2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Genetige gidince detayli bir sey söylüyor larmi ? Banada dedi doktor sağlıklı geliote transfer olupta tutmayan oluyor dedim. Ben istemedim. Ama aklima takildi. Gidince sorunun ne oldugu anlasiliyormu ?
Bir sorun varsa anlaşılır tabiki sadece kan vereceğiz o kadar sonuc 3 hafta sonra çıkıyormuş. Artık hayırlısı 🥰

Merhaba hanımlar... ben nisanda negatifi görmüştüm geri kalanlar donduruldu .6 tanesi 3 2 1 şeklinde donduruldu. Neden böyle donduruldu acaba bilgisi olan var mı Bir dahaki transferde nasıl olacak bu yardımcı olırsanız çok sevinirim . 🙏
Benimde geçen yıl 9 embriyo dondurulmuştu, çift transfer olup negatif haberini aldım malesef. Benim kalanlar da 3 3 1 seklinde dondurulmuş mesela. Dondurduklari gün 3.gun 2 tup 3er embriyo dondurmuşlar, 5.gunden 2 embriyo (transfer olduğum ama tutmayanlar), 6.gune ulaşmış tek embriyo dondurmuşlar. Gelişimlerine göre anladığım kadariyla

Yaaaa 🙈eşler hissediyor galiba🤭🤭🤭olsun hayırlısı olsun sağlıkla olsun🤲🏻🤲🏻Bende ikiz istiyorum ama kısmet bakalım…🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️
Vallahi ben ikiz isteyip istememe konusunda çok emin değilim hatta çok korkuyorum hamilelikte sorun yaşarsam diye o yüzden gönlümden geçen 1 tane ama rabbim ikiz nasip ettiyse de başım gözüm üstüne😊

Ayy inşallah ya🤲🤲❤️ yine tutmazsa diye korkuyorum valla
Ben pozitif enerji ile başladım pozitif enerji ile devam ettim 7.gün evde test yapıp negatifi görene kadar🙈ama sonra dedim ki herşey Allah’ın takdiri yazmışsa olacaktır çok üzmeyeceğim kendimi…bence sende pozitif düşün We Allah’a teslim ol kendiliğinden gelecek gerisi İnan bana bu sana çok iyi gelecek dene bir ne kaybedersin???😉👍🏻

Ayyy çok şükür 🙌🏻 Çok sewindimmmm🤲🏻🌸🫶🏻🥰
Harikaaaaa😍😍 sağlıkla kucağına alırsın inşallah 🤲❤️🌺
Ohh maşallah seninde değerin benimki gibi yüksek çıkmış çift embriyomuydu seninde
Çok teşekkür ederim canlar 😘😘😘 Sonucu gorunce eşimle şükür namazı kıldık, burda tedavisi devam eden arkadaslara da dua ettim 🤲🏻 Rabbim hepimize ilk önce pozitif sonuç, sonra rahat bir hamilelik, ardından kolay doğum veee sağlıklı hayırlı evlat nasip etsin inşhallah ❤️ Biz çok sakiniz sürec umarım güzel ilerler deyip günlük okuma yapmak icin çizelge hazırlamaya başladım bile 🤓
akyaa akyaa benimde cift embriyoydu ama suan bisey söylemek için erken, tek cift hepsi kabulüm 😍

Son düzenleme:
Vallahi ben ikiz isteyip istememe konusunda çok emin değilim hatta çok korkuyorum hamilelikte sorun yaşarsam diye o yüzden gönlümden geçen 1 tane ama rabbim ikiz nasip ettiyse de başım gözüm üstüne😊
Haklısın insan ister istemez düşünür ama söylediğin gibi Rabbim ne yazdıysa o…ben çok mutlu olurdum mesela ikiside tutmuş olursa ama birtanaye de şükrederim elbette…🤲🏻🌸🫶🏻🥰

