2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Kızlar aradılar merkezden. Sonucum maalesef negatif. Sağlık olsun, şimdi nasip değilmiş ama yılmak yok 🌺 Sizlerin güzel haberlerini bekliyorum ✨✨✨
Bu ay geçmiş olsun teskinini dilemekten yoruldum gerçekten çok üzülüyorum ya niye böyle olduk hepimiz anlamıyorum 😞 yılmaman harika pes etmek yok inşallah o pozitif bir gün hepimizi bulacak sağlıklı bir şekilde ♥️

test gunum 6 haziran bugun evde yaptim simdilik pozitif canim ama esime soylemedim. pozitiften sonra dusuk yasadigim icin doguma kadar ben kesin gozuyle bakamam simdi :) baska ulkeye gidecekken es dost hayirli yolculuklar dediklerinde hele bi ucaga binelim de derdim :KK70: bu garanticilik benle mezara kadar gider.
Hayirli olsun. Allah bebisinle dogumunu görüp evine gelmek nasip olsun insallah. Bugun otobuste bir bayan 13 aylik kızıylayanima oturdu. Bir tatli bir gülüyor. Banada 2 tane erkek bebis istiyorum yaratandan. Sonrada gelinlerim olur. Torunlarim olur. Ah ah hayallerim gercek olur insallah 🙏🙏🙏🙏🤩🤩🤩🤩

Bu ay geçmiş olsun teskinini dilemekten yoruldum gerçekten çok üzülüyorum ya niye böyle olduk hepimiz anlamıyorum 😞 yılmaman harika pes etmek yok inşallah o pozitif bir gün hepimizi bulacak sağlıklı bir şekilde ♥️
Sabir ve azimle basaricaz. Güçlüyüz biz. Bebislerimizde bizim gibi guclu olacak. Buda bizim imtihanımiz 🙏🙏🙏

Merhaba hayirli olsun erken gebelik testinde mi cikti pozitif.. 6.yqda 7.gundesin sanirim.. ben cok dusuk degerlerle basladim tup bebis yolculuguna o yuzden neredeyse 9.gune kadar hep kuruma cizgisi seklinde cikti ertesi gun falan gozukmuyordu bile..ama erken gebelik testi degildi.. kan testini gununde mi yapacaksin..
Sagol canım evde yaptığım testte pozitifti bu sabah 8. günüm. 6 Haziran da kan vermeye gidicem oncesinde kan vermem. Sen kan verdin mi? Hangi aşamadasın suan DB2DC361-8411-49DB-AAEB-B491340D990F.jpeg

Canım bana negatif sonuç aldıklarında hep transfer edilen 3. Gün embriyosuydu. Forumda çok tutan var aslında 3. Gün embriyosu transfer olanlardan. Benim ardışık istememin nedeni bizim gibi ileri yaşlarda üç adet embriyo koyulmasının şansı artırması.3. Gün transferini yapıyor doktor, iki gün bekleyip tekrar transfer blast olan embriyoyu transfer ediyor.Benim bir kere oluştu blast (6. Gündü, 5. Günde blast olamadı) . 2 tane üçüncü gün embriyosu ve 6. Gün olan iki gün ara ile ardışık transfer yapıldı ve ilk kez pozitifi görmüştüm. Boş gebelik olunca kürtaj oldum ama tuttuğu için yine denemek istiyorum bu yolu. Son iki Opu’da iyi kalite olmayan embriyolarım donduruldu, 5. Güne gidemeyeceklerdi.Şimdi Opu yapıp 5. Gün yakalamak istemiştim ama Opu’da iptal oldu :KK43:
Sağlıklı olsun önümüzdeki ay olsun ✨ 5.gün yakalamanız daha olası olan bir zaman olması daha iyi. İlk kez ardışık transferi duydum. Gerçi benim blast olmadığı için hiç, ondan da duymamış olabilirim. Sen kaç yaşındasın? Tedavileri nerede yaptırıyorsun?

Ay hadi inşallah pozitif olarak devam eder ve sağlıkla seninle kalır miniğin 🙏💕 Nasıl dayandın da eşine söylemedin? Ben beceremezdim 🙈 Garanticilik iyidir boşver 👍
Amin canım ins bana ve benim gibi isteyen herkese Rabbim evlat duygusunu hayırlısıyla tattırsın veee sana da 🥰 demistim ya videoya kaydetme planim var diye 😁 sabah kahvaltı falan derken esim aceleyle gitti 😅😅 videoya cekemedim o yüzden bende soylemedim

Canım benim de 2.7 çıktı. Doktor EUTHYROX 25 verdi.Hergün sabah aç karnına bir kere alıyorum. Aynı saatte mi kullanıyorsun sen hep, zamanı 2-3 saat şaşsa oluyor mu.Ben hiç dikkat etmiyorum zamana, ne zaman uyanırsam o zaman alıyorum.
Saati fark etmez ama en az yarım saat bir şey yiyip içmemeniz gerekir.

