2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Hem telaş ve korku aldı bile😳ikinci kanıda verseydim artış iyi olursa keseyi bekleyeceğim de nasıl bekleyecegim🤔
Simdi dr unu bilgilendirip randevu mu alacaksın? Surec nasıl devam edecek. Rahat olll sen ne düşünüyorsan bebiste etkileniyor. İnshallah en güzel hayırlı haberleri alırsın 😘 artık dusunup takma kafaya

Kesinlikleee evet bende 25 mayista 39 oldum ama sadece sayıdan İbaret gibi 😁 20 lerde bu yaşlar epey büyükmüş dedirtirdi ama simdi pehhh daha gencim diyorum 😅😅 aminnn canım hayırlısıyla inşallah 🙏
Ewet ewet 37 yaşındaki insanlara yaşlı derdim 20’li yaşlarda şimdi ise kendimi hala çocuk gibi hissediyorum kırışklıklarıma rağmen🤭🤭🤭

Simdi dr unu bilgilendirip randevu mu alacaksın? Surec nasıl devam edecek. Rahat olll sen ne düşünüyorsan bebiste etkileniyor. İnshallah en güzel hayırlı haberleri alırsın 😘 artık dusunup takma kafaya
Doktoruma mesaj attım ama henüz görmedi muhtemelen salı tekrar kan verdirecek artışa bakacak normal mi diye sonrasına randevu verir. Hersey yolunda giderse bu hızla çok beklemem randevuyu herhalde cumaya beta coşmuş olur🤭

Yaaaa cokkk ama çok sevindim canimm 🥰🥰🥰
Rabbim hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin inşallah 🤲🤲🤲 Korkma kuzum Rabbim kolaylığını verecektir
Sağol canım Allah razı olsun rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah dualarimdasiniz🙏 sevinç, korku, endişe hepsini bir arada yaşıyorum şuan Rabbim hayırlısını versin insallah🤲

Benim de değerim 227-202-194 şeklinde bir seyir gösteriyor ama az az düştüğü için doktor dış gebelik de olabilir dedi. Çok endişe ediyorum
Evet benimde oyle cok az az gidiyordu. Dis gebelik belirtileri var mi yaygin kasik agrisi migde bulantısı ve sirta vuran agri oluyor mus. Insallah değilsindir. Pihti seklinde düşürdükten sonra baya yarilandi

Bizde medipolde yaptırdık negatifle sonuçlandı.4 yıldır istiyoruz 1 kere bile gebelik olmadı.Acaba genetik testimi yaptırsak 4 senede kimyasal yada dış gebelik bile olmaması endişelendiriyor.2 aşılama ve 1 tüp negatif var

Benim progestan dex 2 idi 1 hafta 2 kullan bir hafta 1 kullan bırak dedi.estrofem günde 3 alıyordum 10 günde bir bir azalt dedi.lutinus da günde 3 dü.10 günde sonra 2 ye düş 2 hafta sonra 1 e düş 2 hafta sonra kes dedi.depot 3 hafta daha haftada yarım al bırak dedi.prograt gün aşırı.vitamin ve d vit hergün.şimdiye kadar dex ve depot bitti.estrofem 3 gün sonra teke düşecek.lutinus 2 kullanıyorum.hesaplarıma göre 3,5 aylıkken falan sadece vitamin kalacak sanırım.yavaş yavaş bıraktırır sana da.birden kesmiyorlar
Azaltarak biraktiracagini hic düşünmemiştim, çok mantıklı.. Hangi hastanede tedavi oluyordun? Bende günlük Progestan vurunup 3 öğün estradiol iciyorum, kan verdikten sonra eger pozitifse 3 ay daha devam edicem.

Kızlar progestan iğne 2 ampul kullanan var mı gün aşırı. Benim kalçada top şeklinde kalıyor iyice yayılmıyor sizce işe yarıyor mudur bu🤷🏼‍♀️ Ovalıyorum vurmadan iğneyi ısıtıyorum ama ne çare🤷🏼‍♀️
Ben günlük Progestan vurunuyorum ama ampul seklinde degil benim ki, küçük bir şişe her vurmada 1000 cc ayarliyor eşim

Prografda koruyordur canim. Doktor ne diyorsa onu yapmak lazim. Bende bu iki ilaci trasfer sürecine baslarken sorayim bakalımne diyecek. Mantikli geldi prograf ve dekort. Peki kilo yaptimi bu ilaçlar ?
Bunlari daha oncesinden kullanmaya basladim demistim ya transferin 3.-4.gunu iştahim oyle bi acildi ki sabah 5 de acliktan uyaniyordum.. ogun bugundur sabah kahvalti yapmayan ben erken kalkip cay demleyip yumurta pisirip kahvalti yapiyorum evet biraz kilo aldim ama birakinca yuruyus vs yapip biraz kilo dengesi yapabirim..insallah yani😁🤲

Bende de keseyi gördükten sonra doktor, 3 gün yarım 3 gün çeyrek içip bırakabilirsin dedi prednolü. Diğer ilaçları ne zaman bırakacağız acaba🤷🏼‍♀️
3 aydan sonra birakacagiz sanirim..ama coreasprin iciyormusunuz bilmiyorum ama o doguma kadar kullanilacak dedi.

Evet benimde oyle cok az az gidiyordu. Dis gebelik belirtileri var mi yaygin kasik agrisi migde bulantısı ve sirta vuran agri oluyor mus. Insallah değilsindir. Pihti seklinde düşürdükten sonra baya yarilandi
Bazen kasık ağrısı oluyor onun dışında birşey yok. Kanama olsa hızlı gidecek belki ama maalesef yok şu an. Doktorunuz dış gebelik değil de düşük teşhisinden ne noktada emin oldu acaba?

X