2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Sagol canım evde yaptığım testte pozitifti bu sabah 8. günüm. 6 Haziran da kan vermeye gidicem oncesinde kan vermem. Sen kan verdin mi? Hangi aşamadasın suan Eki Görüntüle 3077743
Ayy cok guzel cikmis🧿 rabbim degerini arttirsin kese bebek kalp atisi sonrada kucagina nasip etsin saglikla insallah🤲 clear blue erken gebelik testi onda cok normal cok belirgin cikmasi.. benim 5 hafta 5 gunluk oldu yani 6.hafta icindeyim.. yarin bebegi gormeye gidecwgiz eger nasip olursa belki kalp atisini vajinal muayene ilede gorebiliriz insallah duyadabiliriz..

Hoş buldum 🥰 Yaa demek aynı gün inşallah Rabbim o güzel haberi almayı nasip eder hepimize 🤲 Benimde 5.gun embriyosu pazartesi günü kan vereceğim inşallah ama dayanamadım işte bugün verdim, artik hayırlısı ise olsun🤲🤲
Benimde 5.gün embriyosu bende 7. Gün evde test yaptım negatif çıktı canım sıkıldı üzüldüm sonra birşey yapmamaya karar werdim test gününü bekleyeceğim☺️☺️Ne warsa kısmetimizde artık hayırlısı hakkımızda…sonucunu paylaş burada bende paylaşacağım inşallah…🤲🏻🌸

Benim ilk tüp bebekte de aralığı böyle çıkmıştı ama 12.gün wermeştim ben senin erken değil mi biraz kuzum?
Şuanda da merkezle yazişiyorum da neden kan verdiniz, bir sorun mu vardı gibi şeyler söylüyorlar anlamadım. Ignelere devam ettirecek herhalde bekliyorum

Benimde 5.gün embriyosu bende 7. Gün evde test yaptım negatif çıktı canım sıkıldı üzüldüm sonra birşey yapmamaya karar werdim test gününü bekleyeceğim☺️☺️Ne warsa kısmetimizde artık hayırlısı hakkımızda…sonucunu paylaş burada bende paylaşacağım inşallah…🤲🏻🌸
Bu platformda gördüğüme göre bu değer artmaz ama yine de paylaşırım. Insallah senden guzell haberler alırız canım dualarım seninle ve tüm isteyenlerle🤲🤲

Günaydın herkese. Mutlu haberler alacağımız bir gün olur umarım. Evvelsi akşam kanamam başlamıştı benim de hatırlarsanız beta 75ken.transferin 9.günü. Dr sabah tekrar kan ver dedi 24 saat geçmemişti 122 olmuş. Ama hala kanamam devam. Proluton depot vurdurdum, bugün de vurduracağım ilaçlara da devam ediyorum. Yine belirsiz kaldım yani sevinemiyorum. Yarın tekrar vericem kan.. Yerleşme Kanaması aktif kan da olmaz ama hayırlısı🤷‍♀️
Aynı durumdayız canim😔 benimde bugün 9.gunum dün lekelenmem basladi kahverengiydi bugün kırmızıya dönmeye başladı. Dün doktorumla görüştüm kan sulandiriciyi kesti proluton depot yaptır kan verme gününü bekle dedi ama lekelenme kana dönmeye başlamış bende bu akşam gidip kan verecegim. 3 transferdir ayni şeyleri yaşıyorum lekelenme oluyor test pozitif cikiyor lekelenme kana dönüyor beta düşüp gebelik sonlaniyor. Açıkçası bugünkü testim pozitif bile çıksa sevinemeyecegim sonuc muhtemelen yine aynı olacak😔

Bakalım doktorun ne diyecek 8 gün bana biraz erken geldi en az 10. Gün falan olsaydı normal 12 diyorlar ama. Hiç pes etme alışıyor insan Allah güç veriyor. Verirse bir hayır vermediğinde bin hayır arayalım. Süreç zor ama sen ümitsiz olma
Canim doktorum ilac ve iğnelere devam dedi, pazartesi kan vermemi istiyor. Neyse 7 tanecik iğneyi olayım 3 günde az daha morarsin kalçamız😅 Ay kafayı yiyorum sanırım

Nasibimiz simdi değilmiş demek ki . Rabbik her şeyin en iyisini bilir tevekkül etmek gerek..
😔😔
Aynen canım ben hiç üzülmedim valla olaydı cok güzel olacaktı ama olmadı üzmeye gerek yok rabbım hakkımızda en hayırlısını nasıp etsın bidaki sefere dıcem ama benım degerler tavan vapmıs tam kan sayımı yapıldı dr 41 tana degere baktı ve kimi cok yüksek kimi cok dusuk valla benden maf olmus galıba ona ğzüldum sadece

