2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

İntralipid evet. Devlette acilden giriş yapıp taktırıyorum. Çok kolay oluyor.

Son adet tarihinin üzerinden geçen hafta ve gün. Mesela 4+6 demek 4 hafta 6 günlük demek hamilelik.

Yaa çokk sevindimm🥳🥳🥳 ama ikiz olduğu kesin mi ne🙈 Ben de 30 haftalık doğurduğu için çok korkuyorum ikiden ama çift embriyo benim de bakalım keseyi görünce netleşecek. Eğer sabırsızlanıp stres olacaksan haftaya git canım Dr a. Kese gözükür senin kafan netleşir
Bide benim daha baştan lekelenme var şuan hala var yani ikizi ben nasıl taşıyacağım diye korkuyorum rabbim yardım etsin insallah🙄

Bide benim daha baştan lekelenme var şuan hala var yani ikizi ben nasıl taşıyacağım diye korkuyorum rabbim yardım etsin insallah🙄
Proluton depot kesti sanırım benimkini. Kii ilk akşam baya kandı leke falan değildi. Akşamları 2 ampul progestan dex, normalde sabah akşam 2şer tane de lutinus fitil vardı ama bu sefer progestan fitil aldum onu da. Allah sağlıkla vakitlice kucağımıza almayı nasip etsin inş. Erken doğum sebebin neydi senin? Benim bulunamadı. Ne tansiyon ne enfeksiyon plasenta previa, protein kaçağı vs hiçbir şey yoktu

seni unutur muyum cancagizim 😍 bir gun once yada sonra farketmez, biz aslanlar gibi 12 gun beklemisiz bi 24 saat daha beklemek sana viz gelir tiris gider 😎 aynen olsaymis demek ki hayirli olmayacakmis deyip hep yoluma devam ettim, tevekkul edip yine devam ederiz yolumuza Allah in izniyle 💪 ben 15 yillik evliyim dun esimle konusuyoruz da eger ilk senelerde cocugumuz olsaymis simdi 13 yaslarinda olacakti, cokkk tuhaf geliyor 😁😁 biz okadar da yasli degiliz ki dedik. nasil bir durumdaysan ona alisiyor, ayak uyduruyorsun enteresan bi sey 🙃
Yaaaa teşekkür ederim kuzuuuummm🥰🥰🫶🏻🫶🏻Ya şey gibi değil mi senin bu anlattığın kendini olduğun yaşta hissetmemen gibi🙈ben asla kendimi 37 yaşında hissetmiyorum mesela 🤭🤭bazı yaşıtlarımın çocukları bugün lgs ye girdi mesela bana onlar benden yaşlı gibi geliyor kendimi nasıl genç hissediyorsam artık çocuksuzum diye🙈🙈🙈neyse önemli olan sağlığımız sağlıklıyız elhamdülillah mevlam nasip etmişse birgün mutlaka olacaktır sağlıkla wersin Rabbim🤲🏻🤲🏻🤲🏻🫶🏻🫶🏻🫶🏻🌸🌸🌸

Proluton depot kesti sanırım benimkini. Kii ilk akşam baya kandı leke falan değildi. Akşamları 2 ampul progestan dex, normalde sabah akşam 2şer tane de lutinus fitil vardı ama bu sefer progestan fitil aldum onu da. Allah sağlıkla vakitlice kucağımıza almayı nasip etsin inş. Erken doğum sebebin neydi senin? Benim bulunamadı. Ne tansiyon ne enfeksiyon plasenta previa, protein kaçağı vs hiçbir şey yoktu
Benimki hiç kırmızı kana dönmedi hep leke ama prolutondan sonra kesilir gibi oldu şimdi yine başladı öyle olunca pek umudum yoktu gidip kan vereyim bu belirsizlikten kurtulayım dedim ama şok bir sonuç çıktı afalladim😳 ben adet ağrısıyla hastaneye gittim 6cm acilman var diyip doğuma aldılar başka sebep falan birsey demediler bende çocuk kuvezdeydi onla uğraşmaktan peşine düşmedim hic

Benim progestan dex 2 idi 1 hafta 2 kullan bir hafta 1 kullan bırak dedi.estrofem günde 3 alıyordum 10 günde bir bir azalt dedi.lutinus da günde 3 dü.10 günde sonra 2 ye düş 2 hafta sonra 1 e düş 2 hafta sonra kes dedi.depot 3 hafta daha haftada yarım al bırak dedi.prograt gün aşırı.vitamin ve d vit hergün.şimdiye kadar dex ve depot bitti.estrofem 3 gün sonra teke düşecek.lutinus 2 kullanıyorum.hesaplarıma göre 3,5 aylıkken falan sadece vitamin kalacak sanırım.yavaş yavaş bıraktırır sana da.birden kesmiyorlar
O zaman en az iki ay daha kullanacağım demek. Ben duphaston, climara bant, oksapar iğne, prednol, folik asit ve d vitamini kullanıyorum. Şimdilik prednolu bırak dedi bakalım. Perşembe kalp atışı için gidicem belki başka ilaçları da azaltır☺️

O zaman en az iki ay daha kullanacağım demek. Ben duphaston, climara bant, oksapar iğne, prednol, folik asit ve d vitamini kullanıyorum. Şimdilik prednolu bırak dedi bakalım. Perşembe kalp atışı için gidicem belki başka ilaçları da azaltır☺️
Bi de her gece yatmadan önce iki tane progestan kullanıyorum🙈

Yaaaa teşekkür ederim kuzuuuummm🥰🥰🫶🏻🫶🏻Ya şey gibi değil mi senin bu anlattığın kendini olduğun yaşta hissetmemen gibi🙈ben asla kendimi 37 yaşında hissetmiyorum mesela 🤭🤭bazı yaşıtlarımın çocukları bugün lgs ye girdi mesela bana onlar benden yaşlı gibi geliyor kendimi nasıl genç hissediyorsam artık çocuksuzum diye🙈🙈🙈neyse önemli olan sağlığımız sağlıklıyız elhamdülillah mevlam nasip etmişse birgün mutlaka olacaktır sağlıkla wersin Rabbim🤲🏻🤲🏻🤲🏻🫶🏻🫶🏻🫶🏻🌸🌸🌸
Kesinlikleee evet bende 25 mayista 39 oldum ama sadece sayıdan İbaret gibi 😁 20 lerde bu yaşlar epey büyükmüş dedirtirdi ama simdi pehhh daha gencim diyorum 😅😅 aminnn canım hayırlısıyla inşallah 🙏

X