2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

😍 yuzduk yuzduk kuyruguna geldik sukur, tatile gitseydik 12 gun su gibi gecerdi 😀😀 randevun saat kacta?
Bende warım kızlar yarın 12. Gün ama bana salı baktır dedi hemşire 13. Gün için bakalım sabah mesaj atıp soracağım karışıklık mı oldu diye…inşallah hayırlısıyla sağlıkla güzel haberler paylaşalım…🤲🏻🤲🏻🤲🏻Negatifte olursa da birbirimize destek oluruz ne yapalım🤷🏼‍♀️Neticede kader ortağı oluyoruz bir yerde…🫶🏻🌸🥰🤲🏻

Intralipid serummu taktiriyorsun ? Nerede serumu taktiriyorsun ? Devlette yapiyormu acilde ? Gittigim yerde 650 tl ye takiyorlardi. Arti 1750 tl de lenfosit asisina verdim 3 ay yaptik. Sonuc Kimyasala döndü. Zor bir surec
Ben omegavan siye bi serum taktırıyordum.seruma eczaneden kendim alıyordum özel bi hastenede 100 liraya taktırıyordum

😍 yuzduk yuzduk kuyruguna geldik sukur, tatile gitseydik 12 gun su gibi gecerdi 😀😀 randevun saat kacta?
Aynen öyle 10 gün rapor aldım ama evde zaman geçmek bilmedi🤦‍♀️ randevu almadım canım yarın akşam iş çıkışı gidip yaptıracağım. Lekelenme de tekrar başladı zaten kırmızıya hiç dönmüyor kahverengi yada çok çok açık bir kahverengi şeklinde geliyor oturup kalkarken kasiklarimda kasılma falan oluyor birsey anlamadım bu işten🙄 bugünde dış gebelik takıldı kafama belirtiler benziyor hayırlara çıksın inşallah😔

Güzel haberlerinizi bekliyorum umut oluyor
İnşallah canım benim 8.gun itibariyle lekelenmemde vardı kanamaya dönmedi hiç ama koyu açık kahve leke şeklinde oluyor arada. çok ümitli değilim ama tabi Allah'tan ümit kesilmez bekleyip göreceğiz

Bende warım kızlar yarın 12. Gün ama bana salı baktır dedi hemşire 13. Gün için bakalım sabah mesaj atıp soracağım karışıklık mı oldu diye…inşallah hayırlısıyla sağlıkla güzel haberler paylaşalım…🤲🏻🤲🏻🤲🏻Negatifte olursa da birbirimize destek oluruz ne yapalım🤷🏼‍♀️Neticede kader ortağı oluyoruz bir yerde…🫶🏻🌸🥰🤲🏻
seni unutur muyum cancagizim 😍 bir gun once yada sonra farketmez, biz aslanlar gibi 12 gun beklemisiz bi 24 saat daha beklemek sana viz gelir tiris gider 😎 aynen olsaymis demek ki hayirli olmayacakmis deyip hep yoluma devam ettim, tevekkul edip yine devam ederiz yolumuza Allah in izniyle 💪 ben 15 yillik evliyim dun esimle konusuyoruz da eger ilk senelerde cocugumuz olsaymis simdi 13 yaslarinda olacakti, cokkk tuhaf geliyor 😁😁 biz okadar da yasli degiliz ki dedik. nasil bir durumdaysan ona alisiyor, ayak uyduruyorsun enteresan bi sey 🙃

Dekort ismi..0.75 mg. Suanda bebegi gordukonyuzden dr artik birakabilirsin dedi ama korkuyorum en azindan 3 gunde bi icmeye devam edecem..
Bende de keseyi gördükten sonra doktor, 3 gün yarım 3 gün çeyrek içip bırakabilirsin dedi prednolü. Diğer ilaçları ne zaman bırakacağız acaba🤷🏼‍♀️

Aynen öyle 10 gün rapor aldım ama evde zaman geçmek bilmedi🤦‍♀️ randevu almadım canım yarın akşam iş çıkışı gidip yaptıracağım. Lekelenme de tekrar başladı zaten kırmızıya hiç dönmüyor kahverengi yada çok çok açık bir kahverengi şeklinde geliyor oturup kalkarken kasiklarimda kasılma falan oluyor birsey anlamadım bu işten🙄 bugünde dış gebelik takıldı kafama belirtiler benziyor hayırlara çıksın inşallah😔
buna tupbebek kafasi diyorlar canim 🤣🤣 sabah bende dis gebelik belirtilerine baktim internetten baktim ki okudukca geriliyorum sonra amannn salla dedim 😜 kafamizi hic bulandirmayalim bosver. bende de leke oldu, sag sol agrilari falan oluyor hepsi ilaclardan.