Aynen canım ben hiç üzülmedim valla olaydı cok güzel olacaktı ama olmadı üzmeye gerek yok rabbım hakkımızda en hayırlısını nasıp etsın bidaki sefere dıcem ama benım degerler tavan vapmıs tam kan sayımı yapıldı dr 41 tana degere baktı ve kimi cok yüksek kimi cok dusuk valla benden maf olmus galıba ona ğzüldum sadece
O değerler toparlanır Allahin izniyle hiç dert etme. Ben geçen yıl kanserle savaştım degerlerimi hiç söylemiyim bile ona rağmen toparladım kendimi. Sağlıklı doğal beslenmek gerek sadece evlat sahibi olmak için değil önce bizim sağlığımız için. Nasibimizi varsa doğru zamanda gelip bizi bulacak evlatlarımız çok inanıyorum 🤲
Sen ilaclari kesiyor musun pazartesiye kadar devam mı ne dedi doktorun?

O değerler toparlanır Allahin izniyle hiç dert etme. Ben geçen yıl kanserle savaştım degerlerimi hiç söylemiyim bile ona rağmen toparladım kendimi. Sağlıklı doğal beslenmek gerek sadece evlat sahibi olmak için değil önce bizim sağlığımız için. Nasibimizi varsa doğru zamanda gelip bizi bulacak evlatlarımız çok inanıyorum 🤲
Sen ilaclari kesiyor musun pazartesiye kadar devam mı ne dedi doktorun?
Sana cok gecmıs olsun rabbşm şifa versın insallah bidahaki sefere bebişler bizimle insalah Benım progestan fitil ve corpaspın var devam etcem pazartesi tekrar kan vercem benım lekelenmem olmustu devam edıyor

Şuanda da merkezle yazişiyorum da neden kan verdiniz, bir sorun mu vardı gibi şeyler söylüyorlar anlamadım. Ignelere devam ettirecek herhalde bekliyorum
Ewet onlar test yapmamıza kan vermemize karşılar aslında vardır bir bildikleri deyip bekleyebilsek işte sabırsızız bizde🙈🙈🙈devam et sen yine can çıkmayınca umut kesilmez bilemeyiz ki…🤲🏻🤲🏻🤲🏻

Günaydın herkese. Mutlu haberler alacağımız bir gün olur umarım. Evvelsi akşam kanamam başlamıştı benim de hatırlarsanız beta 75ken.transferin 9.günü. Dr sabah tekrar kan ver dedi 24 saat geçmemişti 122 olmuş. Ama hala kanamam devam. Proluton depot vurdurdum, bugün de vurduracağım ilaçlara da devam ediyorum. Yine belirsiz kaldım yani sevinemiyorum. Yarın tekrar vericem kan.. Yerleşme Kanaması aktif kan da olmaz ama hayırlısı🤷‍♀️
Günaydın içinizde minik bir savaşçı var ve size tutunmaya çalışıyor ✨ umarım size sağlıkla sımsıkı tutunur 🙏❤️

Bu platformda gördüğüme göre bu değer artmaz ama yine de paylaşırım. Insallah senden guzell haberler alırız canım dualarım seninle ve tüm isteyenlerle🤲🤲
İnşallah çok teşekkür ediyorum 🤲🏻🤲🏻Hepimiz güzel haberlerimizi paylaşırız inşallah en hayırlı şekilde sağlıkla…🤲🏻🌸🫶🏻

Sana cok gecmıs olsun rabbşm şifa versın insallah bidahaki sefere bebişler bizimle insalah Benım progestan fitil ve corpaspın var devam etcem pazartesi tekrar kan vercem benım lekelenmem olmustu devam edıyor
Allah razı olsun geçti gitti diyorum Rabbim kimseye yaşatmasın o hastalığı 🤲🤲🤲
Ah ah inşallah 2 ay sonra tekrardan başlarız 🥰
Bendeki ilaçlar estrofem günde 5 tane, progestan ağızdan alıyorum sabah akşam, coraspirin, dekort, folic asit, oksapar iğne, progestan iğne, 5 günde bir proluton depot yazarken yoruldum. He bir de radyoterapi kaynaklı tsh artisim çıktı onun içinde levotiron kullanıyorum

Aynı durumdayız canim😔 benimde bugün 9.gunum dün lekelenmem basladi kahverengiydi bugün kırmızıya dönmeye başladı. Dün doktorumla görüştüm kan sulandiriciyi kesti proluton depot yaptır kan verme gününü bekle dedi ama lekelenme kana dönmeye başlamış bende bu akşam gidip kan verecegim. 3 transferdir ayni şeyleri yaşıyorum lekelenme oluyor test pozitif cikiyor lekelenme kana dönüyor beta düşüp gebelik sonlaniyor. Açıkçası bugünkü testim pozitif bile çıksa sevinemeyecegim sonuc muhtemelen yine aynı olacak😔
Yaaa hayır bozma moralini inşallah daha öncekiler gibi olmaz Allah’a emanet bebişler🤲🏻🤲🏻🤲🏻

X