2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Bu ay geçmiş olsun teskinini dilemekten yoruldum gerçekten çok üzülüyorum ya niye böyle olduk hepimiz anlamıyorum 😞 yılmaman harika pes etmek yok inşallah o pozitif bir gün hepimizi bulacak sağlıklı bir şekilde ♥️
pes etmeyenlerden biri de ben. Dün çok üzüldüm ağladım. Bugün temmuz ayında tedavi planına başladım :KK200:

Benim de özelde yaptırmayıp devlette yaptırdığım pıhtılaşma testim yeni sonuçlandı. Pıhtılaşmam varmış. O yüzden embriyo tutunamadı kimyasal oldu kesin🥺 en azından yeni tedaviye başlarken bileceğiz artık sorunun ne olduğunu
Eki Görüntüle 3078209
Merhaba, geçmiş olsun. Pıhtılaşma için coraspirin yada kan sulandırı iğne vermemişler miydi?

helal olsun, ben ıstemezler dıye yaptırmıstım
Benim bir önceki gebelik kimyasal olunca direkt onu istedi zaten ama herkesten istiyorlarmış.bana şey demişti gebelik için amh kadar önemli olan birde pıhtılaşma testi var demişti.yapmazsak olmaz dedi.bende pıhtılaşma çıkmadı ama bir önceli gebeliğim yine de kimyasal oldu onu da anlamadım.bunda da yine de oksapar başlamıştı ama işte kanama oldu falan kesti.şimdi kan sulandırıcı kullanmadığım için tedirginim bişey olursa diye.kullansan bi türlü kullanmasan bi türlü bunu da

Benim bir önceki gebelik kimyasal olunca direkt onu istedi zaten ama herkesten istiyorlarmış.bana şey demişti gebelik için amh kadar önemli olan birde pıhtılaşma testi var demişti.yapmazsak olmaz dedi.bende pıhtılaşma çıkmadı ama bir önceli gebeliğim yine de kimyasal oldu onu da anlamadım.bunda da yine de oksapar başlamıştı ama işte kanama oldu falan kesti.şimdi kan sulandırıcı kullanmadığım için tedirginim bişey olursa diye.kullansan bi türlü kullanmasan bi türlü bunu da
Bu testi çoğunlukla düşük ve kimyasalı olanlardan istiyorlar. Benim hiç gebeliğim olmadığı için doktor gerek görmemişti. Ama ben bu sefer yaptıracağım yine de

Merhaba arkadaşlar iki gün önce test verip negatifi almıştım ama drla irtibata geçmedim bugün tekrar test verdim dra sonucumu attım Dr ve emriyolog un ortak kararı rahime histereskobi ile bakmak aranızda histereskobi ile rahime baktiran oldumu nasıl oluyor
Ben baktırdım canım anestezi altında yapıyorlar sen bir şey hissetmiyorsun. Rahimin içinde bir problem var mı kanlanması iyi mi tüpler açık mı detaylı rahim içi inceliyorlar

X