2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Kızlar merhaba, daha önce hepinize yorumlar yazarak baştan beri takip ettim.Rabbim müsaade etti ve bugün hastalandım.Yarın doktora gidiyorum.Bakalım kaç yumurta görecek.Yaşım 39 ve amh değerim yerlerde geziniyor.Yaklaşık iki aydır ciddi takviyeler alıyorum.Balım opuyu bende görebilecek miyim ve sizler gibi transfer heyecanını yaşayabilecek miyim.4. denemem bu benim.İlki tuttu fakat kalp atışı duyamadık ve kürtaj oldum.Diğer ikisi hiç tutmadı.Sonra doktor değiştirdim opu oldum fakat sağlıklı yumurta çıkmadı.Şimdi yeni bir başlangıç beni bekliyor.Dualarınıza talibim.
Hadi gözünüz aydın, yeni başlangıçlar her zaman güzeldir 😊 inşallah bol bol sağlıklı yumurtanız olur 🙏 Takviye olarak ne alıyorsunuz?

Öyle tabi canım nasipten öte yol yok ama bu 4.transfer olunca üstunede bunlar olunca canim sıkıldı biraz kızımda rahatsızlandı ishal kusma babasi hastaneye götürdü serum takmışlar aradı beni ağladı yanında değilim diye onada üzüldüm epey dolmuşum galiba 😔 Yarın artık 10 gün gidip test verecegim ne olduğum belli olsun artik
Süreç ne kadar uzarsa insan o kadar yıpranıyor farkındayım😔ama bak hayata tutunmak için o kadar güzel bi sebebin var ki ❤️❤️❤️ geçmiş olsun acil şifalar diliyorum evladına🤲🌺

Öyle tabi canım nasipten öte yol yok ama bu 4.transfer olunca üstunede bunlar olunca canim sıkıldı biraz kızımda rahatsızlandı ishal kusma babasi hastaneye götürdü serum takmışlar aradı beni ağladı yanında değilim diye onada üzüldüm epey dolmuşum galiba 😔 Yarın artık 10 gün gidip test verecegim ne olduğum belli olsun artik
Benimde 4. ve başka çocuğum yok Rabbim hayırlı ömürler versin kızına bu taraftan düşünüp şükret canım 😉 tabii kolay surec degil ekstra hassas oluyoruz ama bunu devam ettirmek yada sonlandırmak da bizim elimizde. İnşallah güzel sonuçlar alırsın 😘

Süreç ne kadar uzarsa insan o kadar yıpranıyor farkındayım😔ama bak hayata tutunmak için o kadar güzel bi sebebin var ki ❤️❤️❤️ geçmiş olsun acil şifalar diliyorum evladına🤲🌺
Sağol canim Allah razı olsun🙏 rabbim isteyen herkese yaşatsın anneligi❤ herzaman kendimden önce hiç evladı olmayanlara dua ediyorum Allah en hayırlısını en hayirli zamanda nasip etsin🙏

Benimde 4. ve başka çocuğum yok Rabbim hayırlı ömürler versin kızına bu taraftan düşünüp şükret canım 😉 tabii kolay surec degil ekstra hassas oluyoruz ama bunu devam ettirmek yada sonlandırmak da bizim elimizde. İnşallah güzel sonuçlar alırsın 😘
Tabiki çok şükür bin şükür canım🙏 sadece bugün üst üste gelince çok doldum galiba hepiniz için dualarım hep kendimden öncedir allahim önce hiç evladı olmayanlara nasip etsin🙏🌺

Kızlar lekelenmeden sonra şimdide idrar yolu enfeksiyonum basladi😔 transferden sonra sonda takilmisti ve 2 gün falan baya kötü olmuştum doktorum piyeloseptyl diye bir ilaç vermişti şikayetlerin geçmezse başla diye ama ozaman bol su falan içtim şikayetlerim kalmamıştı ilacı da kullanmamistim taa ki bu güne kadar bu akşam idrar yaparken ağrı yanma sık idrara çıkma fena şekilde başladı ve ilaca mecbur başladım. İlacın gebelik kategorisi B görünüyor ama İçim içimi yiyor gebelik varsa daha yolun başında ilaç kullandim😔ama epey zorladı bu seferki demekki tam geçmemiş ozaman ki şimdi tekrar etti inşallah bir zararı olmaz ilacın🙏 lekelenme bir tarafta idrar yolu enfeksiyonu bir tarafta tutunma olduysa şaşıracağım artik😔
Canım ben de idrar yolu enfeksiyonu oldum daha 2 gün önce antibiyotik bitti endişelenme.enfeksiyonla beraber bende de kanama başlamıştı bence enfeksiyondan oldu kanama.yakın arkadaşım doktor ona sordum hemen antibiyotik olayını.endişelenme zaten senin için değil bebek için kullanıyorsun dedi enfeksiyonun ilerlemesi düşüğe sebep oluyor o yüzden için rahat olsun.bende de sondadan dolayı enfeksiyon oldu.haftaya kontrolüm var alttan muayene ederse doktor tekrar enfeksiyon tetiklenirse diye geriliyorum bende.üstten muayene etmesini söyleyeceğim umarım dinlerler

