2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Günaydın kuzum kanama nasıl oldu? Bel ağrısı normal bendede çok şiddetli. Hadi inşallah güzel haberler al🙏🏽
Lekelenme çok azaldı ama bu bel agrısı bugün başladı ve hiç hoşuma gitmiyor değişik sanki bir şey olacak gibi

Lekelenme çok azaldı ama bu bel agrısı bugün başladı ve hiç hoşuma gitmiyor değişik sanki bir şey olacak gibi
Kötü düşünme kötüyü çağırma 🥺 Ya neden kalçadan progestan verilmiyor sana anlamış değilim. Dozları çok farklı etki süresi farklı bir sorsan aslında. İnşallah bir sıkıntı olmayacak içini ferah tut lütfen🙏🏽 Dua ediyorum sana

Kötü düşünme kötüyü çağırma 🥺 Ya neden kalçadan progestan verilmiyor sana anlamış değilim. Dozları çok farklı etki süresi farklı bir sorsan aslında. İnşallah bir sıkıntı olmayacak içini ferah tut lütfen🙏🏽 Dua ediyorum sana
Göbekten kullandık hep yine göbekten verdi bilmiyorum
Saol canım 🤲🏼🌸

Şurda pozitif görenlerin hala şu bu diyip morallerini bozmasına sinir oluyor sizi pıçakklayasım geliyor.. Lütfen ama lütfen artık her şeyi dert etmeyin.. niye sürekli olumsuz oluyorsunuz.. bakın ben pozitif görmedim kanamam var yarın kan vericem aa belki diyorum allahtan umut kesilmez diyorum.. tabi ki hiçbir şeyin garantisi yok, verende alanda o ama olmaz böyle dayak atıcam anasınız elimi kaldıramıyorum😆😆

İnşallah canım 🤲🏼
Büşra daha önce düşük yapmış biri olarak. Eğer düşük olsaydı o kanama asla azalmıyor maalesef ne iğne ne başka birşey işe yaramıyor. O yüzden içini ferah tut kanama azaldıysa sorun geçiyor demektir stres yapıp daha fazla zarar verme kendinede bebeğede🙏🏽

Bu arada benim de kan sonucumu aldığımda bile hala adet belirtilerim vardı. Hiç unutmam kasıklarım belim ağrıyordu. Hatta hamilelikte bile adet dönemine denk gelen günlerde benzer ağrıları yaşamışlığım oldu başlarda. Adetten farklı tek şey idrar rengi ve kokusunun keskin oluşuydu. Bir de göğüslerimdeki damarlar çok belirginleşmişti. Geri kalan her şey birebir adetimle aynıydı
İdrarımın rengi çok koyuydu ama gece 3 gibi kalktığım için idrara susuz kalmışımdır diye düşündüm

Şurda pozitif görenlerin hala şu bu diyip morallerini bozmasına sinir oluyor sizi pıçakklayasım geliyor.. Lütfen ama lütfen artık her şeyi dert etmeyin.. niye sürekli olumsuz oluyorsunuz.. bakın ben pozitif görmedim kanamam var yarın kan vericem aa belki diyorum allahtan umut kesilmez diyorum.. tabi ki hiçbir şeyin garantisi yok, verende alanda o ama olmaz böyle dayak atıcam anasınız elimi kaldıramıyorum😆😆
Pozitif i görene kadar devamke canım napcaz mecbur 🤣

Ya buradaki testleri görmesem İnan sevinirdim bir de fotoda daha koyu çıkmış sanırım gerçekten bayağı silikti bir de 5.gün embriyosu 9.gün kesin çıkar falan diyince ne bileyim ama kan sonucumu merak etmiyorum sanki o beni strese sokacak şu an dünden farkım yok bi heyecan olmadı nötr dün de acaba diyordum şu anda da acaba diyorum bi etkisi olmadı

Kızlar bütün yazdıklarınızı okudum daha önce bebeği olanların yazdıklarını da okudum iki tane çocuğu olan arkadaşımız var çok teşekkür ederim testin ilk hali böyle değildi gerçekten epey silikti o yüzden biraz böyleyim ama heyecanlı ya da stresli değilim dünkü gibiyim sanki hiçbir şey öğrenmedim gibi oldu 😂

Ya buradaki testleri görmesem İnan sevinirdim bir de fotoda daha koyu çıkmış sanırım gerçekten bayağı silikti bir de 5.gün embriyosu 9.gün kesin çıkar falan diyince ne bileyim ama kan sonucumu merak etmiyorum sanki o beni strese sokacak şu an dünden farkım yok bi heyecan olmadı nötr dün de acaba diyordum şu anda da acaba diyorum bi etkisi olmadı
Kız idrara geçmeyen çok gebelik var ben aralıkta erken gebelik testi yaptım çıkmadı kanda pozitifi gördüm ama ilerlemedi sende silikte olsa cıkmış geç tutunma olabilir koş git kana 🤣

Kız idrara geçmeyen çok gebelik var ben aralıkta erken gebelik testi yaptım çıkmadı kanda pozitifi gördüm ama ilerlemedi sende silikte olsa cıkmış geç tutunma olabilir koş git kana 🤣
Yani ben de hiçbir şey yoktur demiyorum tabi bir şey var da ne bileyim hep ilerlemeyen ya da kimyasal vs olanların böyle silik çıkıyor diye tedirginim yoksa hiçbir şey olmasa evet silik de olsa çıkmazdı muhtemelen neyse bakalım belki yarın kan veririm

canım ama herkesin hamileliği de bir değil sonuçta bunu defalarca kez konuştuk..bence strese girmen daha kötü biraz en azından içinde umut ışığı olsun..bak ben 2 kere hamilelik yaşadım birinde 4. haftada değerim 178 di birinde 3. hafta da değerim 600 dü anladın mı insanın kendi kendine bile farklılık gösteriyor.o yüzden bence koyuluk vs çok takılma asıl önemli olan kan değerin ve artışın ona odaklan.

X