2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Hayır hayır ☺️ Doktor aksini söylemediyse 3-4 gün istirahat dışında dışarı çık, günlük ağır olmayan işlerini yap. Kalabalık ortamlara girme bir tek, grip vs gibi hastalıklar kapma diye diyorum. Belirtiler için de çok çok erken, bir hafta sonra adet olacakmışsın gibi ağrılar bile hissedebilirsin. Bol bol kafa dağıt; transferi ve belirtileri çok düşünmemeye çalış. Güzel haberlerle inşallah 🙏
Canım inşallah iyiki varsınız bana herkes ayrı ayrı iyi geliyor

Merhaba,hoşgeldin…aynı gün olmuş transferimiz…benimde çift ve 5.gün embriyosu 7.günde bende test yaptım we negatifti ama gördüğüm kadarı ile daha erkenliş keşke bekleseydin test gününü ? Senin ne zaman?benim salı günü kısmetse…hayırlısı ile sağlıkla inşallah bebişler seninle olur…🤲🏻🌸
Hoş buldum 🥰 Yaa demek aynı gün inşallah Rabbim o güzel haberi almayı nasip eder hepimize 🤲 Benimde 5.gun embriyosu pazartesi günü kan vereceğim inşallah ama dayanamadım işte bugün verdim, artik hayırlısı ise olsun🤲🤲

İyi yapıyorsun canım tabii ki önüne bakacaksın daha tek bir deneme ve yaşın kaç ki zaten 🥰🥰 en güzeli mis gibi bir tatil inşallah kendisi gelir 🙃Bu arada çoktaaaan oldu parti geçen hafta bil bakalım nedir 💙💗
Yaaaa gerçekten mi ayy merak ettim yaz hemen bilmem ki kız mı erkek mi 🙈🙈🙈 sağlıkla gelsin deee önemli olan bence kız öyle hissettim bilemiyorum söyle hemennnn🥳🥳🥳🥳🥳

😍😍 ayy ne güzel sen iste ve plan yap Rabbim hayırlısıyla gönlünün muradını verir inşallah 🙏 Aminn canım başa kadar bu duyguyu yasamak hepimize nasip olsun. Bende bugun 3 aylik yeğenimle kemerada görüştüm 😅😅 ben onu sevip konuştukça gülüyor, agu yapiyor. İcim gitti icimmm, uzaktan sevmek çok zor inşallah kendi bebislerimizi doğurup severiz 🥰🥰🥰
Amin insallah muradimiz tez vakitte verir rabbim. Evet uzaktan sevmissin ama olsun var bir yegenin umarim yakin zamanda yaninda olurda seversin. Tabi kalici bebis icin bizim dogurmamiz lazım 🥰🥰🥰 allahim persembeyi cumaya baglayan bu mubarek gecede anne olmak isteyen bu gruptaki guzellere annelik duygusunu cok yakında nasip olsun âmin 🙏🙏🙏🙏🥰🥰🥰

Amin insallah muradimiz tez vakitte verir rabbim. Evet uzaktan sevmissin ama olsun var bir yegenin umarim yakin zamanda yaninda olurda seversin. Tabi kalici bebis icin bizim dogurmamiz lazım 🥰🥰🥰 allahim persembeyi cumaya baglayan bu mubarek gecede anne olmak isteyen bu gruptaki guzellere annelik duygusunu cok yakında nasip olsun âmin 🙏🙏🙏🙏🥰🥰🥰
elfu elfi aminnnnn canim 🙏🙏🥰🥰 inshallah yasimiz gecmeden, isimiz bitmeden o gunleri gorelim :)

Ben Ankara’dayım. Novaart’ta tedavi gördüm. Buradan konuştuğum bizim yaşımızdaki birkaç kişiden irenbeyi duydum. Duyumlarım hep olumluydu.
Aslında memnuniyet durumu kişiden kişiye değişiyor galiba. Ben irenbe yi ve doktorumu (prof Dr ümit inceboz) tavsiye üzerine seçtim. Tavsiye edenler arasında doktorlar da vardı. 1 yılı geçti tüp tedavisine başlayalı. Ümit hanım da gözlemlediğim olaya çok titiz yaklaşıyor. Her ayrıntıyı ihtimali değerlendiriyor ve senin ihtiyacın ne ise onu yapıyor kalıplaşmış tedavi uygulamıyor. Ama işte ne kadar iyi hoca merkez olursa olsun herkes için aynı sonuç olmayabiliyor.

Kizlar benim beta çıkmış 1 den küçük demek dimi bu yani yavrular gitmiş..
Screenshot_20220603-070043_e-Nabz.jpg

2 gün sonra kesin sonuç için tekrar ver üzülme Allah ne dilemisse o oluyor. Bugün cuma Allah kolaylastirip nasip ettirsin inşallah hayırlı sağlıklı evladi.
İğneleri burakmayi düşünüyorum artmaz ki bu saatten sonra . Tabi doktoruma değeri gönderirim o ne derse.. ilk denemede olur belki o kadar şey atlattım dedim ama ne yapalım bu da zorlu olacak belli oldu..

İğneleri burakmayi düşünüyorum artmaz ki bu saatten sonra . Tabi doktoruma değeri gönderirim o ne derse.. ilk denemede olur belki o kadar şey atlattım dedim ama ne yapalım bu da zorlu olacak belli oldu..

Bakalım doktorun ne diyecek 8 gün bana biraz erken geldi en az 10. Gün falan olsaydı normal 12 diyorlar ama. Hiç pes etme alışıyor insan Allah güç veriyor. Verirse bir hayır vermediğinde bin hayır arayalım. Süreç zor ama sen ümitsiz olma

Günaydın herkese. Mutlu haberler alacağımız bir gün olur umarım. Evvelsi akşam kanamam başlamıştı benim de hatırlarsanız beta 75ken.transferin 9.günü. Dr sabah tekrar kan ver dedi 24 saat geçmemişti 122 olmuş. Ama hala kanamam devam. Proluton depot vurdurdum, bugün de vurduracağım ilaçlara da devam ediyorum. Yine belirsiz kaldım yani sevinemiyorum. Yarın tekrar vericem kan.. Yerleşme Kanaması aktif kan da olmaz ama hayırlısı🤷‍♀️

Günaydın herkese. Mutlu haberler alacağımız bir gün olur umarım. Evvelsi akşam kanamam başlamıştı benim de hatırlarsanız beta 75ken.transferin 9.günü. Dr sabah tekrar kan ver dedi 24 saat geçmemişti 122 olmuş. Ama hala kanamam devam. Proluton depot vurdurdum, bugün de vurduracağım ilaçlara da devam ediyorum. Yine belirsiz kaldım yani sevinemiyorum. Yarın tekrar vericem kan.. Yerleşme Kanaması aktif kan da olmaz ama hayırlısı🤷‍♀️
Günaydın çok sevindim artmasına. Allahtan ümit kesilmez sağlıklıca artsın inşallah

X