2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Canim bana dr prograf diye bi ilac verdi bagisiklik baskilayici benimde bebek istedigim 5 yilda bi kac defa dusuk kimyasal vs oldu vucut hep atti bebegi prografi simdi gozum gibi dikkatli iciyorum bana gercekten onun faydasi oldu birde kortizon vermjsti dr vucudumda eksik salgilanan ne varsa oda salgilatiyormus..
Kortizon prednol muydu adi ?

Benim de 17 Haziran'da dondurulmus 3. Gün embriyo transferim var 2 tane koycaklarmis ama çok olumsuz düşünüyorum hep 5., Gün daha iyi diyorlar çok mutsuzum bu yuzden
Simdiden olumsuzlukla baslarsan sürecin zorlaşır. Benim hep 5 ti ama tutmadı, ben negatif görürken 3.gün embriyo transferi olanlar pozitif sonuç alıyordu. Nasiple bu isler… kafana takılacak şeyler değil canım rahat ol.

Benim de 17 Haziran'da dondurulmus 3. Gün embriyo transferim var 2 tane koycaklarmis ama çok olumsuz düşünüyorum hep 5., Gün daha iyi diyorlar çok mutsuzum bu yuzden
Ben 3.gün dondurulmuş ile gebeyim. Bu 3.gün iyi değil 5.gün iyi konusuna ben çok katılmıyorum. Embriyonun tutunmasında bir çok etken var. Rahim de çok önemli mesela. Bence hiç mutsuz etme kendini pozitif düşün pozitif olsun 😊

Ben 3.gün dondurulmuş ile gebeyim. Bu 3.gün iyi değil 5.gün iyi konusuna ben çok katılmıyorum. Embriyonun tutunmasında bir çok etken var. Rahim de çok önemli mesela. Bence hiç mutsuz etme kendini pozitif düşün pozitif olsun 😊
İnşallah çok sağolun ya umutlqndim şuan ❤️

Bence çok takılma embriyo kalitesine benim bu 4.transferim ve ilk transferinden itibaren hep 5.gun ve kaliteli embriyolar transfer edildi ama tutmadı yada kimyasal oldu. Şimdi 4.transfer sonucumu bekliyorum bakalım ne olacak

Anlıyorum geçmiş olsun canım ama özel durum olmasada bi sure iki günde bir kan tahlili istiyorlar, duzenli artis takibi icin. Senin bu süreç daha mi uzun olacak?
Yok canım başka kan vermeyeceğim. 15 gün sonra ultrason dedi ama ben zaten ayın 15ine randevu almıştm. İnşallah hem kese hem kalp atışı görürüz diye umuyorum

Öyle mutlaka benim ilki iki idi ikiside tutmadı Buda iki tutmaz işi yine iki olarak dewam edeceğim🙈🙈🙈ikisinin de tutmama ihtimaline karşın doğru bir karar ama ikiz olursa da bence güzel olur…sağlık kısmını çok düşünmemek lazım yoksa yol alamayız… senin için en hayırlısı ne ise o olsun sağlıkla kucağına alasın bebişini…🤲🏻🌸🫶🏻
İnşallah inşallah hepimiz sağlıkla alalım kucağımıza yavrularımızı 🤲🤲🥰

İnşallah ikisinide görüp duymak nasip olur canım 😍 çok heyecanlı. Suan bebis ne kadar? Kese icin ne zaman kontrole gidiliyor
Son adete göre bakarsak 4+0. Ama transferin 13.günü artık. Haftaya perşembe cuma falan kese bi aksilik yoksa gözükür aslında. Oğlumda ben 1 kere bile beta baktırmamıştım, evde idrar testi pozitif çıktığında daha adetim geçmemişti bile. 4+4de kese 1 hafta sonra da kalp atışı duymuştum

Umutsuzluğa kapılmayın nolur benim de 3. Gün embriyosu tuttu 8 haftalık olduk embriyo ksliteli rahim uygun ise rabbim de ol derse tutuyor güne takılmak çok anlamsız

Kızlar günaydın
Aradım merkezi
6 yumurta toplanmış
2 sine işlem yapılmamış
4 u döllenmis
Pazartesi transfere cagiriyolar
O gün bakılır en iyileri size verilir gerisi kalırsa dondurulcak dedi
İnşallah dondurulur 🌺🥰çok mutluyum çok Rabbime şükürler olsun ♥️
Hadi hayırlısı olsun inşallah 😍
Transferimiz arasında tam 3 hafta var. İnşallah tutunur bebiş🤗

X