2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Bir de normalde hemen idrarı aldığı an diğer çizgiyle aynı anda mı çıkar daha sonra mı benim pek test tecrübem yok ilk çünkü diğer çizgi çıktı 2-3 dk sonra diğeri geldi silik bi şekilde
Benim ilk gebeliğimde 2-3 dk değil çok sonra atmaya gidince çıkmıştı. Ertesi gün tekrar yaptığımda daha koyu ve daha çabuk çıktı. O gün kan testi yaptığımda pozitifi aldım ve şükür sağlıkla kavuştum 🥰

Benim ilk gebeliğimde 2-3 dk değil çok sonra atmaya gidince çıkmıştı. Ertesi gün tekrar yaptığımda daha koyu ve daha çabuk çıktı. O gün kan testi yaptığımda pozitifi aldım ve şükür sağlıkla kavuştum 🥰
Yaaa 🥰 ay of sevinemiyorum nye böyleyim ben ama kan testi vermek de istemiyorum hiç yüzleşesim yok yine çok düşük bi şey falan çıkarsa biraz alışayım belim de ağrıyo çünkü dün akşam hele kasıklarım bayağı ağrıdı çok yorulmuştum şimdi zaten veremem okuldayım 😑

Bir de test günün cumartesiydi dimi? Yarın sabah tekrar bi idrar testi yap daha koyu görürsün zaten. Sonra da kan ver cumartesi de hem böylece 2 günlük artışı da görmüş olursun 😉

Yalnız eşimin haberi yok test yaptığımdan yapar yapmaz buraya yükledim 😂 ama niye 9.günde başka tek olanlar kıpkormızıydı fotoda mı öyle çıkmış ama ilk attığım fotoya bakın bayağı silik

Bir de test günün cumartesiydi dimi? Yarın sabah tekrar bi idrar testi yap daha koyu görürsün zaten. Sonra da kan ver cumartesi de hem böylece 2 günlük artışı da görmüş olursun 😉
Yarın kan veririm belki bugün de bakayım bi leke falan olacak mı ya da bi test daha yaparım belki sabah bilmiyorum ilk dersim boş yarın sabahtan verebilirim kalkabilirsem

Günaydın canım

Saçmalama benim bugün 11. günüm kanamam var hala çizgi vs de yok doktor bana kan ver diye ama boşuna yarın kan vericem.. ben senin yerinde olsam şu an havalara uçardım..bence boşuna stres yapıyorsun
Net çıkar sanmıştım varsa bi de ilk başta bembeyazdı ya öyle mi oluyor hiç çizgi belirmeye başlamadı 2-3 dk sonrw çıktı sonra ilk yaptığım koyulaşmış

Yaaa 🥰 ay of sevinemiyorum nye böyleyim ben ama kan testi vermek de istemiyorum hiç yüzleşesim yok yine çok düşük bi şey falan çıkarsa biraz alışayım belim de ağrıyo çünkü dün akşam hele kasıklarım bayağı ağrıdı çok yorulmuştum şimdi zaten veremem okuldayım 😑
Bu arada benim de kan sonucumu aldığımda bile hala adet belirtilerim vardı. Hiç unutmam kasıklarım belim ağrıyordu. Hatta hamilelikte bile adet dönemine denk gelen günlerde benzer ağrıları yaşamışlığım oldu başlarda. Adetten farklı tek şey idrar rengi ve kokusunun keskin oluşuydu. Bir de göğüslerimdeki damarlar çok belirginleşmişti. Geri kalan her şey birebir adetimle aynıydı

Yalnız eşimin haberi yok test yaptığımdan yapar yapmaz buraya yükledim 😂 ama niye 9.günde başka tek olanlar kıpkormızıydı fotoda mı öyle çıkmış ama ilk attığım fotoya bakın bayağı silik
Baya silik değil, hayalet çizgi değil en azından. Ve yarın sabah yaptığında bi tık daha koyulaştığınu göreceksin 🥰

Demekki tek embrryo tuttu ama 9. Gün 100 üstünü gören olmadı hcg de bence normal senin testin kan vermeye gideceğin gün tekrar yağ bak koyu çıkıcak 🤭

Net çıkar sanmıştım varsa bi de ilk başta bembeyazdı ya öyle mi oluyor hiç çizgi belirmeye başlamadı 2-3 dk sonrw çıktı sonra ilk yaptığım koyulaşmış
Gayet net zaten sen kopkoyu bekliyorsun ama herkesin bir olmaz canım kimi daha fazla salgılar kimi daha az.. he gölge olur hayalet olur anlarım ama bunda gayet ner el sallıyor sanaa yani..ayrıca anında tak diye bence değeri 300-400 üstünde olanlarda çıkar.. anlaşılan şu ki çok şükür tutmuş idrara geç salgılanıyor yarın yapsan emin ol daha koyu çıkacak.

Şurdan yola çık millet 300ler alırken 8. Günde ben 56 aldım. Beta hcg garip bişey herkeste farklı değerler oluyor. Okuldan çıkınca kan ver hocam esas böyle eziyet ediyorsun kendine😬

Ahh böyle pozitifleri görünce hem çok heyecanlanıyorum hem de korkmaya başlıyorum🥴 5. günüm daha bugün işe başladım. Servisle hoplaya zıplaya geldim 😂 Geçen sefer çok temkinli ve her şeyden korkuyordum. Günlerce arabayla gidip geldim, servis çok sarsıyor diye. Şimdi çok relaxım, Allah hayra çıkarsın 🤭

Ahh böyle pozitifleri görünce hem çok heyecanlanıyorum hem de korkmaya başlıyorum🥴 5. günüm daha bugün işe başladım. Servisle hoplaya zıplaya geldim 😂 Geçen sefer çok temkinli ve her şeyden korkuyordum. Günlerce arabayla gidip geldim, servis çok sarsıyor diye. Şimdi çok relaxım, Allah hayra çıkarsın 🤭
İnşallah senin de tutacak.Guzel haberleri vereceksin bize

Kızlar günaydın ben de maalesef o kervana katıldım test yaptım ve hiç açıcı değil bugün 9.gün olsa net bi şekilde çıkardı diye düşünüyorum erken gebelikte aşırı silik bi çizgi çıktı sonra normal kaset yaptım o da öyle burda öyle olanlar genelde kimyasal oldu 😔
Yaaa kan ne zaman vereceksin 😍😍
Geç tutunmuş minnoş galiba

X