Cumartesi izmite gittim kalp atisi goruntusu bile yoktu vajinal bakti bebek gorunmustu..bugun adapazarinda kontrol muayenem vardi karindan kalp atisinin goruntusunu gorduk cok hafif kalp atisi seside gelir gibi oldu annesi kalp atisi var haftaya duyariz istersen vajinal bakalim dedi bende 2 gun arka arkaya vajinal olmasin diye baktirmak istemedim ama kalbi pit pit atiyordu gorundu hamdolsun🤲 haftaya yine izmite gidecegiz..ozaman daha net duyariz kalp atisini zaten..
İzmit’te hangi hastaneye gidiyorsunuz. Ben de kalp atışından sonra kendime yeni doktor arayacağım. Üniversitede kalp atışından sonra takip etmiyorlar🙈

Cumartesi izmite gittim kalp atisi goruntusu bile yoktu vajinal bakti bebek gorunmustu..bugun adapazarinda kontrol muayenem vardi karindan kalp atisinin goruntusunu gorduk cok hafif kalp atisi seside gelir gibi oldu annesi kalp atisi var haftaya duyariz istersen vajinal bakalim dedi bende 2 gun arka arkaya vajinal olmasin diye baktirmak istemedim ama kalbi pit pit atiyordu gorundu hamdolsun🤲 haftaya yine izmite gidecegiz..ozaman daha net duyariz kalp atisini zaten..
Darısı başımıza inşallah, gözünüz aydın❤️

Kızlar sizler tecrübelisiniz .az önce WC de tuvalet sonrası hafif pecetyle siliyorum bastirmadan vs
Açık pembe şu gibi bişi geldi halbuki araba da da evde sarsilmadim uyudum dinlendim bile arada yürüdüm de yavaş yavas evim icinde
Oksapari ve diğer tüm ilaçları da içtim kanamamiydi yoksa ilaçlar vs veriliyor ya transfer öncesi vajinaya ondan miydi hocaya telaşla yazdım ama sanırım yarın yazar
Bı de çamaşıra gelen yok demin gene sildim yok çok şükür anlikmi akıntı şeklinde mi olur bilemedim korktum biraz

Kızlar sizler tecrübelisiniz .az önce WC de tuvalet sonrası hafif pecetyle siliyorum bastirmadan vs
Açık pembe şu gibi bişi geldi halbuki araba da da evde sarsilmadim uyudum dinlendim bile arada yürüdüm de yavaş yavas evim icinde
Oksapari ve diğer tüm ilaçları da içtim kanamamiydi yoksa ilaçlar vs veriliyor ya transfer öncesi vajinaya ondan miydi hocaya telaşla yazdım ama sanırım yarın yazar
Bı de çamaşıra gelen yok demin gene sildim yok çok şükür anlikmi akıntı şeklinde mi olur bilemedim korktum biraz
yogun ve kanama seklinde olmadiktan sonra endiselenme canim. benim de kahverengi geldi, kiminin de acik pembe gayet normal.

yogun ve kanama seklinde olmadiktan sonra endiselenme canim. benim de kahverengi geldi, kiminin de acik pembe gayet normal.
Şimdi hoca yazdı önemlo değil zararı yok dedi 😌rahatladım bugün transfer oldum bence vajina aletler vs olduğu için oldu biraz rahatladım 🥰yok kanama değil ya su akıntı gibi işte ama başarisiz mi diye korktum bı an 😑

inşallah hayırlısı ile sağlıcakla bebeğin sana tutunur canım ben de hiç hamile kalmadım bu duyguyu çokiyi biliyorum nasipse ben de 3. tüp bebek için hazırlanıuorum işte bayram sonrasına inşallah son zamanlarda tedaviler ne kadara çıktı onu da bilmiyoruz ne kadar ödedin canım ne zaman test yapacaksın..
Ben bugun songğndü bugun yaptı ve negatif cıktı maglesef ben arastırmada yaptım raporlu ilaç parası ödedik sadece

X