 2 gün var daha test yapmama. Böyle düşük değerle başlayıp yükselişe geçenler var mı acaba 💜

Eklentiler

• 4CD21595-93AA-4C01-AC9D-796A65A7D29E.jpeg
    4CD21595-93AA-4C01-AC9D-796A65A7D29E.jpeg
    56,4 KB · Görüntüleme: 58
  • C213D315-F935-43DF-A4C8-D142F63D79A0.jpeg
    C213D315-F935-43DF-A4C8-D142F63D79A0.jpeg
    35,7 KB · Görüntüleme: 61
Merhabalar,

Benim bugün transferimin 10.günü. Dün erken gebelik testi yaptım bir silik çizgi çıktı, bugün de kan verdim beta hcg 16.4 çıktı .. normalde 2 gün var daha test yapmama. Böyle düşük değerle başlayıp yükselişe geçenler var mı acaba 💜

Betahcg 5’in üstü, ama test gününde tekrar edin muhakkak 🥰 hayırlı haberlerle 🧿🧿

Ohhh içinize sinsin ❤️🥰 bol bol gez eşinle. Bol bol yüz. Tekne turu yakaladığınız yerde atlayın hemen.

X