2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Pıhtılaşmaya takıldım biraz ya…genel olarak herşeyin yolunda olduğunu söylemişti…Allahım bize güç versin
Amin amin dediğim gibi yurt dışında genetik test vs yapılırken belki bakılmıştır normal olduğu için detay belirtmemiş olabilirler bozma moralini. Çok kafana takıldıysa doktoruna bi danış

Selam kızlar 11.45 de en son beni aldılar çok yumurta var diye ancak çıktım hemşireler anlaticam dediler beni unuttular 2 buçuk 3 bucukda yola çıktık ancak
İlaçları aldım yarın Arıcam taze transfer yapacaklarmış
Biraz oynadıkça ağrı yaoiyor ama uzaniyym şimdi

Amin amin dediğim gibi yurt dışında genetik test vs yapılırken belki bakılmıştır normal olduğu için detay belirtmemiş olabilirler bozma moralini. Çok kafana takıldıysa doktoruna bi danış
Ewet ewet soracağım inşallah gittiğimde…teşekkür ediyorum…sadece biraz endişelendim

Çok çok geçmiş olsun transferden önceki en heyecanlı kısım bu herhalde embriyoların durumu hakkında telefon bekliyorsun hem keyifli hem heyecanlı hem de biraz endişe dolu İnşallah çok güzel ilerler sürecin

Sağol canm yarın ben etcem teelefon 2/5 gün arası diyor transfer bakalmmyarin sabah 10 da Arıcam ne fdicekler

Devlette genetik bolumune muayene randevusu alip doktorunuz yaziyor. Ucretsiz. Ama sonucu 4 ayi bulmustu cikmasi. Ozelde 2 bin civariydi gecen yil.
Gecen ay kromozom testi icin gittik genetik bölümüne sekteter bize kan pihtilasma bakilcak mi dedi artik bu testi sigortanın karsilamadigini söyledi. Ilk düşüğümde 2 sene once yaptırmistim hersey normal çıkmıştı ozamanlar 600 mu ne odeme yapildi

Normal çıktıysa tekrar yaptırmana gerek yok ki

2 sene once pihtilasma cikmadiysa bir daha yapmanın anlamı var mi anlayamadim

Kızlar lekelenmeden sonra şimdide idrar yolu enfeksiyonum basladi transferden sonra sonda takilmisti ve 2 gün falan baya kötü olmuştum doktorum piyeloseptyl diye bir ilaç vermişti şikayetlerin geçmezse başla diye ama ozaman bol su falan içtim şikayetlerim kalmamıştı ilacı da kullanmamistim taa ki bu güne kadar bu akşam idrar yaparken ağrı yanma sık idrara çıkma fena şekilde başladı ve ilaca mecbur başladım. İlacın gebelik kategorisi B görünüyor ama İçim içimi yiyor gebelik varsa daha yolun başında ilaç kullandimama epey zorladı bu seferki demekki tam geçmemiş ozaman ki şimdi tekrar etti inşallah bir zararı olmaz ilacın lekelenme bir tarafta idrar yolu enfeksiyonu bir tarafta tutunma olduysa şaşıracağım artik

Merhaba cnm bende salı günü oldum histereskopi polipler vardı onlar alındı rahim traşlandı anestezi aldım 20 dk sürdü 10.000 tl ödedim korkulcak bişey degil

Gozun aydın canım, yeni sürecinde şimdiden hayırlı olsun biz kadınların düşünce gücüyle yapamayacağı şey yok

Gebeliği etkileseydi dr un vermezdi canım. Söyle düşün ilaçtan ziyade ilk önce stres ve olumsuz düşünce bebegi etkiliyor, o yüzden pozitif olacağım deki hersey yolunda gitsin. Geçen bir dr u dinledim, kanamanız bile başlasa ilk önce kendinizi rahatlatın, stres yapmayın diyorum hastalarıma dedi. Relax ol nasipte varsa sen ip te atlasan o sana tutunur
Dün bende de lekelenme oldu eşimle araştırdık 1.si embriyonun tutunmasından dolayı olabilirmiş 2.önceden oluşan içerde kanamanın disa atılımıymış yazıyordu

Hadi gözün aydın Moral çok önemli, yüksek tut canım. İnşallah bu sefer güzel haberlerini alacağız

Öyle tabi canım nasipten öte yol yok ama bu 4.transfer olunca üstunede bunlar olunca canim sıkıldı biraz kızımda rahatsızlandı ishal kusma babasi hastaneye götürdü serum takmışlar aradı beni ağladı yanında değilim diye onada üzüldüm epey dolmuşum galiba Yarın artık 10 gün gidip test verecegim ne olduğum belli olsun artik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…