2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

eras0201 eras0201 ah benim geldiğim bir yol var aşırı kısa bi mesafe ama çukurdan geçecek yer yok durarak geçiyorum resmen 😑 zikzak çiziyorum her gün

Şurda pozitif görenlerin hala şu bu diyip morallerini bozmasına sinir oluyor sizi pıçakklayasım geliyor.. Lütfen ama lütfen artık her şeyi dert etmeyin.. niye sürekli olumsuz oluyorsunuz.. bakın ben pozitif görmedim kanamam var yarın kan vericem aa belki diyorum allahtan umut kesilmez diyorum.. tabi ki hiçbir şeyin garantisi yok, verende alanda o ama olmaz böyle dayak atıcam anasınız elimi kaldıramıyorum😆😆
O kadar haklısınız ki. Ben o saçma gölgenin gölgesini bile görünce sevinçten havalara uçtum. Mevcut durumun keyfini çıkarın lütfen, olumluyu düşünün. Sorun çıkarsa o zmn düşünürsünz güzel anın bile keyfini çıkaramamak çok kötü. Bir an için salın şu kötü duyguları 🙏🏻

eras0201 eras0201 ah benim geldiğim bir yol var aşırı kısa bi mesafe ama çukurdan geçecek yer yok durarak geçiyorum resmen 😑 zikzak çiziyorum her gün

OPU öncesi konusmustuk sizinle. Pozitif görmenize çok sevindim. Darısı bu ay transfer olacak bizlere inşAllah.

Transferde çok acıyor mu ? Ultrason aletinden farklı mı verdiği etki ?

O kadar haklısınız ki. Ben o saçma gölgenin gölgesini bile görünce sevinçten havalara uçtum. Mevcut durumun keyfini çıkarın lütfen, olumluyu düşünün. Sorun çıkarsa o zmn düşünürsünz güzel anın bile keyfini çıkaramamak çok kötü. Bir an için salın şu kötü duyguları 🙏🏻
Ama hep bunlar tecrübeyle sabit,negatif olduğunu öğrendikten sonra keşke görmeseydim diye düşünmüşsünüzdür eminim ,öyle şeyler duyup görüyoruz ki ben sevinemedim açıkçası gerçekten duygularım bu yönde elimde değil,iki sene önce de böyle silik çizgi görüp 5.90 sonuç alınca eşimle yaşadığımız hayal kırıklığı daha üzücüydü iki gün falan nasıl özenmiş mutlu olmuştuk yani böyle bir şey yaşamaktansa garanti olana kadar sevinmemeli tercih ediyorum 😕 bi de ben sadece kendim için değil sizlerde de silik olunca düşük değer olunca hep olumsuz hissediyorum kendime özgü bi durum değil inanın belki yapım böyle daha garantici

OPU öncesi konusmustuk sizinle. Pozitif görmenize çok sevindim. Darısı bu ay transfer olacak bizlere inşAllah.

Transferde çok acıyor mu ? Ultrason aletinden farklı mı verdiği etki ?
Transfer acımıyor ben opudan sonra çok kötü olmuştum onu atlattıysanız gerisi kolay,smear testi verdiyseniz aynı onun gibi olacak daha tam pozitif değil bakalım ben bekledikten sonra da attım testin fotosunu ilk hali çok silikti

Büşra daha önce düşük yapmış biri olarak. Eğer düşük olsaydı o kanama asla azalmıyor maalesef ne iğne ne başka birşey işe yaramıyor. O yüzden içini ferah tut kanama azaldıysa sorun geçiyor demektir stres yapıp daha fazla zarar verme kendinede bebeğede🙏🏽
Saol canım aslınsa stres yapmıyorum ama bu bel agrısıda eklenince bş korkmadım değil

Ama hep bunlar tecrübeyle sabit,negatif olduğunu öğrendikten sonra keşke görmeseydim diye düşünmüşsünüzdür eminim ,öyle şeyler duyup görüyoruz ki ben sevinemedim açıkçası gerçekten duygularım bu yönde elimde değil,iki sene önce de böyle silik çizgi görüp 5.90 sonuç alınca eşimle yaşadığımız hayal kırıklığı daha üzücüydü iki gün falan nasıl özenmiş mutlu olmuştuk yani böyle bir şey yaşamaktansa garanti olana kadar sevinmemeli tercih ediyorum 😕 bi de ben sadece kendim için değil sizlerde de silik olunca düşük değer olunca hep olumsuz hissediyorum kendime özgü bi durum değil inanın belki yapım böyle daha garantici
Ben tabiki size saygı duyuyorum hepimiz farklı yaşıyoruz stresimizi de mutluluğumuzu da. Bir sonraki tedavim için o da güzel bir tecrübeydi bence benim açımdan. 8. Günden önce idrar testi yapmam ve daha net bir çizgi ararım artık mesela. Sonuç olarak çizgiyi görünce ztn her halukarda kan testi verecektim öyle planlanlamıştım öyle de oldu. Sonuç olarak her şey olacağına varıyor 🙏🏻 inşallah korkularınız boşa çıkar gzel bir beta gelir. Öyle kopkoyu çizgi olmadan gidip kan testinde gayet güzel kan sonucu alan da okudum buralardan👍🏻