Bende de keseyi gördükten sonra doktor, 3 gün yarım 3 gün çeyrek içip bırakabilirsin dedi prednolü. Diğer ilaçları ne zaman bırakacağız acaba🤷🏼‍♀️
Benim progestan dex 2 idi 1 hafta 2 kullan bir hafta 1 kullan bırak dedi.estrofem günde 3 alıyordum 10 günde bir bir azalt dedi.lutinus da günde 3 dü.10 günde sonra 2 ye düş 2 hafta sonra 1 e düş 2 hafta sonra kes dedi.depot 3 hafta daha haftada yarım al bırak dedi.prograt gün aşırı.vitamin ve d vit hergün.şimdiye kadar dex ve depot bitti.estrofem 3 gün sonra teke düşecek.lutinus 2 kullanıyorum.hesaplarıma göre 3,5 aylıkken falan sadece vitamin kalacak sanırım.yavaş yavaş bıraktırır sana da.birden kesmiyorlar

buna tupbebek kafasi diyorlar canim 🤣🤣 sabah bende dis gebelik belirtilerine baktim internetten baktim ki okudukca geriliyorum sonra amannn salla dedim 😜 kafamizi hic bulandirmayalim bosver. bende de leke oldu, sag sol agrilari falan oluyor hepsi ilaclardan.
Vallahi canım ne kafasiysa artik canıma tak etti yarını bekleyemedim gidip kan verdim şimdi🤭

Kızlar koşun benim 11.gün değerim 962 çıktı bu nedir böyle hem seviniriyorum hemde ikizse diye çok korkuyorum🤦‍♀️🙄
Ay tebrik ederim çok güzel sağlıkla artsın inşallah 🤲🏻 Beta değeriyle ikiz olup olmadığı belli olmuyormuş ama hakkınızda hayırlısı hangisiyse o olsun inşallah 😍🌸 var mıydı belirti falan🙈

Ay tebrik ederim çok güzel sağlıkla artsın inşallah 🤲🏻 Beta değeriyle ikiz olup olmadığı belli olmuyormuş ama hakkınızda hayırlısı hangisiyse o olsun inşallah 😍🌸 var mıydı belirti falan🙈
Sağol canım inşallah hayırlısıyla ilerler şuan şok durumdayım hem çok sevindim hemde korktum ikiz olabilir mi diye😳 benim erken doğum geçmişim olduğu için ikiz gebelik çok korkutuyor gözümü🤦‍♀️ belirtim 8.gunden şuana kadar hep lekelenmem var birde kasiklarimda oturup kalkarken kasılma oluyor

Sağol canım inşallah hayırlısıyla ilerler şuan şok durumdayım hem çok sevindim hemde korktum ikiz olabilir mi diye😳 benim erken doğum geçmişim olduğu için ikiz gebelik çok korkutuyor gözümü🤦‍♀️ belirtim 8.gunden şuana kadar hep lekelenmem var birde kasiklarimda oturup kalkarken kasılma oluyor
İçini ferah tut Rabbim en iyisini yazmıştır 😊 ben yarım rahimliyim tek gebelikte bile düşük ve erken doğum riskim var ama bi şekilde göze alıp sağlıkla doğurmak için çabalıyoruz😊 Rabbim kolaylığını versin hepimize inşallah 🤲🏻

Kızlar progestan iğne 2 ampul kullanan var mı gün aşırı. Benim kalçada top şeklinde kalıyor iyice yayılmıyor sizce işe yarıyor mudur bu🤷🏼‍♀️ Ovalıyorum vurmadan iğneyi ısıtıyorum ama ne çare🤷🏼‍♀️

Intralipid serummu taktiriyorsun ? Nerede serumu taktiriyorsun ? Devlette yapiyormu acilde ? Gittigim yerde 650 tl ye takiyorlardi. Arti 1750 tl de lenfosit asisina verdim 3 ay yaptik. Sonuc Kimyasala döndü. Zor bir surec
İntralipid evet. Devlette acilden giriş yapıp taktırıyorum. Çok kolay oluyor.
benim 2. tup bebekte pozitifti ve iki gunde bir kan vermemi istedi dr. duzenli artis olurken dusuk oldu sonra da dususunu takip icin kan verdim 😁
sen transferden sonra erken kan vermeye baslamissin, benim de yarin 12.gunum ilk kan vermeye gidicem ins 🙃 4+4 4+0 bunlarin anlami nedir 🙈 o evreye gecemedigim icin hic arastirmadim da
Son adet tarihinin üzerinden geçen hafta ve gün. Mesela 4+6 demek 4 hafta 6 günlük demek hamilelik.
Kızlar koşun benim 11.gün değerim 962 çıktı bu nedir böyle hem seviniriyorum hemde ikizse diye çok korkuyorum🤦‍♀️🙄
Yaa çokk sevindimm🥳🥳🥳 ama ikiz olduğu kesin mi ne🙈 Ben de 30 haftalık doğurduğu için çok korkuyorum ikiden ama çift embriyo benim de bakalım keseyi görünce netleşecek. Eğer sabırsızlanıp stres olacaksan haftaya git canım Dr a. Kese gözükür senin kafan netleşir

X