2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Bazen kasık ağrısı oluyor onun dışında birşey yok. Kanama olsa hızlı gidecek belki ama maalesef yok şu an. Doktorunuz dış gebelik değil de düşük teşhisinden ne noktada emin oldu acaba?
Ultasonda detayli bakti her hafta muaneye cagirdi beta takibi yaptık. Kasik agrisi bende de oluyordu ama dis gebelikde daha yogun ve yaygin bir agrida bahsettiler . Kanamam yogunlasinca düştü zarimsi bisey döküldü 🙄🙄

Ultasonda detayli bakti her hafta muaneye cagirdi beta takibi yaptık. Kasik agrisi bende de oluyordu ama dis gebelikde daha yogun ve yaygin bir agrida bahsettiler . Kanamam yogunlasinca düştü zarimsi bisey döküldü 🙄🙄
Anladım, çok teşekkür ederim cevabınız için 🙏

İntralipid evet. Devlette acilden giriş yapıp taktırıyorum. Çok kolay oluyor.

Son adet tarihinin üzerinden geçen hafta ve gün. Mesela 4+6 demek 4 hafta 6 günlük demek hamilelik.

Yaa çokk sevindimm🥳🥳🥳 ama ikiz olduğu kesin mi ne🙈 Ben de 30 haftalık doğurduğu için çok korkuyorum ikiden ama çift embriyo benim de bakalım keseyi görünce netleşecek. Eğer sabırsızlanıp stres olacaksan haftaya git canım Dr a. Kese gözükür senin kafan netleşir
Serumu hastahanemi veriyor kendinmi alip gidiyorsun? Recete doktor yazisida lazim dimi ?

Yaaaa teşekkür ederim kuzuuuummm🥰🥰🫶🏻🫶🏻Ya şey gibi değil mi senin bu anlattığın kendini olduğun yaşta hissetmemen gibi🙈ben asla kendimi 37 yaşında hissetmiyorum mesela 🤭🤭bazı yaşıtlarımın çocukları bugün lgs ye girdi mesela bana onlar benden yaşlı gibi geliyor kendimi nasıl genç hissediyorsam artık çocuksuzum diye🙈🙈🙈neyse önemli olan sağlığımız sağlıklıyız elhamdülillah mevlam nasip etmişse birgün mutlaka olacaktır sağlıkla wersin Rabbim🤲🏻🤲🏻🤲🏻🫶🏻🫶🏻🫶🏻🌸🌸🌸
Benim çocuk bugün Lgs e girdi Ama ben yine kendimi çıtır hissederek tüp bebek işine girdim buralardayım 😃

Benim çocuk bugün Lgs e girdi Ama ben yine kendimi çıtır hissederek tüp bebek işine girdim buralardayım 😃
Önemli olanda o zaten kendimizi nasıl hissettiğimiz 👍🏻🫶🏻İnşallah emeklerinin karşılığını alır evladınız🤲🏻We inşallah tüp bebek sürecine gebelik ile başlar we sağlıklı bir doğum ile tamamlarsınız…🤲🏻🫶🏻🌸🥰

Bunlari daha oncesinden kullanmaya basladim demistim ya transferin 3.-4.gunu iştahim oyle bi acildi ki sabah 5 de acliktan uyaniyordum.. ogun bugundur sabah kahvalti yapmayan ben erken kalkip cay demleyip yumurta pisirip kahvalti yapiyorum evet biraz kilo aldim ama birakinca yuruyus vs yapip biraz kilo dengesi yapabirim..insallah yani😁🤲

Bunlari daha oncesinden kullanmaya basladim demistim ya transferin 3.-4.gunu iştahim oyle bi acildi ki sabah 5 de acliktan uyaniyordum.. ogun bugundur sabah kahvalti yapmayan ben erken kalkip cay demleyip yumurta pisirip kahvalti yapiyorum evet biraz kilo aldim ama birakinca yuruyus vs yapip biraz kilo dengesi yapabirim..insallah yani😁🤲
Valla tutsunda istah onemli degil. Ama sen dikkat et tabi canim🥰🥰🥰 allah saglikla kavuştursun 🙏🙏🙏🥰🥰

Ay çok uzuldum canimm umarim bi sorun olmaz ama Bende 9.cu gunumde asiri kanamam oldu birden cok korkup doktorumu aradim bana dedikleri maglesef düşük yapiyorsun ve elimizden bisi gelmez. 🥺
Kanamam bitince bikac gun surdu kontrole gittim ve gercektende bebeklerim tutunamamiş..🥺
Merhaba aşırı kanama derken adet gibi mi olmuştunuz
Geçmiş olsun Allah tez zamanda nasip etsin

Ya bu sanırım ilaçların etkisi çünkü bende ilaçları kullanırken senin gibi sabahın köründe açlıkla uyanıyor dum şimdi 1 de anca kahvaltı yapıyorum napsam kullanmaya devam mı etsem 🤣🤣🤣

Ya bu sanırım ilaçların etkisi çünkü bende ilaçları kullanırken senin gibi sabahın köründe açlıkla uyanıyor dum şimdi 1 de anca kahvaltı yapıyorum napsam kullanmaya devam mı etsem 🤣🤣🤣
Dekort yapiyordu herhalde simdi 3 gunde bir qlacam yine tam birakinca bebege bisey olacak gibi geliyor birde benim bildigim kortizonlu ilaclar oyle şak diye birakilmiyor..ama bana hemen kesebilirsin dediler..

X