2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Teşekkür ederim insallah Gercekten eziyet, bir daha denemem gerekirse yapmayacagım test

Teşekkür ederim insallah Gercekten eziyet, bir daha denemem gerekirse yapmayacagım test

Ben sabırla tutmuştum kendimi. Nasıl bi sabır geldiyse artık Kan testi vermem gereken gün kanı verdim, eve dönerken bi de idrar kitlerinden aldım, tam idrar kitini bekliyordum ki kan testinin sonucunu da ikinci çizgiyi de aynı anda gördüm. Güzel haberlerinizi bekliyoruz

Kızlar aradılar merkezden. Sonucum maalesef negatif. Sağlık olsun, şimdi nasip değilmiş ama yılmak yok Sizlerin güzel haberlerini bekliyorum
Bununla geçmiş olsun canım benim Çok haklısın bu ve bunun gibiler bizi yıkamaz Allah in izniyle. Demek ki 3.embriyo nasibinde yokmuş gelsin annesine 4.embriyo inşallah hersey daha güzel olacak sen ümidini taze tut o da gelip annesini tutacak

Daha çok erken sen haftaya kadar tatil yap, dizi izle, yürüyüş yap hic bu streslere girme. Ben bu hafta stranger things in yeni sezonu seyrettim tavsiye ederim kan a bikac gün kala test yapmak istersen yaparsın ama önemli olan kendini strese sokma bu bekleme süresinde

Haklısın canım ama tüp bebek olunca her riski bekliyoz iste bakalım zaman bize ne getirecek.. sen nasılsın?
Ben kendime gelmeye çalışıyorum biraz şok olduk.. doktor da deneyerek tutunacak yumurtayı ve embriyoyu bulacağız benzeri laflar etti.. bir süre dinlenip düşüneceğiz.. bu arada sizlerin pozitif haberleri benim için çok büyük sevinç ve umut

Kızlar aradılar merkezden. Sonucum maalesef negatif. Sağlık olsun, şimdi nasip değilmiş ama yılmak yok Sizlerin güzel haberlerini bekliyorum
Hayırlısı olsun canım sonuç kaç çıktı? Yükselme ihtimali olabilir mi? inşallah bir daha ki denemeye pozitifleri görürüz

İnşallah pozitif çıkacağı günler yakındır. Moral bozmak yok Bu yaz uğurlu gelecek dileyip de çabalayanlara, inanıyorum.
İnşallah Moralimi bozmuyorum, bunun da böyle yaşanması gerekiyormuş. Tabi ilk an üzüldüm ama toparlarım hemen. Bu yazın uğurlu geleceğine ben de inanıyorum

Evet deneme yanılma oluyor bu iş Doktorlarda bilmek isterdi hangi embriyo tutunacak. Bazen en kalitelisi tutunmuyor da orta kalite olan tutunuyor işte Şans da önemli..

Sağol canım Ne zaman menopoza girerim de yumurtalayamaz hale gelirim o zaman yıkılırım yoksa aynen devam, ümidim hep aynı. İnanmak yolun yarısıdır zaten. Nasipse bir sonraki tedavimde buluşacağız miniğimle inşallah

İnshallah o pozitifi görmek sana da nasip olacak hayırlısıyla sen dinlen, kendini hazır hissettiğinde tekrar baslarsin. Ben 28-29 yasinda iki defa deneyip sonra tup bebegi hayatımdan çıkarmıştım burda gittigim dr lar tup bebek geçmişim old icin direk tup bebek yapalım diyorlardi bende ben normal yolla istiyorum diye inatla yaklaşmadım. Yıllar sonra yine denedim negatifi gördüm bu sene (yaklaşık 10 yıl sonra) yine pozitifi görmek nasip oldu, umarım bu bana sıkıca tutunur ve hep benimle kalır. Artık nasibimde tup bebek varmis bundan sonra hep deniycem diyorum

Hayırlısı olsun canım sonuç kaç çıktı? Yükselme ihtimali olabilir mi? inşallah bir daha ki denemeye pozitifleri görürüz
İnanır mısın maalesef negatif diyince hemşire hiç aklıma gelmedi kaç çıktı diye sormak Öyle bir olasılık olsa 2 gün sonra test verin derlerdi herhalde. İnşallah evet bir sonrakine pozitifler gelsin

Kesinlikleee bende artık aynı şeyi düşünüyorum ve kafamda çok geç yaşta menopoza giricem diye kendimi hazirliyorum umarım işe yarar. Bi dr yakınım bu ay geç adet olmak istiyorum desem adetim gecikir, kadinlarin duygulari çok etkiliyor demisti. Düşünmek bedava

kızlar pazartesi katil hücre olayına kanda baktırcam, kafamı karıştırmasın en azında o da beraberinde amh ye de baktırayım diyorumda ama şu an hala yumurta oluşmuyor, amh değerini etkiler mi acaba

Dışarı çıkmıyorum yürüyüş falan da dpktor 3 4 gun istirahat et dedi ama ben test sonucu çıkana kadar evde bekleyim bütün yürüyüşleri evde olsun istiyorum. Sanki tutmadı gibi hissediyorum ya 2 gun hiç bir belirti yok 0 0

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…