2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Dekort ismi..0.75 mg. Suanda bebegi gordukonyuzden dr artik birakabilirsin dedi ama korkuyorum en azindan 3 gunde bi icmeye devam edecem..
Prografda koruyordur canim. Doktor ne diyorsa onu yapmak lazim. Bende bu iki ilaci trasfer sürecine baslarken sorayim bakalımne diyecek. Mantikli geldi prograf ve dekort. Peki kilo yaptimi bu ilaçlar ?

Bence çok takılma embriyo kalitesine benim bu 4.transferim ve ilk transferinden itibaren hep 5.gun ve kaliteli embriyolar transfer edildi ama tutmadı yada kimyasal oldu. Şimdi 4.transfer sonucumu bekliyorum bakalım ne olacak
Kaçıncı gündesiniz inşallah güzel haberler alirsiniz

Prografda koruyordur canim. Doktor ne diyorsa onu yapmak lazim. Bende bu iki ilaci trasfer sürecine baslarken sorayim bakalımne diyecek. Mantikli geldi prograf ve dekort. Peki kilo yaptimi bu ilaçlar ?
Sabah akşam prograf ben de kullanıyorum. 2 haftada 1 de serum taktır yorum yine bağışıklığı baskılamak için. Kilo yapmıyor kortizol olmadığı için, kortizol olsaydı tuzsuz beslenmek gerekirdi yoksa ödem yapıyor

Prografı ben de kullanıyorum.önceden hergündü şimdi gün aşırı kullanıyorum bitince bırakıcam

Intralipid serummu taktiriyorsun ? Nerede serumu taktiriyorsun ? Devlette yapiyormu acilde ? Gittigim yerde 650 tl ye takiyorlardi. Arti 1750 tl de lenfosit asisina verdim 3 ay yaptik. Sonuc Kimyasala döndü. Zor bir surec

benim 2. tup bebekte pozitifti ve iki gunde bir kan vermemi istedi dr. duzenli artis olurken dusuk oldu sonra da dususunu takip icin kan verdim
sen transferden sonra erken kan vermeye baslamissin, benim de yarin 12.gunum ilk kan vermeye gidicem ins 4+4 4+0 bunlarin anlami nedir o evreye gecemedigim icin hic arastirmadim da

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…