Ahh böyle pozitifleri görünce hem çok heyecanlanıyorum hem de korkmaya başlıyorum🥴 5. günüm daha bugün işe başladım. Servisle hoplaya zıplaya geldim 😂 Geçen sefer çok temkinli ve her şeyden korkuyordum. Günlerce arabayla gidip geldim, servis çok sarsıyor diye. Şimdi çok relaxım, Allah hayra çıkarsın 🤭
Bende izin almayacağım.. Alsam mı diye düşünüyorum. Cuma günü transfer.. Pazartesi 3.günü olacak ve dersim var. Mecbur işe gidicem gibi🥴

Bende izin almayacağım.. Alsam mı diye düşünüyorum. Cuma günü transfer.. Pazartesi 3.günü olacak ve dersim var. Mecbur işe gidicem gibi🥴
Benim de transferim cuma olmuştu. Eşimle 2 gün izin aldık yine de. Bugün 5. gün başladım🤗 Ama gelebilirdim de zaten kahvaltıya filan gittik, biraz dolandım öyle yatmadım

Allahım senide bebişinide korusun 🤲 kötü düşünme negatif enerji çekme. Çoğumuzda var ağrı özellikle sabah kalktığımda bende berbat ağrı çekiyorum iki gündür.
Bende direk kalkıp sağlık ocağına gittim birde orada da ayakta kalınca agrı fazlalaştı

Şurda pozitif görenlerin hala şu bu diyip morallerini bozmasına sinir oluyor sizi pıçakklayasım geliyor.. Lütfen ama lütfen artık her şeyi dert etmeyin.. niye sürekli olumsuz oluyorsunuz.. bakın ben pozitif görmedim kanamam var yarın kan vericem aa belki diyorum allahtan umut kesilmez diyorum.. tabi ki hiçbir şeyin garantisi yok, verende alanda o ama olmaz böyle dayak atıcam anasınız elimi kaldıramıyorum😆😆
Üzerime alınıyorum 🤣🤣🤣

Ben tabiki size saygı duyuyorum hepimiz farklı yaşıyoruz stresimizi de mutluluğumuzu da. Bir sonraki tedavim için o da güzel bir tecrübeydi bence benim açımdan. 8. Günden önce idrar testi yapmam ve daha net bir çizgi ararım artık mesela. Sonuç olarak çizgiyi görünce ztn her halukarda kan testi verecektim öyle planlanlamıştım öyle de oldu. Sonuç olarak her şey olacağına varıyor 🙏🏻 inşallah korkularınız boşa çıkar gzel bir beta gelir. Öyle kopkoyu çizgi olmadan gidip kan testinde gayet güzel kan sonucu alan da okudum buralardan👍🏻
İnşallah öyle olur 🤲 gerçekten gördüğüm fotolardaki kadar net değildi He bir de çok test tecrübem yok ilk anda oluşur diye düşünmüştüm beni tek rahatlatan adet öncesi normalde lekelenmem başlardı o yok o açıdan biraz umutlandım inşallah sorunsuz ,hayırlı bir şekilde olsun hepimiz bu yolun yolcularıyız bir tane daha donmuş var inşallah en yakın zamanda hepimiz pozitif sonuçları alırız 😇 ben de bu kadar dayanıp 9.gün de vermesem olurmuş bence de gününü beklemek daha mantıklı her açıdan

alın zaten baş üye sen kesicem seni ama anasın kıyamıyorum🤣 ne zaman çıkacak sonuç çok heyecanlıııııı valla kendimden çok sizlere heyecanlanıyorum
Kes valla 🤣🤣 ya bir tane olsa inan aklıma köyü şeyler gelmeyecek ama iki tane ya acaba biri düştü mü düşecek mi niye lekenme devam ediyor o moddayım
Ama yinede Rabbime şükürler olsun bi değer gördüm bakalım şimdi katlayacak mı
Saat 2 3 gibi çıkar

Ryamm Ryamm ya sen nasıl bu kadar pozitif bir insansın bravo 👏 👏
Yeniden başlamak bana umut veriyor enerji veriyor dünkü haberi de sindirdikten sonra bugün besmelemi çekip ilk ilacı aldım ben öyle depresif biri değilim heyecanlı tezcanlı hemen modu değişen biriyim biran da çökebilirim ama hemen yükselir De inşallah yine mutluyum heyecanlıyım yüksek ihtimalle de 14 Mart'ta opu olur diye tahmin ediyorum o yüzden yılmak Yok hepimiz bir birimize destek olucaz umut olucaz Allah ın izniyle 🥰🤭♥️🧿🧿🧿🧿🧿

Kes valla 🤣🤣 ya bir tane olsa inan aklıma köyü şeyler gelmeyecek ama iki tane ya acaba biri düştü mü düşecek mi niye lekenme devam ediyor o moddayım
Ama yinede Rabbime şükürler olsun bi değer gördüm bakalım şimdi katlayacak mı
Saat 2 3 gibi çıkar
Hadi bakalım bekliyoruz sonucu 😍 ya o değilde dün kimlerin ne çıkmıştı unuttum yoğunluktan kafamda pek yerinde değildi onları da güncelliyim 🤭

X