2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Ovitralle ilgili durumu hiç denemedik.

En azından hamile kalabildiğinizi öğrendiniz, devamı da gelir inşallah İzmir irenbeyle ilgili o kadar olumlu şey duyuyorum ki keşke orada olsam diyorum. Şehir dışı tedavi görmeyi düşünsem listemde ilk sırada olacak.

Maalesef bir bilgim yok canım, bu sonuçları dr a gösterdin mi, gösterecek misin?

Ewet inşallah hakkımızda hayırlısı olsun bizde aynı şekilde dua ediyoruz…illaki bi üzüleceğiz ki dün üzüldüm ama bugün daha iyiyim elhamdülillahOlmayacaksa da wardır bir sebebi…markasını bilmiyorum ama hamilelik testi diye istedim erken gebelik testi bile değilditeşekkür ederim pozitif paylaşımın içinTabiki belkide zamanı wardır ya da zamanı gelmiştir…inşallah en hayırlı zamanda sağlıkla yaşatsın Allah hepimize …

Aminnn canim inşallah Sabah testte pozitif, öğlen lekelenme old icin gorevli hemşireye mail attık pozitif demek icin henuz çok erken dedi. O yüzden kan sonucu alana kadar biz bisey yapmadan bekleyelim ins benim randevum pazartesi senin ki ne zamandı?

Kizlar merhaba yeni üye oldum, hamiş haberlerini gördükçe cokkkk ama çok mutlu oluyorum umut veriyorsunuz bana da.. Ben 25 Mayısta çift embriyo transferi oldum. İstanbul tup bebek merkezinde. Yaşim 32 .Tüp bebek nedenim geçen yıl meme ca ( kanseri) geçirmiş olmam. Gecen yıl bu zamanlarda kemoterapi aliyordum simdi ise insallah içimde iki yavrumu tasiyorumdur. İdrar testi yaptım evde ama hiç çift çizgiyi göremedim. Ignelerden de kalcam resmen mosmor oldu çok ağrıyor. Bugün de dayanamayıp sağlık ocağında kan verdim yani 8.gun varsa az da olsa belli bir değer çıkar diye ümit ediyorum. Sabah olmuyor resmen lütfen dua edin bende aranıza katılayım hamile listesine ekleneyim

Siz neredesiniz? Aslında iyi haberler de var kötü haberlerde var hakkında.Ben doktoru seviyorum ama laboratuvarı başka yerde denesem mi diye aklımdan geçmiyor değil.

Öyle öyle bir daha test yapmam benim de salı günü inşallah…Uslu çocuk olacağız bir kaç gün daha

İyi yapıyorsun canım tabii ki önüne bakacaksın daha tek bir deneme ve yaşın kaç ki zaten en güzeli mis gibi bir tatil inşallah kendisi gelir Bu arada çoktaaaan oldu parti geçen hafta bil bakalım nedir

Kızlar size bi soru soracağım. Transfer negatif oldu ya diyelim ki adete kadar ki sürede yumurtlama oldu bilmiyorum ilaçların etkisiyle muhtemelen olmaz ama diyelim ki oldu yani böyle bi şey mümkün mü? Mümkünse yumurtlama gerçekleşti diyelim ve cinsel birliktelik oldu bu süreçte doğal yolla gebelik oluşabilir mi? Oluşursa negatif transferden kalan embriyo vücuttan nasıl atılır kafamda deli sorular

Canım negatiften sonra iliski durumunda hamile kalman imkansız degil ama uzak bir ihtimal, çünku transfer oncesi kullandığımız ilaçlar o ay ki yumurtlamayı baskiliyor

Siz neredesiniz? Aslında iyi haberler de var kötü haberlerde var hakkında.Ben doktoru seviyorum ama laboratuvarı başka yerde denesem mi diye aklımdan geçmiyor değil.
Ben Ankara’dayım. Novaart’ta tedavi gördüm. Buradan konuştuğum bizim yaşımızdaki birkaç kişiden irenbeyi duydum. Duyumlarım hep olumluydu.

Transfer olduğu ay tekrar yumurtlayıp o yumurtanın döllenmesi teorik olarak mümkün değil. Bırak o soruları adetin gelir

Merhaba,hoşgeldin…aynı gün olmuş transferimiz…benimde çift ve 5.gün embriyosu 7.günde bende test yaptım we negatifti ama gördüğüm kadarı ile daha erkenliş keşke bekleseydin test gününü ? Senin ne zaman?benim salı günü kısmetse…hayırlısı ile sağlıkla inşallah bebişler seninle olur…

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…