Çok talihsiz bir ay oldu 😕 Bu yolda yılmak, yorulmak, geri dönmek yok 😬 Olumlu olmak önümüze bakmak var. Zamanı gelince hepimiz kavuşacağız miniklere inşallah 🙏❤️

Hayirli olsun. Allah bebisinle dogumunu görüp evine gelmek nasip olsun insallah. Bugun otobuste bir bayan 13 aylik kızıylayanima oturdu. Bir tatli bir gülüyor. Banada 2 tane erkek bebis istiyorum yaratandan. Sonrada gelinlerim olur. Torunlarim olur. Ah ah hayallerim gercek olur insallah 🙏🙏🙏🙏🤩🤩🤩🤩
😍😍 ayy ne güzel sen iste ve plan yap Rabbim hayırlısıyla gönlünün muradını verir inşallah 🙏 Aminn canım başa kadar bu duyguyu yasamak hepimize nasip olsun. Bende bugun 3 aylik yeğenimle kemerada görüştüm 😅😅 ben onu sevip konuştukça gülüyor, agu yapiyor. İcim gitti icimmm, uzaktan sevmek çok zor inşallah kendi bebislerimizi doğurup severiz 🥰🥰🥰

Son düzenleme:
Amin canım ins bana ve benim gibi isteyen herkese Rabbim evlat duygusunu hayırlısıyla tattırsın veee sana da 🥰 demistim ya videoya kaydetme planim var diye 😁 sabah kahvaltı falan derken esim aceleyle gitti 😅😅 videoya cekemedim o yüzden bende soylemedim
Video yoksa paylaşmak da yok 🤣🤣 çok alemsin..🤣

Benimde 5. Gün ve 25 Mayıs bende dün yaptım hiçbişi çıkmadı ama sabah değil öğlen yapmıştım…İnşallah dewamı sağlıkla gelir ve bebişime sağlıkla kucağına alırsın inşallah …🤲🏻🌸
Aynı gün transferimiz olmus 🥰 Testin markasına göre görünürlüğü degisiyor canım. Burda cleanblue erken test icin baya etkili bir kit. Canını sıkma henuz bizim icin erken. Mesela benimde öğlen lekelenmem oldu simdi yattım survivor seyrediyorum 😁 simdi yada sonra farketmez hayırlısı olsun. Biz eşimle bebek konusunu konuşursak sonunda olacaksa hayırlısı olsun inşallah diye bitiriyoruz. o yüzden sabırla, dua ile bekleyelim gonlunuzun muradini o bizi elbet bulacak 😍😘

Dışarı çıkmıyorum yürüyüş falan da dpktor 3 4 gun istirahat et dedi ama ben test sonucu çıkana kadar evde bekleyim bütün yürüyüşleri evde olsun istiyorum. Sanki tutmadı gibi hissediyorum ya 2 gun hiç bir belirti yok 0 0

Hayır hayır ☺️ Doktor aksini söylemediyse 3-4 gün istirahat dışında dışarı çık, günlük ağır olmayan işlerini yap. Kalabalık ortamlara girme bir tek, grip vs gibi hastalıklar kapma diye diyorum. Belirtiler için de çok çok erken, bir hafta sonra adet olacakmışsın gibi ağrılar bile hissedebilirsin. Bol bol kafa dağıt; transferi ve belirtileri çok düşünmemeye çalış. Güzel haberlerle inşallah 🙏

Sağlıklı olsun önümüzdeki ay olsun ✨ 5.gün yakalamanız daha olası olan bir zaman olması daha iyi. İlk kez ardışık transferi duydum. Gerçi benim blast olmadığı için hiç, ondan da duymamış olabilirim. Sen kaç yaşındasın? Tedavileri nerede yaptırıyorsun?
Canım benim de olmuyor 5. Gün. Benden çok yumurta toplanıyor ama embriyo sadece iki tane oluşuyor ve 3. Günde donduruluyor.Sadece bir kere 6. Gün oldu. Onda oldu ardışık transfer ve tuttu.Literatürde 40 yaş üstü tek embriyo tutunma şansı az olunca ardışık transfer ile üç embriyo transfer edilenlerin başarısının arttığı yazıyor hep.Yaşım 41 olacak Kasımda.İzmir irenbedeyim.

Kızlar dün tam kan sayımı yaptırdım. Bi sürü kimyasal giriyor vücudumuza bi baktırayım istedim. Trombositim tavan yapmış durumda. Henüz doktorumla iletişime geçemedim. Yılda bi kaç kez tam kan sayımı yaptırırım ilk defa Trombositimin yüksek olduğunu gördüm🙄 bilgisi olan?

Teşekkür ederim inşallah burdaki kimsenin kucağını Allah boş bırakmasın.benim önce 2 aşılamam oldu tutmadı.zaten ihtimal yüzde 15 demişti doktor.yaş da 37,5 olunca daha fazla vakit kaybetmeden tüp bebeğe geçtik.yumurta büyütme ilaçları ve fenomom vitamin kullandım.yumurta toplamadan sonra 2 ay dinlendirdi doktor Rahmi.ilaçların etkisi azalsın diye.sonra istersen histeroskopi yapalım dedi ama fiyat 6000 bana çok geldi önce transfer yapalım tutmazsa histeroskopi yaptırırım diye düşündüm yaptırmadım.2 tane a kalite embriyo atıldı.aslında ikisi de tutmuştu ama biri tüpte kaldı maalesef dış gebelik oldu diğeri benimle çok şükür.hamileyken birde ameliyat geçirmek zorunda kaldım.doktor bu süreçte hep yanımdaydı ameliyatıma başka doktor girmesine rağmen kendisi de girdi.zaten bütün hasta takibini kendisi yapıuor başka doktorla çalışmıyor o da diğer bir artısı.benim içime sindi ben memnunum inşallah sağlıkla kucağımı alırım yavrumu
Çok teşekkür ederim içten yorumun için. İnşallah sağlıkla doğsun bebişin🙏

X