Canım ben de idrar yolu enfeksiyonu oldum daha 2 gün önce antibiyotik bitti endişelenme.enfeksiyonla beraber bende de kanama başlamıştı bence enfeksiyondan oldu kanama.yakın arkadaşım doktor ona sordum hemen antibiyotik olayını.endişelenme zaten senin için değil bebek için kullanıyorsun dedi enfeksiyonun ilerlemesi düşüğe sebep oluyor o yüzden için rahat olsun.bende de sondadan dolayı enfeksiyon oldu.haftaya kontrolüm var alttan muayene ederse doktor tekrar enfeksiyon tetiklenirse diye geriliyorum bende.üstten muayene etmesini söyleyeceğim umarım dinlerler
Cevabın içimi o kadar rahatlattı ki Allah razı olsun🙏🥰 ilaca başladım inşallah şifa olur. Hamilelikte idrar yolu enfeksiyonuna çok açık oluyoruz herseye extra dikkat etmek gerekiyor inşallah seninkide tekrarlamaz🙏

Canım biliyorsun ben baştan beri erkek hissediyordum ve bebeğimiz de erkek 💙🥰 sağlıklı ,hayırlı ,akıllı ,güzel bir evlat olsun gerisi önemli değil ☺️
Aaaa hadi hayırlı olsun canım benim içinden geçenin olmasına çok sevindim Allah sağlıkla da kucağına almayı nasip etsin 😍😍

Öncelikle yeni sürecinizde hayırlı sonuçlar alırsınız umarım. Transferim öncesi ben de histeroskopi yaptırmıştım. Anestezi altında oldu benimki, endrometrium tespit ettiğini ve aldığını söylemişti, ayrıca çizik attığını biliyorum. İşlemin başarılı geçtiğini söyledi doktorum. Bu işlemden 1,5 ay sonra transferim gerçekleşti. Ben transferime olumlu etki ettiğini düşünüyorum. Bu işlem için anestezi dahil 7000 TL ücret ödemiştim Şubat ayında.
İnşallah bu sefer olumlu sonuç alırım son denememiz olacak son iki embriyolar kaldı

Doktorun canlı bi şekilde rahmine bakacak müdahale etmesi gereken bi şey görürse müdahale edecek. Polip miyom perde vs.. Bende girdi baktı(anestezili) çok şükür bi şey çıkmadı eski adetlerden kalan kan pıhtılarını temizlemiş bi de çizik atmıştı. O yüzden de işlemim kısa ve ağrısız olmuştu. Aslında böyle şeylerin tüp bebek işlemine karar evresinde yapılması gerekiyo sonrasında kafada soru işareti olmaması adına.
En başta yapacaklarını en sona bırakıyorlar inşallah bu sefer olumlu bir sonuç alırım

Merhaba cnm bende salı günü oldum histereskopi polipler vardı onlar alındı rahim traşlandı anestezi aldım 20 dk sürdü 10.000 tl ödedim korkulcak bişey degil
Çok pahalı degilmi bugün drla konuştuğumda sadece anestezi ücretini alacağını söyledi inşallah bu sefer olumlu olur iki kez negatif gördum bu son hakkım kalan son iki embriyo var

Benim dusuklerim oldugu icin bu katil hücreler icin esimden 3 ayda 3 defa her seferinde 8 tup kan alinip beyaz hücrelerini bana koldan asi yaptilar. Vucudum bebeği kabul etsin atmasin diye. Bagisikligi baskiladilar tuttu gibi kimyasala dondu sonra. Hatta intralipid serumda yapıldı. Ama ben 1 hafta sonra ise basladim ve ilk gun belim kasiklarim cok agridi. Bir dahakine3 hafta izin alicam. Dinlenicem evde. Yani tedavisini oldum. Faydasi oldu gibi tutunmaya calisti embiryo. Biesteronda dhea varmis oda embiryoyu tutunmasina yardimci oluyormus. Valla 60 bin gitti 15 daha gidecek. allah yardimcimiz olsun.
Canim bana dr prograf diye bi ilac verdi bagisiklik baskilayici benimde bebek istedigim 5 yilda bi kac defa dusuk kimyasal vs oldu vucut hep atti bebegi prografi simdi gozum gibi dikkatli iciyorum bana gercekten onun faydasi oldu birde kortizon vermjsti dr vucudumda eksik salgilanan ne varsa oda salgilatiyormus..

X